Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמירה על רכב שחונה קרוב לים

שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

יש לי גולף 2011.

אני גר קרוב לים שם המכונית חונה.

הרכב במצב חיצוני טוב.

הרכב הקודם שלי עבר הרבה טיפולים להסרת חלודה וצביעה. הפחחים אמרו לי שזה בגלל שהמכונית חנתה ליד הים.

רציתי לשאול כיצד אפשר לימנוע מצב שהרכב יחליד מלבד האפשרות לכסות אותו כל יום?

אני חושש מחלודה ברכב יותר מבעיות מכניות כי מחלודה בלתי אפשרי לצאת.

אודה למשיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על מה שעושים פה בגרמניה, אמנם לא ים, אבל הרכבים מחלידים בעיקר מהמלח שמפוזר על הכבישים בחורף. פה צובעים את תחתית הרכב עם סוג מיוחד של זפת. משם ממשיכים בשעווה מיוחדת לאיטום החללים במרכב ופירוק הביטנות של הכנפיים הקדמיות (לפחות פעם בשנה) וניקוי כל הלכלוך שהתאסף שם. מעבר לזה לוודא שפגמים (או פיצוצים) בצבע מתוקנים כמו שצריך (כולל טיפול מונע חלודה במקום).

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Golf MK3 1997 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על מה שעושים פה בגרמניה, אמנם לא ים, אבל הרכבים מחלידים בעיקר מהמלח שמפוזר על הכבישים בחורף. פה צובעים את תחתית הרכב עם סוג מיוחד של זפת. משם ממשיכים בשעווה מיוחדת לאיטום החללים במרכב ופירוק הביטנות של הכנפיים הקדמיות (לפחות פעם בשנה) וניקוי כל הלכלוך שהתאסף שם. מעבר לזה לוודא שפגמים (או פיצוצים) בצבע מתוקנים כמו שצריך (כולל טיפול מונע חלודה במקום).

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

תודה אבל אני צריך מישהו קרוב לקריות שיעשה לי את זה מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. בשילוב טיפולי דיטיילינג זה ימנע כמעט לחלוטין חלודה או נזקים שונים מעל הצבע.

הכי חשוב -טיפול חיצוני כל כמה חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

היי

יש לי רכב פולקסווגן גולף שנת ייצור 2011  נרכש מקרסו טרייד -אין  

רק כעת קראתי תגובה של פורמוהוליק לשאלה ששאלתי מזמן בעיניין שמירה על הרכב מחלודה

אמר שפולקסווגן נותנים 12 שנים אחריות על חלודה

יש לי מעט חלודה בדלת  תא המיטען

איך אפשר לברר את העניין

יתקנו לי?

מי יודע?

אשמח למענה

עוזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב להבין ממה נובעת החלודה. האם דלת תא המטען עברה בעבר תיקוני פחחות/צבע? במידה ולא, גש למוסך מורשה יבואן, ותנסה לממש את האחריות. מעניין אם האחריות היא על כל המרכב, או רק על המרכב התחתון. אם לא ניתן לממש אחריות, תדאג לגשת לפחח מומלץ, שיעשה עבודה יסודית בהסרת החלודה, צבע יסוד וצביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה. תזכיר להם שהם מתפארים באחריות של 12 שנים על חלודה. כמובן בכפוף לכך שלא ביצעו תיקוני פחחות וצבע.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם יש משהו שיעזור לך למנוע חלודה, אצל אנשים שגרים מאה מטר מהים גם חיבורי ה USB במחשב מתמלאים חלודה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאפשר למנוע חלודה גם באזור ברמת מליחות גבוהה. שטיפות קבועות, פלסטלינה, אוטם צבע/ציפוי עדיף 

כל זה ימנע חלודה. כמובן לעבור עם צבע תואם מידי פעם על מפגעים מעל הצבע. (אבנים, שריטות וכד')

PPF ימנע לחלוטין חלודה, אך עולה בהתאם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...