Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה!

זה היה טרייד בין דילרים כיוון שלדילר ליד הבית שלי לא היה את הרכב אז זה לקח חצי יום בערך להשיג את הרכב ולהכין אותו למסירה, בזמן הזה נתנו לי לצאת לנהוג קצת על gt אחרת לשרוף קצת דלק:)

אם אתה קונה עד ה3 לאפריל אני חושב רכב מהמגרש הדילר מקבל 2,000$ בחזרה מפורד אז זה מקל על המשא ומתן להוריד את המחיר.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

c-9ahtQuY1E דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את שלי הזמנתי מהמפעל 6-8 שבועות, עבר רק חצי שבוע :(

בגדול - טעות של טירונים :)

אלא אם יש לך רכב אחר / אתה מזמין שילוב על גבול האקזוטי מבחינת היצרן - תמיד תעדיף מה שיש במלאי / In transit.

גם אם הוא קצת יותר מאובזר ממה שהתכוונת לקנות

אתה לא משלם הובלה / הזמנה (לרוב 800$ וצפונה) ויש לך הרבה יותר מיקוח על המחיר של הרכב (זה תלוי אגב בדילר - יש דילרים שמבקשים מחיר מלא ומתמקחים ויש דילרים שפשוט נותנים את המחיר הטוב שלהם על השולחן בלי בולשיט. אני הפסקתי לעבוד עם הסוג הראשון - גם אם זה מצריך קצת יותר נסיעה.)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

that said

גם אני ממתין עכשיו כמו ״מניאק״ לWRX של אשתי שתגיע.

אבל:

1. יש לי את הקאנטרימן - והמחיר טרייד אין כבר נעול.

2. השילוב המאוד ספציפי של האיבזור היה יותר טריקי. וברכב המשפחתי זה קצת היה יותר חשוב.

עם 2 הרכבים הנוכחיים נכנסנו ויצאנו. המיני באותו יום שהחלטנו לבוא לשים את הכסף, הBRZ כמה ימים אחרי רק בגלל אישור הCredit ותנאי המימון. כשתכלס אני לא רציתי לקחת את האוטו לפני שזה סגור.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה אחת לרכב שזמין בסוכנות אחרת שיש עליו כבר 200 מייל, כדי להביא אותו זה יהיה עוד 100 מייל. לי זה הרגיש כאילו הוא משומש אז לא רציתי לקחת.

הפריע לי מאוד העניין שאנשים עשו נסיעות מבחן על הרכב שאני קונה ולכן החלטתי ללכת על החוויה של חדש.

המחיר כולל ריבייטס היה לא רע בכלל ואני אקבל בדיוק מה שאני רוצה. בנוסף הסוכנות תעשה לי את ההשחרת חלונות על חשבונם (כ-200 דולר).

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה משתמש בTurecar או כלים כאלו להבין כמה אתה באמת צריך לשלם על הרכב.

בקונפיגורציות מסוימות יש הנחות של 5-7 אלף דולר על המוסטנג כרגע.

(האמת גם את הWRX שלי קיבלתי בפחות 2000+ מהSticker price. זה כמובן תלוי רכב ואיזור - יש רכבים שאין ממש מה לרדת מהSticker price ויש אפילו רכבים שתקופת ההמתנה כ״כ גדולה והביקוש גדול ומה שמגיע למגרש נמכר גם מעל הSticker price - גם 4-5 מעל).

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמתי בערך 3000 דולר מתחת לסטיקר (אחרי tax).

truecar לא מוציא מחיר לקונפיגרצית האבזור שבחרתי בה. עשיתי סקר קצר בין הסוכניות רכב השונות שישנם בסביבה וזה היה המחיר המשתלם ביותר. אין מה לעשות, אי אפשר להוריד הרבה מדילר שעושה הזמנה עבורך. אין לו שום תמריץ להעיף את הרכב מהחניון כשכבר קנית אותו לפני שהוא הגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tax = 6% כאן.

ולחישוב:

המחיר בסיס: 43,870

Tax: 2632.2

Dealership fee: 500

Total: 47,000

אני משלם 43,000 כולל Tax לא כולל Tag (עוד 350 דולר)

630ca632fa01457aadb201e4d5a086c9.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאררה - תתחדש, לא משנה מה הרכב מדהים :) על איזה צבע הלכת בסוף?

נו טוב, מתי נסיעת מבחן במסלול?

Sent from my iPhone using Tapatalk

בקרוב - אני עכשיו מתחיל לברר איזה ימי מסלול מתאימים לי כיוון שאני כנראה יצטרך יום עם מדריך, קסדה ושאר בירוקרטיות לפעם הראשונה, אם יש לך רישיון וניסיון שמאפשר לך להדריך באחד באיזור שלך ואתה כבר נעול על סופ״ש מסויים אולי אני יצטרף :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...