Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

למפלגה הדמוקרטית יש הולוגרמה של מועמד, ואתו היא מקווה לנצח את טראמפ. ביידן מועמד בינוני במקרה הטוב - מתנסח בצורה בעייתית, קופת שרצים לא קטנה שבינתיים לא מדברים עליה והרבה מאלקטורט השמאל בארה"ב לא תומך בו.

לא אתפלא אם הכוחות המשמעותיים במפלגה הדמוקרטית ינסו ללחוץ על ביידן לרדת מהרעיון ולהכניס במקומו מועמד יותר פופולרי כמו אנדרו קוומו מושל ניו יורק.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים ביידן מועמד בינוני להחריד, נושק לגיל 80 ומנסה לרכב לבית הלבן על "אני הייתי סגנו של אובמה". 

אישית כסף שלי היה על פיט בוטיג'ג בחור צעיר ואנרגטי עם הרבה הישגים ביחס לגילו. במקום זה בחרו בביידן... באמת שאני לא מבין את הציבור האמריקאי. 

בכל אופן, ארה"ב עומדת להיכנס לתקופה קשה וחייבת מנהיג. טראמפ אינו מנהיג. טראמפ הוא מנהל מסוג המנהלים שלא לוקחים אחריות על שום דבר, מפטרים כל אדם שלא מתיישר עם הקו שלהם והכי גרוע חסרי אמפתיה חלוטין. זו בעיה קשה מאוד. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChemGuy85 כתב:

אני מסכים ביידן מועמד בינוני להחריד

בינוני להחריד? חתיכת מחמאה.

אם הילרי הימין טען שהיא חולה והיא הסתירה את זה די טוב, ביידן לא מצליח, הוא מדבר שטויות, פולט יציאות כול הזמן. פשוט כנראה לאף אחד לא אכפת או שיש איזו שחיטות בפריימריז שם.

טראמפ, מדבר כמו ילד בכיתה ג', אבל לפחות מבינים מה הוא רוצה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הניבחרת מסביב לנשיא? האם ביידן יביא צוות טוב יותר מהסביבה שמקיפה את טראמפ? האם הוא יהיה טוב יותר עבורנו?

הרי זו לא הצגה של איש אחד בלבד אלא הרבה מאוד אנשים שעוסקים במלאכה- ומעניין אותי לדעת האם גם במיקרה הזה הדמוקרטים יביאו חלופה טובה יותר?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוט אדאמס, היוצר של דילברט ואדם חכם מאוד - הוא חזה את נצחונו של טראמפ בתקופה שכולם לעגו לו - פירסם את הציוץ הבא בתגובה לעזיבתו של סאנדרס את המירוץ: "זה רשמי - טראמפ רץ ללא התנגדות".

אם אני בכיר במפלגה הדמוקרטית, הייתי עושה עכשיו הכל כדי להחליף את ביידן.

image.png.459a312f864de8dcc30ec0b611e1d906.png

• מעניין 1

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם סקוט. 

לביידן יהיה סיכוי כלשהו לזכות בנשיאות רק אם רמת ה-Mismanagement של משבר הקורונה מצד טראמפ תגיע למימדים היסטוריים. כן, הוא מועמד עד כדי כך גרוע. ממש תחתית החבית.

נניח ביידן יזכה הוא יכנס לבית הלבן בגיל 78. קיים סיכוי לא רע שהוא ימות בבית הלבן. לא מבין מה הבוחרים בארצות הברית חשבו לעצמם כשהם הצביעו לו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל המדדים לא צונחים?

מושל מדינת ניו יורק, המקום שנפגע הכי קשה, טוען שהנשיא הוכיח את עצמו ונתן את כל הסיוע הפדרלי הנחוץ.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו, באמת עקבת אחרי המתרחש בארהב בחודשים האחרונים ונראה לך שהנשיא הוכיח את עצמו?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, falou כתב:

מושל מדינת ניו יורק, המקום שנפגע הכי קשה, טוען שהנשיא הוכיח את עצמו ונתן את כל הסיוע הפדרלי הנחוץ

לפני כמה ימים מושל מדינת ניו יורק דיבר על טראמפ במונחים של "רודן", ואמר שטראמפ לא יכול להתנהל כאילו הוא המלך של ארה"ב. לא ראיתי איפה הוא פרגן לטראמפ, מעבר לזה שהוא גם אומר בכל פעם שהם צריכים לעבוד ביחד ולא לריב. בהתחשב בזה שיש כאן תלות בעזרה, באמת מפתיע שקואומו, איך שלא כותבים את השם שלו בעברית, צריך לרסן את עצמו?

