Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני עושה ביד על רכב?

mIkE_LiToRiS
שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברצוני לעשות ביד על רכב אמריקאי. הכוונה היא להביא רכב מארה"ב (או אירופה, גם אפשרות) על ידי זכיה במכרז באתר. עכשיו, על מנת לזכות במכרז יש אפשרות לקנות במקום, או, אפשרות נוספת, היא לעשות ביד על הרכב דרך האתר עצמו.

לדוגמא:

https://www.autoauctionmall.com/?st-t=adwords&vt-k=%2Bcar%20%2Bauctions%20%2Busa&vt-mt=b&vt-ap=1t2&gclid=CjwKEAjwq5LHBRCN0YLf9-GyywYSJAAhOw6mzgUFWNeG3NwM_Dlwi6B0m5uIS8UvucUIFnkBxXy4AxoCi3Pw_wcB

מישהו התנסה בזה מתישהו? מה התהליך שקורה אם וכאשר זוכים ברכב? האם יש תשלומים נוספים שצריך לשלם כדי להביא אותו לארץ? האם כתושב לשעבר של ארה"ב אני זכאי להנחה מסויימת?

אשמח לכל לינק/מידע בנושא.

תודה,

מייק.

• לא הבנתי... 1

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם ייבוא כזה, שעושים ביד על רכב אמריקאי ואז מביאים אותו לארץ, זה שצריך לשמן הרבה פקידים כדי שהוא ייכנס.

המון בירוקרטיה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לעשות ביד על רכב אמריקאי.

הבעיה[...]זה שצריך לשמן הרבה[...]כדי שהוא ייכנס.

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי ביד על רכב במגרש של המשטרה פעם.

זה לא ממש מסוכן? אני מתכוון לזה שאתה לא יודע אם למשל הרכב היה שייך לעבריינים. איך המשטרה בעצם מרשה לעשות ביד על רכב שהיה שייך לאנשים מסוכנים?

כותרת שבאה למשוך חברים להכנס פנימה ולקרוא, אך למעשה אין לה שום דו משמעות לעניין הבקשה/שאלה.

סתם כותרת גסה שמביישת את הכותב (בעיניי).

​סליחה אם פגעתי בך בצורה כלשהי. תוכל להסביר למה זה מבייש?

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש מסוכן? אני מתכוון לזה שאתה לא יודע אם למשל הרכב היה שייך לעבריינים. איך המשטרה בעצם מרשה לעשות ביד על רכב שהיה שייך לאנשים מסוכנים?

לא חשבתי על ההשלכות של זה בזמנו, הייתי אימפולסיבי. זה היה רכב מיוחד מאוד. באתי, עשיתי ביד על הרכב והלכתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל השאלה האם זכית? ואם כן, האם שילמת משהו מעבר למה שהצעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יהיה לך יותר זול לעשות ביד בארץ ולשלוח מבחנה לארה"ב או אירופה שמישהו ישפוך אותה על האוטו?
ברגע זה הרגת אותי. :lol:

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוכן לתת ביד לבד.

קח מישהו שילווה אותך יד ביד

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל השאלה האם זכית? ואם כן, האם שילמת משהו מעבר למה שהצעת?

כמובן שאם אתה עושה ביד על רכב ומצליח- מצפים ממך לספק את ה moneyshot בהתאם.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש מסוכן?

לא.

למכוניות אין מחלות מין.

הן גם מסורסות אז לא יוולד תינוק לא מתוכנן.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, לא לטעמי כל הקונספט הזה שאנשים מתאספים יחד סביב רכב באיזה מגרש זנוח וכולם עושים ביד על אותו הרכב.

עריכה: יש אנשים שהמקצוע שלהם זה לעשות ביד בשביל אחרים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...