Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

עוד אחד לרשימת היהודים.

יש את רייצ'ל לווין

טרנס שגדל במשפחה יהודית ואפילו עשו לו בר מצווה.

https://www.ynet.co.il/news/article/rkPDFIN1O

הוא\היא סגן\נית שר הבריאות ועכשיו בקדם\ת שינוי מין אצל ילדים קטנים.

https://thenationalpulse.com/analysis/schweppe-bidens-hhs-pick-advocates-sex-changes-for-kids/

מריק גרלנד, עוד יהודי.

הוא התובע הכללי.

שאלו אותו על חוקיות של כניסת זרים לארה"ב, מה יעשו להם ואם זה חוקי להיכנס לארה"ב בלי אישור.

הוא אמר שאין לו תשובה לזה.

אז אם לא נתנו לכם ויזה, אם אתם אסירים משוחררים, אם אתם שייכים לארגון טרור.

טוסו למקסיקו או קנדה ותעברו את הגבול, לא יעשו לכם כלום.

pennsylvania_physician_general_dr._rachel_levine_1024-240x300.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.2.2021 בשעה 03:03, m3x7r3m3 כתב:

ספירה מסוג "X יהודים, Y מוסלמים, Z פלשתינים, W שחורים, V היספאנים" היא טיפשית, מכיוון שאני לא מחזיק ממך טיפש (בלשון המעטה), אני מניח שיש לך אג'נדה להציג דווקא ספירת ראשים ולא פירוט ספציפי על כל אחד.

אין בעיה לפרט. למשל, אן נויברגר, סגנית היועץ לבטחון לאומי היא חרדית חסידת סאטמר דוברת אידיש, שתרמה בעבר חצי מליון דולר לשדולה הפרו ישראלית. ברור שמי שמינה אותה אנטישמי.

https://www.ynet.co.il/judaism/article/HJizJ00zf00

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר צעד בכיוון נכון לדבר על הבנאדם הספציפי ולא אם הוא יהודי או לא.

באופן מפתיע זה אגב עובד רק על יהודים, כי פלשתינים לשעבר, וכו' שמתמנים לתפקידים, הם תמיד אנטי ישראליים, אי אפשר למצוא איזה פלשתיני לשעבר שהוא לא אנטי ישראלי ולמנות דווקא אותו לתפקיד מפתח?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרה של המורדים בתימן מרשימת ארגוני הטרור בטענה שזה מונע העברת עזרה אליהם, להזכיר שאותם חות'ים שולחים רקטות על בסיס שבועי אל עבר ריאד.

חזרה אל שולחן המשא ומתן עם האיראנים ששיקרו, משקרים וישקרו פעם אחר פעם.

סעודיה לא מושלמת בתור מדינה, אבל היא בעלת ברית אסטרטגית ובעלת היסטוריה ארוכה עם ארה"ב. כן הם עשו דברים מפוקפקים כמו רצח העיתונאי בשגרירות בטורקיה וכן הלאה. אבל מה לעשות, זה לא דמוקרטיה מערבית. 

אבל ביידן כנראה ירצה להפעיל קצת שרירים מולם בזמן שהם משמן את גלגלי המשא ומתן עם איראן.

אם עוקבים אחר הציר השיעי איראני, רואים את החגיגות שלהם ואת מה שהם מרשים לעצמם מאז שביידן נבחר. אולי הם מזלזלים בו ללא סיבה אבל השטח מוכיח שהם לא רואים בו איום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2021 בשעה 04:19, eladts כתב:

לכל אלו שטענו שביידן נכנע לאירנים.

מה הטענה? שהוא נגד איראן כי הוא תקף איזה מיליציה דרג ח' שמקבלת כסף מאיראן?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 26.2.2021 בשעה 03:19, eladts כתב:

לכל אלו שטענו שביידן נכנע לאירנים.

הצעדים היחידים שביידן לוקח נגד האיראנים זה יותר למראית עין ונוגדת את ראיית העולם שלו לעניות דעתי., אבל הוא כן צריך להציג תדמית מסוימת ולדבוק בה ולכן רואים שהוא עדין עדין, ואז עושה משהו קטן ואז חוזר לעדינות לעדינות.

