Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

כן

היו גם שהלבישו את רבין במדים נאציים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבישו עם פוטושופ, או מה שהיה אז במקום (מספריים ודבק?). אם היה באמת מופיע בישיבת הקנסת או אירוע ציבורי במדי קצין SS, אז היה עף על טיל, באופן אירוני היה נמנע הרצח, והיה נחסך מכולנו כל הפולחן רבין.

פה היא התלבשה בזה לבד (אלא אם גם לה יש עוזרים שמלבישים אותה).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא הלבישו אותה בפוטושופ, זה בגד אמיתי שלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לזה שהיא לא מתלבשת לבד, יש לה עוזרים לזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

לא חושב שיש מקום להאשים את ארצות הברית ישירות בהקמתה של המדינה האסלאמית. היא אשמה רק בכך שלא פעלה ישירות להפלתו של בשאר בשלב מוקדם יותר בסכסוך.

גם דאעש וגם אל קעידה צמחו מתוך המוג'הידין שה-cia אימן במלחמת אפגניסטן הראשונה. אמנם הם לא אשמים ישירות, אבל ה-call to arms המודרני ללוחמי ג'יהאד זרים נולד שם, והאמריקאים לא השכילו לקטוע אותו באיבו. גם אם היו מפילים את אסד ב-2012 הם לא היו מצליחים למנוע את עליית דאעש בעירק.

האם זה לא היה בכל זאת משתלם לאמריקאים היא כבר שאלה אחרת, מלחמת אפגניסטן הביאה בעקיפין להתמוטטות בריה"מ ולהתבססותה של ארה"ב כמעצמת העל היחידה בעולם עד עליית הסינים.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לא בטוח.

כל סנט שהאמריקאים נותנים בתור סיוע, הם מקבלים בחזרה בצורת טכנולוגיות ומידע מודיעיני.

אפילו בסדרות כמו הומלנד, בית הקלפים והשורד המיועד, אומרים שישראל מספקת מידע לאמריקאים על תנועת כוחות, מי נגד מי ומה למה וכמה באיזור, זה לא סוד בשביל אף אחד.

בקיצור, אותו הסיוע עולה לך עדיין כסף בתור משלם המיסים.

אנחנו נספק להם מודיעין בכל אופן כי הם בעלי ברית חזקים, אולי הכי חזקים שיש לנו, גם בלי סיוע כלכלי. העניין הוא שהמדינה התרגלה לקבל מהם בוכטות של כסף וברגע שזה יפסק, היא תמצוץ את זה ממקום אחר. בדיוק כמו הסיבה שהיום אנחנו משלמים מס מטורף על רכישת רכב חדש - כדי לעודד קניה מתעשיית הרכב המקומית שכבר לא קיימת מליון שנה בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם דאעש וגם אל קעידה צמחו מתוך המוג'הידין שה-cia אימן במלחמת אפגניסטן הראשונה. אמנם הם לא אשמים ישירות, אבל ה-call to arms המודרני ללוחמי ג'יהאד זרים נולד שם, והאמריקאים לא השכילו לקטוע אותו באיבו. גם אם היו מפילים את אסד ב-2012 הם לא היו מצליחים למנוע את עליית דאעש בעירק.

האם זה לא היה בכל זאת משתלם לאמריקאים היא כבר שאלה אחרת, מלחמת אפגניסטן הביאה בעקיפין להתמוטטות בריה"מ ולהתבססותה של ארה"ב כמעצמת העל היחידה בעולם עד עליית הסינים.

מבחינת ישראל

משטר אסאד הוא הטוב ביותר שישראל יכולה לצפות לו.

