Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך מולטימדיה קיה ספורטאז

Or Elgavi
שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אחרי ישיבה של 3 שעות בקיה ספורטאז החדשה סוף כל סוף הצלחתי לשבור את המולטימדיה הזו.

לפני הכל:

1. השימוש על אחריותך בלבד

2. אני לא איש מקצוע והכל נעשה פרי סטייל עד שמצאתי את הדרך.

המטרה: התקנת אפליקציות ושימוש חופשי במערכת המולטימדיה שבאה עם הקיה ספורטאז החדשה.

שלבים:

1. הגדרות>גיבוי> הכנסה של חשבון גוגל כלשהו שברשותכם. מכניסים מייל וסיסמה לוחצים על הבא ונותנים לו לסיים לחשוב

2. נכנסים במסך הראשי לספר הרכב, כשאתם בפנים יש בפינה הימנית העליונה 3 נקודות לוחצים עליהן ואז יש אפשרות לעשות SHARE לוחצים על SHARE ואז בוחרים דרך הGMAIL

3. נפתח לכם מסך עם שליחת מייל חדש בג'ימייל, במסך עצמו יש לחצן אחורה כזה, ברגע שלוחצים על הלחצן הזה ולא על לחצן אחורה של המערכת הוא פשוט סוגר את חלון שליחת המייל החדש ואתם כרגע בתוך הג'ימייל שלכם.

4. שולחים לעצמכם לינק לגוגל פותחים את המייל לוחצים על הלינק ונכנסים לגוגל דרך הדפדפן.

5. בגוגל עושים חיפוש של 'חנות PLAY' שזו בעצם חנות האפליקציות של האנדרואיד. נכנסים אליה ועכשיו אתם בתוך החנות, לכאורה יכולים להתקין איזה אפליקציה שתרצו אבל לא כך הדבר כי גם אם תתקינו המערכת חסומה ולא תראה לכם את האייקונים של האפליקציות שהורדתם במסך הבית.

6. כשאתם בתוך החנות מחפשים אפליקציה של גוגל שנקראת מפעיל אפליקציות מתקינים אותה.

7. לאחר סיום התקנה חוזרים למסך הבית הרגיל שאתם מכירים, נכנסים להגדרות ושם מחפשים שורה שנקראת תצוגת מסך הבית. לוחצים על זה. במידה ועשיתם את כל השלבים קודם לכן נכון אתם תיראו שם 3 שורות. הסבר כללי על השורות הללו: אחת זה התצוגה הרגילה שאתם מכירים עם קבלת הרכב. תצוגה שניה זו תצוגה של היצרן אין מה לעשות שם, תצוגה שלישית זה בעצם האפליקציה שהורדתם שנקראת מפעיל אפליקציות. בוחרים בה.

8. לא להבהל התצוגה השתנתה, אפשר תמיד לחזור למה שהיה כפי שכתוב בשלב 7.

תתחדשו יש לכם את החנות של גוגל בין שאר האפליקציות המותקנות שם תוכלו להכנס אליה ישירות כעת ולהתקין איזו אפליקציה שתרצו וגם לראות אותה על גבי מסך הבית.

תהנו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם רושם מדריך מפורט לפריצת מערכת המולטימדיה ברכב הנפוץ ביותר היום, מה שאנשים לא מצאו וחיפשו הרבה זמן.

כבר 100 צפיות, אפילו לא תגובה אחת?

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין איזה עובד של אדי מערכות שיתן לנו את הקוד ? :)

אהבתי את ה"פריצה" כל הכבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם רושם מדריך מפורט לפריצת מערכת המולטימדיה ברכב הנפוץ ביותר היום, מה שאנשים לא מצאו וחיפשו הרבה זמן.

כבר 100 צפיות, אפילו לא תגובה אחת?

