Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון גדול של מערכת כלמוביל

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני קראתי בהתחלה שזו "מערכת סינית זולה". אחרי 10 חודשי שימוש אני ממש לא חושב כך.

נ.ב. יש משהו שלא מיוצר כיום בסין?

זה שאתה לא חושב ככה לא אומר שזאת לא מערכת סינית זולה. המחיר שלה הוא בסביבות 150 דולר. התקינו אותה כי רצו לחסוך כמה שקלים במקום לשים את הרוקפורד המקןרית.

יבואני רכב מחוייבים למשרד התחבורה ולחוקים שלו - אתה לא יכול למכור רכב שיש בו גישה לדוגמא לגלישה חופשית באינטרנט / לצפות בסרטי יוטיוב וכו' כי זה מסכן את כל מי שעל הכביש.

די פשוט. יש אופציה של חיבור כבל לנורית בלם היד כדי למנוע ניגון וידאו במצב נסיעה. החסימה הזאת מיותרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי סורטון ביוטיוב על המערכת, אז כן ניתן לחבר את המערכת לטלפון הנייד ולחסוך סים כאשר הטלפון משמש כנקודה חמה

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש חבילת גלישה רגילה של היום (12-20 גיגה), כמה נקודה חמה חוסכת אינטרנט?

הסים של המערכת גם מוגבל, אם אני זוכר 2 גיגה. וגם כמה שאני יודע, זה אינטרנט איטי דור שלישי ובסלולארי רבעי.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 3 ג'יגה (אאל"ט) בטלפון ובזמנו עם ה AVIAN (ז"ל כנראה) השתמשתי בו למוסיקה ו WAZE ואף פעם לא נתקלתי בבעיה באינטרנט. הציעו לי משהו דומה בזמנו (מודם סלולרי) בעלות חודשית דומה ולא מצאתי ממש צורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו רכב יונדאי טוסון שרכשנו לפניי חודשים בודדים כך שהוא מגיע עם הגרסא העדכנית ביותר של המערכת, אעדכן בנוגע לעדכון והאם התקבל ומתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עולה 140 ש"ח לשנה, שזה פחות מ-12 שח לחודש. במחיר כזה אפשר להשאיר את חבילת הגלישה של הטלפון לטלפון ולא להשתמש בו גם למערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בנסועה של האנשים וכמה הם מקשיבים לרדיו באינטרנט למשל, ייתכן ואצלהם זה עלול לגמור את החבילה אם הם נוהגים שעה לכל כיוון והזרמת המוזיקה מתבצעת דרך האינטרנט.

WAZE הוא צרכן כל כך שולי שאין מה להתחשב בו בכלל, יחסית למוזיקה מהאינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילה במערכת היא של 3GB לחודש, שנה ראשונה חינם ואח"כ 140 ש"ח לשנה דרך מרכזי השירות. לשימוש של Waze והזרמת מוזיקה, זה אמור להספיק מעל ומעבר, ומהירות של 4G לא תוסיף דבר.

אפשר להגדיר את המערכת כ-hot spot, ואפשר לחבר אותה לאינטרנט של הטלפון.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי מה איכות השירים ברדיו האינטרנטי, האם זה 160, או 320 בחלקו? או 192? 256? לא ברור אבל במידה וזה 320, אז מדובר על ~2.5 מגה בייט לדקה שמגלם ~116 מגה בייט לשעה בערך, שעתיים לכל כיוון זה כמעט ~320 מגה בייט ליום נגיד.

יהיה קשה/בלתי אפשרי לעבור 22 ימי נסיעה/עבודה ללא פנאי עם 3GB לדוגמא, זאת הייתה הכוונה שלי.

אם השירים הם לרוב 160, אז 60MB לשעה ו 120MB לשעתיים, אמור להביא אותנו לסיפוק לאורך כל החודש, הכל תלוי כמובן.

כל עוד אין YOUTUBE או אפשרות להתקין אפליצקיות אני מסכים שאין שום צורך ב 4G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הלילה היה עדכון נוסף של חצי ג'יגה. חשבתי שישתנו הרבה דברים, בפועל לא השתנה שום דבר. הזוי. גם באפליקציה של רדיוס, למרות ההבטחות, לא התקדם כלום. וב"מיצובישי דרייב" אתה יכול לשמוע את הג'ינגל של יונדאי דרייב....

אבל בגדול, אני אסיר תודה לאפליקציה של רדיוס שעושה לי את היום.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, מסך הבית לא לטעמי. לדעתי עדיף היה להשאיר את מסך הבית סטוק של אנדרואיד (רק לחסום אפליקציות כמו יוטיוב וגלישה).

כמו כן, כניסה לWAZE לא נוחה. למה צריך ללחוץ על ניווט וחניה ורק משם WAZE? דבר כזה צריך להיות מופעל בקליק אחד.

כמו כן, קפצה לי פעם אחת פרסומת בWAZE - זה הציע שירותי הדואר.

מענין אם למערכת יש אנטנה חיצונית נפרדת לאינטרנט סלולארי, כי הקליטה לא חזקה במיוחד.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך הבית הוא מעולה. יש בו את כל הפונקציות שאתה צריך בחיים. גם לאפליקציית רדיוס אפשר להיכנס בשניה עם לחיצה ארוכה על לחצן HOME בצד, ואז יש לך את היישומים האחרונים.

הכניסה לוויז נוחה לגמרי, יש לחצן בצד שמוביל ישירות לוויז.

מה שלא ברור לי זה מה התחדש בעדכון האחרון. מוזר... ובזבזתי חצי שעה מהחיים שלי על זה :-)

אולי ההוא מאפליקציית רדיוס יעזור? הוא גם הבטיח שתהיה אפשרות לדפדף מההגה בין התחנות, ובינתיים נאדה...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...