בסוריה פוטין עושה מה שבראש שלו ומעצמת העל "שלך" מחרבנת במכנסיים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצמת העל מחרבנת במכנסיים וחלק ניכר מהאנשים כאן רוצים שהממשל הנוכחי ימשיך רק כי הם מצביעי שמאל ועל כן הם גוררים את דעותיהם גם לארה"ב. אני לא גר בארה"ב, לי אין מושג מי טוב להם ואפילו מי טוב לנו. אבל השלכת אמונות פוליטיות שלנו על מדינה אחרת זאת תופעה מטומטמת להחריד.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נספק להם מודיעין בכל אופן כי הם בעלי ברית חזקים, אולי הכי חזקים שיש לנו, גם בלי סיוע כלכלי. העניין הוא שהמדינה התרגלה לקבל מהם בוכטות של כסף וברגע שזה יפסק, היא תמצוץ את זה ממקום אחר. בדיוק כמו הסיבה שהיום אנחנו משלמים מס מטורף על רכישת רכב חדש - כדי לעודד קניה מתעשיית הרכב המקומית שכבר לא קיימת מליון שנה בערך.

המיסים הגבוהים ברכישה וגם בשימוש ברכישת דלק

מממנים צרכים רבים, אם לא משם .היו מטילים את ממקור אחר.

אם הם לא היו , לא היית מצליח לנוע בדרכים בכלל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ישראל

אבל סוריה לא מעניינת את האמריקאים ברמה כזו שהם יציבו שם מגפיים על הקרקע, בעוד בטרטוס נמצאת האחיזה האחרונה של הרוסים במזה"ת. לאחד יש אינטרס להקיז שם דם, ואילו לאחר אין. אגב נראה כמה זמן ימשך החופש של פוטין בסוריה לאחר החיכוך הראשון עם מטוס אמריקאי באזור

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
המיסים הגבוהים ברכישה וגם בשימוש ברכישת דלק

מממנים צרכים רבים, אם לא משם .היו מטילים את ממקור אחר.

אם הם לא היו , לא היית מצליח לנוע בדרכים בכלל.

נו ובגלל זה אנחנו צריכים את הסיוע שלהם שלא נממן את זה אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגזימו. אני סמולן ידוע, ואני לא בעד טראמפ רק כי אני לא בעד טראמפ. איען לי משהו בעד הילארי, ואולי אם המתמודד הרפובליקני היה אפילו מישהו כמו בוש, הייתי מעדיף אותו.

תראו 13th, כולכם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו נספק להם מודיעין בכל אופן כי הם בעלי ברית חזקים, אולי הכי חזקים שיש לנו, גם בלי סיוע כלכלי. העניין הוא שהמדינה התרגלה לקבל מהם בוכטות של כסף וברגע שזה יפסק, היא תמצוץ את זה ממקום אחר.

מצד שני, במציאות שבה מבטלים את הסיוע האמריקני יכול להיות באותה שארצות הברית פשוט לא תמכור לישראל, גם אם זו תשלה מצלצלין מכיסה.

לא שאני חושב שזה יקרה.

מבחינת ישראל

לא מכיר ״אסאד״. אני כן מכיר איזה בשאר אחד, שמשתמש בפסבדונים ״אלאסד״ (כלומר ״הארי״) כי שם המשפחה המקורי ״אלואחש״ לא היה לכבודו ולכבוד אביו וסבו.

להגיד שהוא טוב אפילו מנקודת מבט ישראלית זה לדעתי לא מדויק. אני חושב שישראל - כמו לא מעט מדינות בעולם - לא החליטה מה היא מעדיפה שיקרה בעניינו של אותו רופא עיניים.

לכל הפחות אני חושב שישראל חפצה במפלתו, אך במועד מאוחר ככל האפשר, על מנת שמאגרי הנשק של הצבא הסורי יאזלו לחלוטין במהלך הלחימה ולא יפלו לידיו של מי.

צריך לזכור שבית אסד היה יריבה המושבע של מדינת ישראל מזה עשרות בשנים, וגם כיום הוא עדיין משמש חוליה חשובה בין חזבאללה לבין איראן השיעית.

אגב, אני גם לא מכיר ״סוריה.״ אני מכיר מרחב גאוגרפי סורי שמכיל (כיום) כמה וכמה ישויות פוליטיות.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...