Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מג'נטיס דיזל שרשור בהמשכים

EliC25

פוסטים מומלצים

קצת מוזר לי שיש לך רק שני כריות אוויר,

אצלי במג'נטיס רמת גימור הכי נמוכה שנתון 08 יש שש כריות,

כמה שאלות אשמח אם תעזור לי,

האם היית צריך מתאמים למולטימדיה ? וא''כ איפה קנית ? למה דווקא את המולטימדיה הזו ?

המחירים בקוראפס זולים משמעותית מיונדאי שופ ?

יש לך ex או lx?

זה 2008 הדור הקודם או הדור השלישי כמו אצלי?

הדגם שלי לא מאובזר ברמה גבוהה, חסרה בקרת האקלים, פנסי הערפל וכריות האוויר שמגיעים רק בדגם האוטומאטי המקביל.

לא תמיד המחירים יותר משתלמים, אבל בדרך כלל, אם אתה יכול לחכות כדאי להזמין מקוראפס.

לגבי המולטימדיה לא התקנתי באופן עצמאי אבל לדעתי לא היה צורך במתאמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 375
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^

lx,

דור קודם, אין שליטה מההגה, אבל יש שש כריות.

היא מאובזרת יותר בקטע הזה, למה? אין לי תשובות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרת שיוט יש?

Sent from my m3 note using Tapatalk

גיר ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת. לא אין בקרת שיוט . בקטעים הטכניים הוא ממש חסר אבזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! את האמת בחירה מעניינת לרווק - רכב גדול כמו המגנטיס, כנראה בעיות חניה לא נמצאות באיזורך =]

אני הייתי שבוע עם פיג׳ו 508 ולא ידעתי איך להסתדר עם האוניה הזאת ביום יום, רכב ענק ולא הייתי צריך גודל שכזה(סתם היה לי מסורבל בלי צורך להחנות ולתמרן איתה באיזורים עירוניים וכבישים צרים).

לגבי בקרת שיוט, לא הייתה לי באף רכב עד לפני שנתיים - מהרגע שהיה לי? לא הייתי מסוגל לחזור אחורה וכל פעם שיצא לי לנהוג ברכבים ללא בקרת שיוט הרגל ימין שלי התחילה להתעייף מלשבת על הדוושת גז.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! את האמת בחירה מעניינת לרווק - רכב גדול כמו המגנטיס, כנראה בעיות חניה לא נמצאות באיזורך =]

אני הייתי שבוע עם פיג׳ו 508 ולא ידעתי איך להסתדר עם האוניה הזאת ביום יום, רכב ענק ולא הייתי צריך גודל שכזה(סתם היה לי מסורבל בלי צורך להחנות ולתמרן איתה באיזורים עירוניים וכבישים צרים).

לגבי בקרת שיוט, לא הייתה לי באף רכב עד לפני שנתיים - מהרגע שהיה לי? לא הייתי מסוגל לחזור אחורה וכל פעם שיצא לי לנהוג ברכבים ללא בקרת שיוט הרגל ימין שלי התחילה להתעייף מלשבת על הדוושת גז.

בהחלט לפעמים הרגל מתעייפת אחרי 20 30 דקות רצוף... ואני רואה גם שהמהירות בהדרגה יורדת ל80 ואז תמיד צריך לייצב אןתה למעלה בחזרה.

בבית יש לי חניה פרטית

במכון חניה פרטית

בעבודה חניה פרטית

באוניברסיטה חניון במאונך ככה שאין הבדלי גדלים

אז לא, אין לי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאם פותחים עם המפתח בסיבוב ארוך, כל הדלתות נפתחות, כך גם בנעילה.

אם פותחים עם השלט רק דלת נוסע נפתחת ולעיתים רחוקות גם היתר.

גם אני נוהג על דיזל קוריאני וגם לי המכסה שסתומים מזיע, לגבי הנעילה המרכזית, כאשר החלפתי רמקולים בדלתות קדמיות הרכבתי את המשקלים שמחזיקים את הידיות כמו שהם, כאשר הייתי פותח את הדלתות מהשלט היו לא נסגרות/נפתחות לעיתים תכופות אז פירקתי שוב והרכבתי את המשקלים הפוך (ממש להפוך אותם ולהכניס בכח) זה פתר לי את הבעיות של הנעילה.

Hyundai i20 CRDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הרכב נראה טוב בתמונות, קפיצת מדרגה אדירה לעומת גטס.

בזמנו שקלתי לרכוש אחת אבל הרתיעו אותי שצריכת הסולר היא 1-7, הנתון שאתה הצגת ממש מפתיע לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...