Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה CH-R -- מכתב מהיבואן שחסרה מערכת בטיחות זיהוי הולכי רגל

danigo
 שיתוף
עוקבים 3
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עניין נוסף בשינוי דירוג בטיחות ואי המצאות מערכת בטיחות הוא פחות הוזלה עתידית של אגרות רישוי,פחות הנחה בביטוחים בגין מיגון בדרגה נמוכה יותר, אפשרות פגיעה בהולכי רגל בצורה קשה יותר והסתבכות עכב כך (לא פותר מחובת הזהירות - אבל עדיין מערכת מצילת חיים).

כמו כן - שהיבואן יציע שדרוג המערכת (לדבריו טוען שלא ניתן - אני לא סגור על זה) או התקנת מערכת התראה להולכי רגל במקום, אף אם אינה בולמת אקטיבית.

וכן, ירידת ערך מפני שיגיעו לארץ מכוניות עם המערכת כפי שקיימת בעולם, ואז לך תמכור את שלך...

סה"כ אני מעריך נזק של כ 10,000 ש"ח במצטבר. - דעתי האישית.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

רכשתי טויוטה CH-R דשה לפני כחודשיים,

היום קיבלתי מכתב מהיבואן שהתגלתה טעות והרכב למעשה אינו כולל את הסנסור לזיהוי הולכי רגל

כמו שמפורט בקטלוג הרכב והוא עובדים מול משרד התחבורה להוריד את רמת הבטיחות ברישיון מ7 ל6 בעקבות השינוי, ונחמד מצידם לציין שאין צורך לנקוט בצעדים מצידי..

עכשיו זה נראה לי ביזיון אחד גדול, מה עושים במצב כזה?? אחד הסיבות שרכשתי את הרכב זה הדירוג והמערכות בטיחות שמגיעות איתו. מישהו מנוסה במצב כזה??

תודה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לדרוש הוספת הרכיב החסר למערכת או החלפת רכב, פיצוי לא מספיק פה לדעתי.

אם לא תקבל אז לתבוע אותם חד וחלק.

2017 Type R

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

רפקלס ישראלי - קודם כל תובעים, אח"כ בודקים על מה.

nstcl86, ממליץ לברר מול היבואן מהו הפיצוי שהם מציעים לפני שאתה מתחיל עם התביעות והדרישות להחלפת הרכב. להערכתי זה לא יהיה יותר מכמה אלפי שקלים, ואז תוכל להחליט האם אתה מסתפק בזה או מתקדם הלאה.

ŠKODA. simply clever

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
רפקלס ישראלי - קודם כל תובעים, אח"כ בודקים על מה.

רפלקס ישראלי זה לכתוב באינטרנט "תתבע", שאת זה כותבים אנשים שלא ראו משרד עורכי דין מבפנים בחיים שלהם, ואם כן, לא הם שילמו את החשבון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי קצת נסחפים כאן.

הטיפול בחינם הוא מחווה נחמדה, כנראה לא באמת ניתן להקביל אותו לעלות המערכת החסרה אבל עדיין זאת מחווה נחמדה.

לגבי כל הטענות להנחה באגרת רישוי וביטוחים. נכון להיום ממה שאני יודע אין הנחה באגרת הרישוי על אביזרי בטיחות ברכב.

לגבי חברות הביטוח, הן מעניקות הנחה לרכבים עם התראה על אי שמירת מרחק והתראה על סטייה מהנתיב ככה שגם במקרה הזה אין אובדן של הנחות.

ביטול עיסקה נשמע לי כמו צעד מאוד חריג.

אם להיות כנה, אני חושב ש99.9% מהרוכשים של הchr היו רוכשים את הרכב גם אם היו יודעים מראש שאין לו יכולת לזהות הולכי רגל.

מכאן ועד להפוך את זה לנזק בשווי 10,000 שקלים זאת הגזמה פרועה בעיני.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
הם מאפשרים לך לבטל ללא עלות?

זה צריך להיות קודם כל. בהנחה שיש לך את האופציה הזו, זה כבר עניין אישי שלך.

אם אין לך את האופציה לבטל, אז שום פיצוי לא היה משכנע אותי.

יש קונים שעבורם זו מערכת חיונית ושיקול משמעותי ברכישה.

אבל מכאן ועד להגיד ש"שום פיצוי לא היה משכנע אותי" המרחק רב.

נגיד, פיצוי של 50,000 ש"ח. לא היית לוקח?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהפגיעה ברוכשים יש עוד עניין.

זה צריך לכאוב ליבואן כדי שילמד את הלקח שלו, בדומה לקנס שאנו מקבלים על עבירות, שמטרתו חינוך.

גם אם היה מדובר במערכת פחות חשובה, היה כאן מעשה של הטעיה, שהיא כאמור עבירה על החוק ואין להתייחס לזה בקלות ראש.

דווקא "החלקה" על הטעיה כזו משדרת ליבואניות כי הטעיה, גם אם היא לא מכוונת זה "לא כזה סיפור".

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון זה עניין של שדרוג תוכנה.

המערכת המובנית היא מובילאיי OEM כמובן ולכן מחשב הרכב יכול לנהל מה לעשות עם מה שמערכת המובילאיי מדווחת (אם לבלום, להאט וכו׳).

ההבדל, לפחות ברמת המצלמה, בין זיהוי הולכי רגל או לא, הוא עניין תוכנתי בלבד.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, אז אחרי שהשארתי תגובה בפייסבוק לטויוטה, חזרו אליי ואמרו שהם בודקים את העניין ועדיין לא יודעים איך לתקן את המצב עקב ריבוי הפניות בנושא, אבל יטפלו בזה ויעדכנו ברגע שתהיה החלטה

בכל אופן אני אדם שמעדיף לפתור את העניינים בטוב, ורק במידה ואין ברירה אז מערבים בית משפט

אמשיך לעדכן בנושא במידה ויש עוד אנשים כמוני שממתינים לפיצוי הולם.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
עדכון, אז אחרי שהשארתי תגובה בפייסבוק לטויוטה, חזרו אליי ואמרו שהם בודקים את העניין ועדיין לא יודעים איך לתקן את המצב עקב ריבוי הפניות בנושא, אבל יטפלו בזה ויעדכנו ברגע שתהיה החלטה

בכל אופן אני אדם שמעדיף לפתור את העניינים בטוב, ורק במידה ואין ברירה אז מערבים בית משפט

אמשיך לעדכן בנושא במידה ויש עוד אנשים כמוני שממתינים לפיצוי הולם.

גם אני בנפגעים. כל מי שיפנה יקבל תשובה שיש כבר תביעה ייצוגית אז לא תהיה התנהלות אישית מול כל אחד. לא מדובר רק ב CHR..

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 1227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...