Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך פריצה/פתיחת מסך למסכי מולטימדיה של יונדאי/מיצובישי

פוסטים מומלצים

בתאריך 12.10.2018 בשעה 19:22, גיא .ב כתב:

valuesw

שלום

יש לי כמה שאלות אם אפשר...

הורדתי את הקבצים, הבנתי שמתקינים את הקובץ הגדול, לא הבנתי מתי ולמה צריך להתקין את הקובץ patch? 
במערכות החדשות אין בכלל כפתור power איך ניתן להיכנס ל recovery ? 
מודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 8.4.2018 בשעה 14:00, guys234 כתב:

מי ששלח לי הודעה בפרטי, עניתי לו.

קרן שאול 0523495504 אשמח לקבל את הקוד לפתיחת המשך לוידיאו תודה

מי יודע את הקוד לפתיחת וידיאו במולטימדיה להונדה crv  בבקשה למייל [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום חברים,
יש לי טוסון 2016 ולפני שבוע הדלקתי את האוטו ופתאום מסך לא נדלק אך אחרי זמן מסויים זה חזר רק להציג לוגו שי יונדאי. נכבה אוטומטית ושוב מופיע לוגו של יונדאי. וככה זה בלופ.
ניסיתי לרסט עם פין , ניסיתי ללחוץ על POWER ומראה לי מסך ירוק , לוחץ לאחר מכן על מסך ורושם לי ENTERING REVOVERY MODE. אחרי כמה שניות מופיעה ההודעה של LOADING RECOVERY ושוב נכבה. 
ניסיתי כמה פעםמים מכל דבר ולא עזר.
בנוסף העתקתי את מערכת אנדראיד  (מאחד הפורומים גם) לדיסק און קי כדי שיטען מה USB 
לא מזהה
לא יודע מה לעשות.

בנוסף, נסעתי לאחד המקומות של מולטימדיה רוצים 2000 שח.
בדקיתי את המערכת הזאת ב ALIEXPRESS עולה 500 שח. ונגיד עוד התקנה 300 של שעה כמו שנאמר לי בהתקנות . עושים רווח לא של 20 אחוז אלא כמעט 100 אחוז. מטורף. לקנות בעצמי את מאליקספרס אבל לא מבין גדול איך לפרק ולהתקין את זה.
יש למשיהו משהו להמליץ מה לעשות עליי.
תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 25.3.2017 בשעה 20:49, misterb כתב:

לכל מי שיש לו רכב מתוצרת יונדאי או מיצובישי מהשנה-שנתיים האחרונות עם מערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית של גיל-קאר, מתוצרת FLYAUDIO, הפריצה מתקינה GOOGLE PLAY ומשם אפשר להתקין כל אפליקציה שרוצים, אפשר לעדכן את וייז וכו'.

אני ביצעתי את המדריך כלשונו על יונדאי I10 חדשה בקלות בלי שום בעיות, 5 דקות עבודה.

בעקבות ההצלחה המסחררת יש לי עכשיו ביקוש של הרבה בעלי אאוטלנדרים בעבודה לפרוץ להם גם, הסתבכתי :)

יש אנשים שמציעים שירות כזה תמורת כסף (כ-350 ש"ח), לבד זה בחינם.

למי שחושש מאובדן אחריות וכו' - יש גם אפשרות של חזרה למצב המקורי של המערכת, אבל זה דורש כמובן שהמערכת תהיה תקינה. אני לא רואה סיבה לחשוש כי התהליך מאד פשוט והמדריך ברור וממצה.

קרדיט כמובן לכותב המדריך : ItsValueSW מפורום iAdnroid.

http://iandroid.co.il/forum/viewtopic.php?f=41&t=220072

אזהרה - הפריצה מאפשר למערכת לנגן וידאו גם במצב נסיעה, מה שכמובן מסוכן מאד, אז אם אתם חושבים שאתם לא מספיק בוגרים להמנע בזמן אמת - אולי עדיף לא לפרוץ מראש.

היי

האם יש מדריך עדכני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...