אבל המציאות היא שהאיראנים מרגישים בנוח יותר מאז עליית ביידן לשלטון, ראה ערך מיליציות נתמכות ע"י איראן שתקפו את שגרירות ארה"ב בבגדד ובמקום להיות עם קו קשיח מול איראן, מזכיר המדינה של ארה"ב, מיסטר בלינקן הודיע שמאחורי המתקפות עומדות "Shia-backed militias" שזה מושג מאוד מעניין, כאשר אחד הכתבים התעניין האם מדובר ב"Iranian backed militias", מיסטר בלינקן הסתתר עוד פעם מאחורי השם המעניין של מיליציות נתמכות ע"י שיעה. רק כיממה לאחר מכן, הוא הודיע שהכוונה הייתה למילציות נתמכות ע"י איראן.

סעודיה רוצחת עיתונאי בשגירות שלה בטורקיה (המעשה הנורא של ג'מאל חשוקג'י שהוא באמת נורא) מזכה אותה בגינויים מצד ביידן והבטחות לסנקציות. לגיטימי אבל זה חד צדדי.

איראן חוטפת ורוצחת עיתונאי (המעשה של חטיפת העיתונאי רוהולה זאם מעיראק ע"י כוחות איראניים) וביידן מחלק לה סוכריות.

צביעות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, MarcNL כתב:

סעודיה רוצחת עיתונאי בשגירות שלה בטורקיה (המעשה הנורא של ג'מאל חשוקג'י שהוא באמת נורא) מזכה אותה בגינויים מצד ביידן והבטחות לסנקציות. לגיטימי אבל זה חד צדדי.

איראן חוטפת ורוצחת עיתונאי (המעשה של חטיפת העיתונאי רוהולה זאם מעיראק ע"י כוחות איראניים) וביידן מחלק לה סוכריות.

צביעות? 

לא מבין את ההשוואה בין סעודיה לאירן. זו סתם דמגוגיה.

סעודיה בעלת ברית של אמריקה. אז מצפים שלפחות למראית עין, תנהג לפי סט ערכים מסויים. חשוקג'י היה תושב אמריקאי וכתב עבור עיתון אמריקאי.

הצעדים שננקטו, הם בעיקר כנגד MBS ולא כנגד סעודיה.

אירן היא מדינת אויב. לא מצפים ממנה לכלום.

ה"סוכריות" שהיא מקבלת הן דיון על סנקציות, קשות יותר או פחות, אבל סנקציות והגבלות.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ששמענו שהדמוקרטים המתקדמים התחילו לשרוף ספרים

https://www.ynet.co.il/entertainment/article/S100n5kX1100

לשרוף במובן שאסור למכור אותם ואפילו אסור למכור אותם משומשים באיביי.

עכשיו פורסם שמסמנים מוצרים בסופר לפי מי הבעלים של החברה.

מזכיר לכם משהו מאירופה של שנות ה 30 ? 🤔

https://www.washingtoninformer.com/giant-food-introduces-shelf-labels-for-minority-owned-businesses/

https://www.retailwire.com/discussion/will-giant-foods-shelf-labels-with-diversity-call-outs-drive-sales/#:~:text=Ahold Delhaize USA's Giant Food,-Pacific or veteran-owned.

image-229.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, LotusElise כתב:

אחרי ששמענו שהדמוקרטים המתקדמים התחילו לשרוף ספרים

א. ״הדמוקרטים״ זה כנראה שם חדש לחברות פרטיות מסוימות.

ב. אם מדברים - האם לדוגמא song of the south בהסתכלות מודרנית הוא סרט ראוי לילדים ? אם כן דיסני (עוד חלק מ״הדמוקרטים״) גם אשמים בזה , או שהעולם פשוט משתנה ולקהל יותר צעיר יותר קשה להסביר את הנושא ועדיף לתת דוגמאות נכונות מראש.

(במאמר מוסגר - אני לא חושב זה הצעד הנכון לגבי הדוגמא שאתה הבאת או הדוגמא שאני הבאתי - אלא ראוי שתבוא עם הסבר שמסביר מה זה פעם , מה זה היום ומה לא בסדר וליצור דיון ולא להחביא את ההיסטוריה)

ב. לגבי הדוגמא שהבאת - זו דוגמא מעולה של לשפוט משהו בלי קונטקסט במיוחד עם הטיימינג שהיה לפני Black history month בארה״ב. הסימון הוא לעודד רכישה של מוצרים שהם black owned , גם אצלינו היה קידום וסימון ספציפי לBlack owned restaurants.

