Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוחות מעניינת אותי, באיזה רכב הכי נוח יצא לכם לנהוג/לנסוע?

idan10
שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

חשבתי,

בהמשך לשרשור שנפתח בעבר על איזה רכב הכי שקט/מבודד יצא לכם לנהוג/לנסוע (אם איני טועה הרוב המוחץ ציין את לקסוס על שלל דגמיה לטובה) אני רוצה לדעת איזה רכב הכי משכך מהמורות חוויתם?

איזה רכב משייט כמו ספינה?

איזה רכב צולח בורות (עד גבול מסויים כן...) ברכות כאילו לא היו?

טוב אז אצלי זה S class 600 4x4 שנתון 2012-2013 של קרוב מאירופה ובנוסף הסירואן C5 צורה ראשונה.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להיות נוסע בלקסוס RX דור קודם וזו בהחלט אונייה, מתנדנד מצד לצד על הכביש ומרגיש מאוד רך.

המגאן החדשה דיי מוצלחת בתחום של בידוד רעשים וסופגת שיבושים מצויין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאתה שואל.

ביום שלישי שמתי את ה-c5 שלי להתקנה של דיבורית (הקודמת שבקה חיים. מוטורולה. דרק מטט דרק) אצל יוסי אלפיין. את הדרך לאסוף אותה משם עשיתי במונית (מרצדס e220 דור קודם). המרצדס כמובן שקטה יותר, חזקה יותר, הגיר לא בועט בך כשמתחשק לו, ואיכות ההרכבה לא פחות מפנומנלית (רכב עם מעל 300,000 ק"מ שנראה כמו חדש). מה שכן, מבחינת שיכוך, ה-c5 הישנה והחבוטה אוכלת אותה בלי מלח - המרצדס פשוט קופצת על דברים שלא מרגישים כמעט בכלל ב-c5.

אז מבחינתי, c5 (יצא לי לנהוג כמה מאות מטרים לאט ובזהירות על c6 לפני כמעט עשור, אז קשה לי להשוות, אולי היא יותר טובה)

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק סיטרואן C5 דור ראשון רכב נוח ביותר (הדור השני אומנם יותר מרשים אבל טיפה נוקשה לעומת הדור הראשון).

גם BX היה תענוג של רכב מבחינת נוחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, W221 לא יוצרה בדגם S600 עם 4MATIC. אתה כנראה מתבלבל עם S500.

צודק, אכן S500, נלחץ לי 6:lol:

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו טעות של למעלה מ-100 כ"ס ורק אלוהים יודע כמה קג"מ :)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר ריאלי - וולוו xc60 כיד 2 הוא רכב נוח מאוד, גם בכביש המהיר וגם כסופג מהמורות. בנוסף, ידוע שהרכבים הצרפתיים מצטיינים בנוחות כפי שציינו.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאתה שואל.

ביום שלישי שמתי את ה-c5 שלי להתקנה של דיבורית (הקודמת שבקה חיים. מוטורולה. דרק מטט דרק) אצל יוסי אלפיין. את הדרך לאסוף אותה משם עשיתי במונית (מרצדס e220 דור קודם). המרצדס כמובן שקטה יותר, חזקה יותר, הגיר לא בועט בך כשמתחשק לו, ואיכות ההרכבה לא פחות מפנומנלית (רכב עם מעל 300,000 ק"מ שנראה כמו חדש). מה שכן, מבחינת שיכוך, ה-c5 הישנה והחבוטה אוכלת אותה בלי מלח - המרצדס פשוט קופצת על דברים שלא מרגישים כמעט בכלל ב-c5.

אז מבחינתי, c5 (יצא לי לנהוג כמה מאות מטרים לאט ובזהירות על c6 לפני כמעט עשור, אז קשה לי להשוות, אולי היא יותר טובה)

מוניות מרצדס הן לא אמת מידה לנוחות של דגם. הן מגיעות עם מתלי Heavy Duty קשיחים יותר מהדגמים הרגילים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...