Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר שנים רבות חבר בפורום ומשתדל להתעדכן לפחות פעם ביום, מדי פעם אני מגלה שיש יותר ויותר חברים שגרים בגולה, גם אם הם פחות פעילים בפורום מעידן ובנצי :wink:.

חשבתי שזה יהיה רעיון טוב ואולי יוזמה מבורכת להפגיש חברים בחו"ל שיוצא להם לבקר באזור. בתור התחלה זה יעזור אם כל אחד יספר קצת על עצמו, מיקום, סטטוס והכי חשוב, הבאג המוטורי שלו.

כנראה שראוי שאני אתחיל בנקודה הזאת:

בן 41 נשוי + 3.

גר בפורטלנד, אורגון כבר 14 שנים ועובד בתחום הרכש.

תמיד אהבתי את תחום המוטוריקה, לפני שעברתי לחו"ל הייתה לי גולף מארק 2 בארץ שהייתה משופרת מאוד והייתי פעיל במפגשים שהתחילו בזמנו.

אחרי שעברתי לחו"ל נתפסתי בחיידק המסלול, ועדין זה לא עבר לי, אחד הדברים האהובים עלי בחיים. התחלתי עם M3 E36 ששירתה אותי מספר שנים, ולפני כ3 שנים קניתי M3 E46 שאני נהנה ממנה מאוד.

משתדל לפקוד את המסלול 5-10 פעמים בשנה וכל מיני מפגשים ותערוכות כשיוצא.

קדימה להתפקד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו,

נשוי פלוס 2

צפון ג׳רזי.

עובד בפיתוח (מובייל בעיקר ואפליקציות וידאו).

נוהג על BRZ שלאט לאט משודרגת למסלול ומחליף בימינו את הקאנטרימן קופר s הידנית של האישה בwrx.

(צריך להיות יומיומי וגם לימי שלג אז לא STI)

בארץ החזקתי 306s16 במשך כ5-6 שנים ששיפרתי בעיקר בהתנהגות ואחריה קופרה משופרת.

פוקד את המסלול בתקופות היפות של השנה פעם בחודשיים בערך.

לפעמים יוצר לפעמים פחות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור לא התרומם, ננסה להחיות :)

בן 29, נשוי + 1 גר באיזור סיאטל וושינגטון כמעט שלוש שנים, עובד בפיתוח תוכנה.

אנקדוטה נוספת אני אח של ליביו בתגובה מעליי (לא בצחוק, באמת!)

כרגע נוהג על Outback 3.6R :bigcry:

בעבר שלי היו:

106 ראלי דור שני

סיאט לאון יחסית משופרת

סיאט לאון (משעממת וסטנדרטית)

גולף GTI דור 7

כרגע בתהליכים סופיים לרכוש רכב שני, כנראה Mustang GT Performance Package

בקיץ שעבר לפני שהחלפתי את הרכב הייתי משתתף קבוע באוטוקרוס, השנה כנראה אעבור לימי מסלול.

גולן אני אשמח לדעת יותר על הימי מסלול שאתה משתתף בהם ואיפה הם קורים, מקווה שלא רחוק מדי מפה, אולי יצא לנו להיפגש יום אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד, 33 גר בהאדסון פלורידה (שעה מטאמפה) נשוי + כלב.

נוהג בפורד פוקוס 2016 ובעוד 6-8 שבועות במוסטנג GT 2017.

עוסק בתחום השיווק באינטרנט. חי על הקצה במשרד.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומקבלים אותך יפה שם בחברה אפילו שאתה לסבית?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומקבלים אותך יפה שם בחברה אפילו שאתה לסבית?

אני יודע שלא מסבירים בדיחות, אבל בבקשה תסביר...

ד"א, הייתי לא מזמן בבולדר, קולורדו, ואני נשבע שחצי מהמכוניות שם הן אאוטבק, ומתוך המחצית שנשארה, חצי הן פורסטר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו, ובמיוחד דגמי השבילים, נחשבים בארה"ב לאוטו של לסביות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אם כך אני יכול לשער מה דעת האמריקאים על בולדר ותושביה :lol:.

מזל גדול... אחי עקר לא מזמן לגולת אמריקע הדוויה, התלבט קשות בסוגיית רכישת רכב שם, לבסוף בהתייעצות איתי בחר באקזמפלר מסויים של ניסאן פאת'פיינדר, המועמדים האחרים היו סורנטו AWD ואאוטבק.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית גם הרכב העתידי שלי (mustang gt, נו שיגיע כבר) הוא רכב של בחורות.

שכנה שלנו שהיא אחות בבית חולים מחזיקה אחת ובד"כ ידוע שתיכוניסטיות נוהגות על מוסטנג.