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

גישה כזאת עלולה לדכא אותך עד הפנסיה, עדיף להיות אופטימי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או פשוט להחליף לרום נורמאלי קצת יותר מסובך אבל בתכלס זה לוקח 5 דקות והתוצאות הרבה יותר מספקות רום פתוח והרבה יותר מהיר . אני ספציפית עם הגירסה של ה26 לינואר של Malaysk

מי שצריך עזרה עם זה מוזמן לדבר איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הרבה זמן לא הייתי כאן, אז קודם כל שאפו על הביצוע

איך באמת המולטימדיה שמגיעה בספורט'? שווה משהו או סתם זבל סיני

אם זוכר נכון בקטלוג בארץ רואים מערכת של JBL...מניח ששוב דפקו אותנו הישראלים

HU:OEM+Genesis series 3 high level adapor AMP:Phoenix Gold RX 400.4 COMP:Morel Virtus 602 SUB: Sundown Audio E8

https://www.youtube.com/watch?v=jtQs-1_TH-Q

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או פשוט להחליף לרום נורמאלי קצת יותר מסובך אבל בתכלס זה לוקח 5 דקות והתוצאות הרבה יותר מספקות רום פתוח והרבה יותר מהיר . אני ספציפית עם הגירסה של ה26 לינואר של Malaysk

אשמח ללינק לרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

יש לי קיה ספורטאג' עם מערכת מולטימדיה שהותקנה ע"י א.ד.י. ורציתי לשאול :

1. על מנת להטעין מוסיקה בעזרת SD - בחריץ ההרחבה שקיים בחזית יש כבר microSd עם לוגו של תוכנת IGO8. יש לי בתא הכפפות שני חיבורי USB פנויים שאני לא זוכר מה כתוב עליהם. מה הדרך הנכונה לחבר את זיכרון ה- flash שלי ?

2. במערכת מותקנות תוכנות ה- IGO8 וגם waze כשהעליתי את ה- IGO גם היא חיפשה חיבור אינטרנט, אם כך מה ההבדל בין שתי אלה ?

3. מה ההבדל בחיבור לאינטרנט בין hotspot מהטלפון הנייד, לבין gsm dongle. אם אני משתמש לטובת החיבור האינטרנטי רק (או ברוב רובו של הזמן) ב WAZE, האם יש הבדל בין שני סוגי חיבור אלה.

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

יש לי קיה ספורטאג' עם מערכת מולטימדיה שהותקנה ע"י א.ד.י. ורציתי לשאול :

1. על מנת להטעין מוסיקה בעזרת SD - בחריץ ההרחבה שקיים בחזית יש כבר microSd עם לוגו של תוכנת IGO8. יש לי בתא הכפפות שני חיבורי USB פנויים שאני לא זוכר מה כתוב עליהם. מה הדרך הנכונה לחבר את זיכרון ה- flash שלי ?

2. במערכת מותקנות תוכנות ה- IGO8 וגם waze כשהעליתי את ה- IGO גם היא חיפשה חיבור אינטרנט, אם כך מה ההבדל בין שתי אלה ?

3. מה ההבדל בחיבור לאינטרנט בין hotspot מהטלפון הנייד, לבין gsm dongle. אם אני משתמש לטובת החיבור האינטרנטי רק (או ברוב רובו של הזמן) ב WAZE, האם יש הבדל בין שני סוגי חיבור אלה.

תודה לעונים

1. אצלי קבצי המוזיקה זוהו גם דרך חיבור דיסק און קי וגם דרך הכרטיס של המפות. אז בגדול תבחר את מה שנוח לך יותר.

2. Waze דורשת חיבור אינטרנט קבוע לצורך ניווט ועדכונים של המפה, עומסים וכו'. לא תוכל להשתמש ב waze ללא חיבור אינטרנט קבוע, לגבי igo, מזמן לא השתמשתי אבל ממה שזכור לי לא צריך חיבור כי המפות ונקודות עניין נמצאות על הכרטיס. אולי עדכונים מבוצעים מהאינטרנט...

3. Hotspot משתמש בחבילת הגלישה של הטלפון. עם דונגל יש שתי אפשרויות - או סים data עם חבילה משלו שאתה משלם עליה בנפרד והיא בשימוש רק עם הסים שנמצא בדונגל. אפשרות שניה ששמעתי עליה היא שהסים שבדונגל מקושר לתוכנית של הסים בטלפון וכך אתה חולק את אותה התוכנית בשני הסימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...
בתאריך 2.2.2017 בשעה 23:44, Psyaa כתב:

אפשר רום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...