אבל אם בשלב הזה אתה עדיין לא רואה שטראמפ אידיוט גמור, וחושב שהבעיה רק הסגנון הדבילי שלו ("אם לא הייתי נשיא, אולי הייתי יכול להיות רופא. הרופאים סביבי נדהמים כמה מהר אני מבין את הכל") - אז חבל. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.nbcnewyork.com/news/politics/he-has-delivered-for-new-york-cuomo-praises-trumps-coronavirus-response/2371465/

בו, אני לא יודע איך בשיטה האמריקאית מתחלקת האחריות בין המדינות לבין הממשל הפדרלי.

כתבתי זאת כבר בעבר, טראמפ לא יכול להיות אידיוט גמור כשהוא יזם נדל"ן, כוכב ריאליטי, האיש שלקח את המפלגה הרפובליקנית כאאוטסיידר, וניצח בבחירות בארה"ב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנית אבא שלו היה יזם נדל"ן טראמפ נכנס לענף רק בזכותו. כמה *טראמפ* יזם מצליח בכוחות עצמו אף אחד לא יודע וטראמפ מסרב לפרסם את דוחות המס שלו.

כוכב ריאלטי - הוא לא כזה כוכב ריאלטי כמו שאתה עושה ממנו. ואתה יודע מה? גם Cardi B כוכבת ריאליטי. So? 

לקח את המפלגה הרפובליקנית כאאוטסיידר וניצח בבחירות בארה"ב - לפעמים תיאורית ברבור שחור מתרחש. אדם נכון, במקום הנכון, בזמן הנכון מצליח לעשות את הלא יאומן בדיוק כמו שוירוס עם איזון תכונות של קטלניות והדבקה אי סימפטומטית בדיוק במידה הנכונה נולד לפני ארבע חודשים במדינה הנכונה במחוז הנכון תחת המושל הנכון הצליח לשתק את כל העולם. יכול להיות שאם אותו וירוס קורונה בדיוק היה נולד בארה"ב כי איזה אמריקאי אכל מרק עטלפים הסיפור היה נגמר עם כמה מאות חולים וזהו. בדיוק כמו שאם טראמפ היה רץ מול מועמד דמוקרטי צעיר ומוכשר ולא מול סבתא הילרי טראמפ היה נזכר כהערת שוליים בספרי ההיסטוריה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, falou כתב:

ראית את הסרטון?

איך טראמפ יוצא בו טוב?

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מה לנתח שוב את טראמפ כאיש עסקים. הוא לא משהו והיה לו בעיקר גיבוי אינסופי מאבא שלו.

לגבי הצלחתו הפוליטית - אני לא מדען בתחומים הרלוונטיים, אבל ההנחה כאילו אם מנהיג אזי בהכרח חכם דורשת הוכחה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך, איזה אחוקים הם.

גם מאוד בוגר להגיד שביקשו ממש הרבה אז נתנו להם אחוז קטן ממה שביקשו וזה הספיק

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

מה אני אגיד לך, איזה אחוקים הם.

גם מאוד בוגר להגיד שביקשו ממש הרבה אז נתנו להם אחוז קטן ממה שביקשו וזה הספיק

כדאי שתבדוק לפני שאתה כותב.

בארה"ב יש תוכנית ברורה לטיפול במגיפות, האחריות מתחלקת בין הממשל הפדרלי למדינות.

מדינת ניו יורק מכרה חלק ניכר ממכונות ההנשמה שלה בין 2006 ל-2016 מסיבה לא ברורה ובכך לא מימשה את החלק שלה בתוכנית.

• רעיון טוב! 1

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...