עושים את זה בערך כל שנה אגב ... זה לא משהו חדש של ״הדמוקרטים״ או של ״עכשיו״

ד״א - החודש תראה אותו הדבר על Woman owned במקומות כאלו ואחרים

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"דמוקרטים" זה חברות פרטיות שעושות משהו שמעצבן את אדון לוטוס. גם אם זאת זכותן המלאה, שוק חופשי וזה.

ההוצאה לאור לא רוצה למכור יותר ספרים מסויימים כי לדעתן זה פוגעני? דומקרטים!

כמו להאשים הכול על סמולנים.

------------------------------

מארקNL, 

אתה באמת חושב שטראמפ היה חזק מול האירנים וביידן לא?

אני רוצה להזכיר שטראמפ ניסה לשחק אותה חזק מול צפון קוריאה, וחבר של קים, ומה לא. וירקו לו בפנים ושמו עליו זין ענק.

קצת לפה קצת לשם, אבל בכלליות לדעתי ההבדלים לא לגמרי תלויים בנשיא האמריקאי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדלים כרגע אין מאחר ומדובר בתקופה קצרה מאוד, הקו של טראמפ היה טוב יחסית בנוגע ליחסי חוץ.

למרות שהוא כמעט ולא עשה הרבה פעילות. כן עשה הרבה דברים פה בארץ אבל חוץ מישראל יש עוד כמה מדינות שצריכות יחס חיובי\שלילי.

בכל מקרה המשיך את הקו של אובאמה, למרות שהוא אהב למסגר את זה אחרת..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, פינדר כתב:

לא מבין את ההשוואה בין סעודיה לאירן. זו סתם דמגוגיה.

סעודיה בעלת ברית של אמריקה. אז מצפים שלפחות למראית עין, תנהג לפי סט ערכים מסויים. חשוקג'י היה תושב אמריקאי וכתב עבור עיתון אמריקאי.

הצעדים שננקטו, הם בעיקר כנגד MBS ולא כנגד סעודיה.

אירן היא מדינת אויב. לא מצפים ממנה לכלום.

ה"סוכריות" שהיא מקבלת הן דיון על סנקציות, קשות יותר או פחות, אבל סנקציות והגבלות.

קודם כל, מי שחשב שסעודיה נוהגת לפי סט ערכים מסוים שקרוב אפילו במעט לסט ערכים מערבי טועה מראש.

סעודיה שכורתת ראשים בכמות שלא מביישת את דאע"ש בתחילת דרכם הייתה אמורה לנהוג לפי סט ערכים מסויים?

ה"סוכריות" שאיראן מקבלת זה לא רק דיון על הסנקציות, , ארה"ב דאגה לדוגמא שממשלת עיראק תשלם כמה מיליארדי דולרים עבור אנרגיה (גז ונפט) שהיא קיבלה מאיראן שאם לא ההתערבות הנ"ל, איראן בעקבות הסנקציות וההגבלות הבנקאיות לא היו רואים את הכסף הנ"ל בזמן הקרוב. 

ו"סוכריה נוספת" היא שקט אמריקאי יחסי בזמן שכוחות שנתמכים ע"י איראן תוקפים את בעלות בריתה של ארה"ב (ראה ערך התקפות הרקטות של החות'ים שד"א ביידן הסיר אותם מרשימת ארגוני הטרור על ריאד) או התקפות על המתחם הירוק של השגרירות האמריקאית בבגדד שקיבלה תגובה מאוד יבשה מצד הבית הלבן ואמירות מצד הבית הלבן שניסו לנער את איראן מהתקרית בהתחלה.

לפני 19 שעות, David32 כתב:

מארקNL, 

אתה באמת חושב שטראמפ היה חזק מול האירנים וביידן לא?

אני רוצה להזכיר שטראמפ ניסה לשחק אותה חזק מול צפון קוריאה, וחבר של קים, ומה לא. וירקו לו בפנים ושמו עליו זין ענק.

קצת לפה קצת לשם, אבל בכלליות לדעתי ההבדלים לא לגמרי תלויים בנשיא האמריקאי.

אישית מאמין כך אבל אולי אני טועה.

אנסח את עצמי מחדש, אולי ביידן סוכרייה אמיתית ויצליח לשלוט במזרח התיכון, אולי, אני מקווה.

בפועל, איראן והמיליציות שלה ברחבי המזרח התיכון (תימן ועיראק בעיקר) לא שמות עליו *** ופה הבעיה.

השאלה היא כזו, למה כל הכוחות האיראנים/שיעים שפועלים במזרח התיכון כרגע חושבים שביידן לא איום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...