Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שמן - מה עושים?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים ,

כותרת מצחיקה אמנם אבל הבעיה אמיתית ונפוצה , ואני מאמין שאני אמצא כאן אנשים שהתגברו עליה ויכולים לעזור.

אני בן 20.5, הגבוה שלי הוא 182 ס"מ ואני שוקל בסביבות ה-80 קילו.

אני מתאמן בחדר כושר כ-4 פעמים בשבוע כבר תקופה ארוכה של שנתיים עם הפסקות ארוכות באמצע לצערי בגלל הצבא.

כאמור אני גם חייל וקצת קשה לי לשמור על תזונה. יש לי 2 ארוחות ביום בגדול - צהריים וערב , ושקם באמצע.

אני המון זמן רוצה להגיע לאחוז שומן נמוך , מה שאני לא עושה - אני תקוע שנים על 80 קילו.

התקציב אינו גדול אבל אפשר להשקיע בהתאם לשכר שלי העומד על 810.50 בחודש, לכן אני אשמח לשמוע מה יכול לעזור לי לדעתכם.

דיון פורה ומועיל לכולנו ותודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא שמן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שמן. ה-BMI שלך הוא 24, בהחלט בתחום הנורמה.

תמשיך להתאמן, אולי שים קצת לב לאוכל, שכן לאוכל הצבאי יש נטיה להיות קצת כבד. וכנראה שהחשוב ביותר יהיה ויתור על השקם. אימון לא חייב להיות בחדר הכושר, 30 דקות של צעידה (ובודאי ריצה) מדי יום יעשו לך טוב, אלא אם יש לך איזה מגבלה בריאותית. נקודת המוצא שלי היא שאם גוייסת לצבא אין לך מגבלה כזו, אבל שיחה קצרה עם הרופא תבהיר את המצב, ומומלצת לפני שאתה מגביר פעילות גופנית.

אני מבין שאתה משרת ביחידה עורפית - אם אתה עושה יומיות קח לך מהבית אוכל יותר נכון שיפחית את תאבונך. זה ישפר גם את מצבך הכלכלי.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMI הוא לא בהכרח מדד אמין...

הוא לא בודק את היחס של השרירים/שומן בגוף.

אם תסתמך עליו ב-100% אז BODY בילדרים וכל מיני מתאמנים למינהם יכולים להכנס בקלות לקטגוריה של עודף משקל.

הייתי בודק אם אין איזו בעיה רפואית/בעיה בבלוטת התריס או WHATEVER שפוגעת לך בחילוף החומרים ומונעת ממך לרדת במשקל.

מצמצם לחם/פחמימות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMI נותן איזה קוים מנחים. אפשר לבחור גם בהיקף מתניים או איזה מדד אחר.

מכל מקום - בודי בילדינג זו צרה לא קטנה שלא בהכרח מוסיפה בריאות. במיוחד כיוון שבודיבילדר'ס רבים משתמשים באמצעים מסוכנים כדי "לעצב" את עצמם (סטרואידים אנאבוליים וצרות אחרות).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מדד ה-BMI הבחור אינו שמן. אין בפוסט שלו נתונים אחרים שיכולים להצביע על בעיה. אבל אולי הוא חש שיש לו עודף משקל כלשהו, אולי כרס קטנה, אולי משהו אחר. ואולי הוא מדמיין כיוון שמישהו מחבריו שוקל 2 ק"ג פחות ממנו.

לא צריך להיות שמן כדי לרצות לשפר את מנהגי התזונה ולהגביר פעילות גופנית. אפילו לא כדי להפחית משקל, אלא כדי לפתח שרירים (במידה סבירה), כושר גופני או לתקן איזה ממצא חריג בבדיקות הדם.

מצד שני, בהחלט צריך למצוא נקודת איזון, להמנע מהרעבה או מגרימת נזקי ספורט ופעילות יתר.

פות"ש - פנה לרופא המטפל בך. יתכן שאתה לא מרוצה מהמראה שלך גם בלי שמשקלך עודף, וזה סיפור שונה לגמרי. ראשית צריך להחליט אם בכלל יש בעיה, ורק אז להחליט אם יש צורך בטיפול. והחשוב ביותר - להמנע מקיצוניות.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחברים שכתבו שאתה לא שמן, ביחס לגובה שלך אתה בסדר גמור.

תשתדל לאכול בצורה מסודרת ובריאה ותמשיך לעשות ספורט - תשלב אימון אירובי טוב עם אימון כוח מגוון.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נשמע כמו שמן לפי הנתונים שכתבת,

אם אתה רוצה לרדת במשקל, תקפיד יותר על האוכל בצבא, תשתדל לא לאכול את האוכל המעובד (כמה שאפשר כמובן), אני הצלחתי לרדת 7 ק"ג בסדיר בזכות הפחתה בביקורים בשק"ם, פחות שתייה מתוקה, יותר ירקות ובשר ופחות פחמימות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שמן.

רוצה להיות חטוב? אימוני חיטוב (לא צריך חד"כ תעשה שכיבות שמיכה, כפיפות בטן ומתח) וריצה.

ותפסיק עם שתייה מתוקה וחטיפים.

זה הכל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסיק לאכול מוצרי חלב וקמח. תנסה לבנות תפריט ממזונות בעלי ערך גליקמי נמוך עד כמה שזה אפשרי במסגרת צבאית. בגילך תוך 3-4 חודשים יופיעו קוביות. (אבל קודם תבנה אותן)

אני לפני חצי שנה שקלתי 85.4 ק"ג על 1.72 ו-35% שומן. היום אנו שוקל 75.6 ו-19% שומן. מתאמן 3 פעמים בשבוע בחדר כושר שעה משקולות ו-35 דקות אירובי. לא משהו מטורף.

פשוט צריך להבין שהתפריט המערבי הוא רעל, רעל, רעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כימאי - אתה קצת מגזים, אבל בהחלט צריך לשים גבולות.

השתיה המתוקה בעיה קשה, כולל זו עם ממתיקים דלי קלוריות. צדק אייבי נתן כאשר חזר כל שעה על הסיסמא "שתו מים. רק מים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר את זה מסיבות אחרות. חברות המשקאות הקלים - החברה המרכזית וטמפו ומי שהיה אז - סירב לפרסם אצלו בתחנה, אז הוא הביא להם קונטרא עם "שתו רק מים, מים, מים, מים"

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מגזים.

קמח = סוכר

חלב = סוכר + הורמונים אנאבוליים של בעל חיים

מזונות מעובדים = כמויות מטורפות של סוכר

התפריט המערבי מפוצץ סוכר והגוף פשוט לא מסוגל להתמודד עם כל הסוכר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...