"I'm gonna get me a big ass truck"

ציטוט של אמריקאי שעובד איתי במשרד. זה מה שהם אוהבים באזור שלי לפחות :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור לא התרומם, ננסה להחיות :)

בן 29, נשוי + 1 גר באיזור סיאטל וושינגטון כמעט שלוש שנים, עובד בפיתוח תוכנה.

אנקדוטה נוספת אני אח של ליביו בתגובה מעליי (לא בצחוק, באמת!)

בעבר שלי היו:

106 ראלי דור שני

סיאט לאון יחסית משופרת

סיאט לאון (משעממת וסטנדרטית)

גולף GTI דור 7

כרגע בתהליכים סופיים לרכוש רכב שני, כנראה Mustang GT Performance Package

בקיץ שעבר לפני שהחלפתי את הרכב הייתי משתתף קבוע באוטוקרוס, השנה כנראה אעבור לימי מסלול.

גולן אני אשמח לדעת יותר על הימי מסלול שאתה משתתף בהם ואיפה הם קורים, מקווה שלא רחוק מדי מפה, אולי יצא לנו להיפגש יום אחד

We should definitely try to meet, there are many events in the area, so far I've only attended PIR since it's so convenient, is it too far from you?

Otherwise, we can do one of the event at the Ridge Motorsport Part in Shelton WA, have you heard of it?

I'll have to warn you, once you do a track day you can never autocross again.....check motorsportreg.com fror events schedule.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב ששאר חברי הפורום שהם גם נפולת של נמושות, כמונו, קצת מתבאסים שזה שרשור אמריקאי וששכחתם אותנו שם באירופה הרחוקה.

אז אני אנסה: רוני, מנהל מוצר תוכנה, בן 36 (כואב לי לכתוב את זה), גר באסטוניה כבר יותר מ-4 שנים (פאק איך שהזמן עובר), קר פה (אבל מהתמונות של ליביו בפייסבוק - לא יותר קר מבג'רזי בחודשי החורף :shock: ) אבל החיים רגועים, נעימים וזולים. לצערי אין יותר מדי אקשן מוטורי כאן, למרות שבתור צופה יש מה לראות. הייתה לי 370Z אבל עכשיו נוהג בסתם E46 בת 11 שעושה את העבודה מצוין בתור רכב יומיומי.

אה, ואם אתם מחפשים עובדים שם בארה"ב, אני לגמרי לא אתנגד...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן נציגות דיי מכובדת של יורדים גם במדינות האיחוד, אל חשש.

מאור, בן 26, מתגורר קצת מעל שנה במאלמו, שוודיה. על הגבול עם קופנהגן, ומבלה את רוב השבוע בסטוקהולם.

ההיסטוריה המוטורית לדעתי דיי מתוקשרת כאן, בכל אופן הרוב מופיע בחתימה ובנוסף ממתין לM2 בתקווה לאסוף אותה מהמפעל במינכן ולנהוג חזרה לשוודיה אי שם באוגוסט.

אם יש חברי פורום שעוברים בסביבה מוזמנים לשלוח ה"פ. תשאלו את אוריו, אני אחלה מארח:-P

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני - ההבדל הוא שיורד פה שלג מספר חד ספרתי של פעמים בחורף.

אבל כשיורד - זה לרוב מעל 30 ס״מ של שלג ולפעמים כפול.

אני מעלה רק כשיש אקשן :)

לגבי הימי מסלול מול ג׳ימקנות - לגמרי.

גם אני התקלקלתי לגמרי ומעדיף לעשות יום מסלול פעמיים בשנה מג׳ימקנה 6 פעמים.

אבל יש גם מרכיב עלות לא טריוויאלי.

א. מבחינת הנהיגה - זה לרוב מעל שעה וחצי באותו יום של גירזונים (בסדר גמור)

ב. העלות של יום מסלול הוא סביב ה300 דולר באיזורי (עם מדריך , בלי - פחות אבל לא משמעותי)

ג. אתה על המסלול עם עוד רכבים - ביטוח זה עוד 180$ (אצלי) ליום

ואז מגיע המקרה הפרטי - ג׳ימקנות עושים 20 דקות מהבית שלי , ימי מסלול שעתיים שלוש נהיגה - וכדי לא להיות גמור באמצע / סוף היום - אני נוהג ליד המסלול יום לפני וישן במלון. שזה עוד 100-150$

ועדיין - זה כיף ברמה אחרת - לטוס בישורת ב200+ קמ״ש (אפילו בBRZ) ברקס היסטרי , הורדה לשלישי וכניסה לתוך רצף פניות מטורף שבתוכו עושים את הFine tuning של הפניה עם המצערת בלבד ועוד מכוניות מסביבך במסלול דוגרי - זו חוויה אחרת לגמרי מבחינתי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...