Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לך למה לחכות, לא ברור לי בכלל מה נתן העדכון הזה.

או שאולי אתה מדבר על העדכון שאני מדבר עליו בפתיחת השרשור?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בצענו עדכון בטוסון שנרכש לפניי מספר חודשים, העדכון עבר חלק כאשר הכל הורד דרך הכרטיס.

המהירות עם הכרטיס היות ומדובר על דור 3 (3G) הייתה כחצי מגה לשנייה ולפעמים גם 0.8 בשיא פה ושם, שזה לא רע ונחמד האמת.

העדכון עבר חלק ומהר, הכל עודכן ומן הסתם שלא רואים שינויים כאלו ואחרים אבל מאמין שהעדכון עושה את מה שנכתב עליו וכל מה שמסביב.

עברו מספר ימים ולא נראית בעיה כזו או אחרת.

WhatsApp Image 2017-01-23 at 17.56.33.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך למה לחכות, לא ברור לי בכלל מה נתן העדכון הזה.

או שאולי אתה מדבר על העדכון שאני מדבר עליו בפתיחת השרשור?

אני מדבר על העדכון בתחילת השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטאבלט צריך התאמות ורכיבים שעולים פי 10 מהמחיר של המערכת וזה לפני ההרכבה.
לא חסרים מתאמים בעלויות של כמה מאות שקלים בודדים, ואז מדובר בחיבור למערכת הרכב ולחשמל הרכב וזהו בערך, לא? עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע לכמה זמן ניתן אינטרנט בחינם כאשר קונים רכב חדש?

אצלי אחרי שבועיים האינטרנט הפסיק לעבוד. זה לא אמור להיות לשנה?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה. אם לא עובד תעשה ריסטרט למערכת - לחיצה ארוכה על הכיבוי. אם לא עוזר, צור קשר עם גיל קאר.

אגב היום העדכון המדובר מצא את דרכו אלי סוף סוף. נראה נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה. תודה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריסט לא עזר.

אנסה לדבר עם שירות הלקוחות של יונדאי (אולי בטעות החבילה שלי נגמרה כי ניראה שזה לא מתחבר לרשת הסלולארית).

אם צריך להגיע לגיל קאר כדי לפתור את התקלה, אוותר על זה, עדיף כבר באותו מחיר של דלק וזמן להזמין מערכת אנדרואיד זהה אבל פתוחה מאיביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם וכאשר החבילה נגמרת קופצת הודעה. גם לחבר ביונדאי היתה אותה בעיה, הוא דיבר איתם טלפונית ובוצע ריסט לסים מרחוק. לא עזר והוא עזב את זה, אחרי יומיים שלוש חזר לעבוד. לך תבין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קפצה הודעה. אנסה להתקשר לשירות הלקוחות ו/או להמתין כמה ימים :)

זה מוזר, כי המכשיר מראה שיש קליטה, רק בלי הסימנים H-T שאומרים שיש אינרנט זמין.

אצלך הקליטה בסדר? אצלי היא די חלשה ואפילו לא קיימת במספר אזורים שעם טלפון סלולארי רגיל אין בעיה.

ניראה לי בגלל מגבלת הגודל, אצלי שמו מערכת הכי פשוטה בכל הסדרה הזאת שהם מתקינים על הרכבים (אין את הכפתורים המשוכללים בצדדים, מסך קטן, להערכתי 6.5").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...