Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, Giant_TA כתב:

בלי קשר לדעות פוליטיות אני בכלל לא בטוח שהוא מינה מישהו... הוא נראה יותר כמו הרב קנייבסקי בגירסת ארה״ב. 

אני מבין שהרב קנייבסקי נוהג לעשות ג'וגינג בפומבי. ביידן הוא אומנם הנשיא המבוגר ביותר שהיה בארה"ב אי פעם, אבל לפחות ממה שניתן לראות מהופעתיו הפומביות הוא שולט בענינים. הגמגום הקל שלו הוא מגבלה שהוא סובל ממנה מילדות, לא סימן לסניליות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, eladts כתב:

פיספסת את הסנילי בדף המסרים. אל תתן לעובדה שבממשלה שביידן מינה יש מספר שיא של יהודים, נשים ולא לבנים לבלבל אותך. בדף המסרים כתוב גזען ואנטישמי אז זו האמת.

יהודים?

יש מספר שיא של מוסלמים, אני מעלה פה מדי פעם את השמות שלהם.

האדי עמר, לבנוני שנשוי לפלסטינית אחרי על האזור שלנו.

אילהן עומאר קיבלה תפקיד בכיר ביחסי החוץ של הממשל.

זה שהאריס נשואה ליהודי זה הופך אותה למקורבת ליהדות, הוא מתבולל, לא כמו שאיוונקה התגיירה.

לקבל אנשים לעבודה בגלל שהן נשים או בשביל להגיד שיש מספר גבוה של מוסלמים, שחורים ויהודים זה רק מוריד את איכות הממשל.

לא בחרו אותם בגלל מה שהם מציעים, בחרו אותם מתוך גזענות.

אם מדברים על האריס, כל המצביעים שלה שבאמת בחיים חיכו לה שהיא הגיעה הביתה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, LotusElise כתב:

לקבל אנשים לעבודה בגלל שהן נשים או בשביל להגיד שיש מספר גבוה של מוסלמים, שחורים ויהודים זה רק מוריד את איכות הממשל.

ללא ספק עדיף נפוטיזם, להכניס חצי מהמשפחה לבית הלבן, כי למה לא. זה מעלה את איכות הממשל.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, LotusElise כתב:

יהודים?

שר החוץ, שרת האוצר, שר המשפטים, השר לבטחון המולדת, ראש סגל הבית הלבן ועוד בעלי תפקידים בכירים כולם יהודים. אבל כרגיל אתה לא תתן לעובדות לבלבל אותך. לגבי מוסלמים, בוא אני אגלה לך בסוד שגם בישראל היה כבר שר מוסלמי בממשלה. מי שרואה בבעל תפקיד בכיר מוסלמי בעיה הוא גזען.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, David32 כתב:

ללא ספק עדיף נפוטיזם, להכניס חצי מהמשפחה לבית הלבן, כי למה לא. זה מעלה את איכות הממשל.

חלקם עשו עבודה מופלאה.

ראה ערך: ג'רארד קושנר.

לפני 1 דקה, eladts כתב:

שר החוץ, שרת האוצר, שר המשפטים, השר לבטחון המולדת, ראש סגל הבית הלבן ועוד בעלי תפקידים בכירים כולם יהודים. אבל כרגיל אתה לא תתן לעובדות לבלבל אותך. לגבי מוסלמים, בוא אני אגלה לך בסוד שגם בישראל היה כבר שר מוסלמי בממשלה. מי שרואה בבעל תפקיד בכיר מוסלמי בעיה הוא גזען.

הבעיה היא לא העובדה שהם מוסלמים אלא האמירות הודעות הפוליטיות שלהם.

טובים ורעים יש בכל מקום אבל אנשים מתרעמים על אותם חברי קונגרס בעקבות אמירות בעייתיות לרוב.

לדוגמא שר התרבות הערבי שהיה בארץ לא הפריע לאף אחד (מלבד גזענים) כי לא היה לו עבר בעייתי.

אבל אם תשים את חנין זועבי או אחמד טיבי בתור שר אתה תראה התרעמות יותר גבוהה והיא לא בהכרח נובעת מגזענות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, MarcNL כתב:

חלקם עשו עבודה מופלאה.

ראה ערך: ג'רארד קושנר.

עוד ניצחון כזה ואבדנו. קושנר עצר תוכנית לבדיקות קורנה בארה"ב בגלל שבהתחלה המגיפה התפשטה בעיקר במדינות דמוקרטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, eladts כתב:

פיספסת את הסנילי בדף המסרים. אל תתן לעובדה שבממשלה שביידן מינה יש מספר שיא של יהודים, נשים ולא לבנים לבלבל אותך. בדף המסרים כתוב גזען ואנטישמי אז זו האמת.

לפני 9 שעות, eladts כתב:

ספירה מסוג "X יהודים, Y מוסלמים, Z פלשתינים, W שחורים, V היספאנים" היא טיפשית, מכיוון שאני לא מחזיק ממך טיפש (בלשון המעטה), אני מניח שיש לך אג'נדה להציג דווקא ספירת ראשים ולא פירוט ספציפי על כל אחד.

------------------------------

בלי קשר ועם קשר, לפחות כרגע בקשר לישראל מסתמן שממשל ביידן הרבה יותר טראמפ לייט מאשר אובמה 2. לא מושכים את ההכרה בגולן, השגרירות נשארת בינתיים בירושלים וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בלי קשר ועם קשר, לפחות כרגע בקשר לישראל מסתמן שממשל ביידן הרבה יותר טראמפ לייט מאשר אובמה 2. לא מושכים את ההכרה בגולן, השגרירות נשארת בינתיים בירושלים וכו'.

את השגרירות הם לא יכולים להעביר חזרה לתל אביב, כי מדובר בהחלטת קונגרס משנת 1995. כל עוד הנשיא חתם על דחיה, ההחלטה לא התבצעה. ברגע שטראמפ לא חתם החוק נכנס לתוקף והשגרירות הועברה. 

בשביל להעביר את השגרירות לתל אביבצריך להעביר חוק חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא בעיה להעביר חוק כזה, רוב דמוקרטי עושה את זה בקלות יתרה, כמובן שיעטפו את זה במעטפת של "כדי להחזיר את ארה"ב כמתווך נייטרלי במו"מ" או משהו דומה.

לדעתי העובדה שזה לא קרה, מצביעה על חוסר רצון / השלמה של ממשל ביידן עם המציאות הזו, ולא בגלל חוק.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

זה ממש לא בעיה להעביר חוק כזה, רוב דמוקרטי עושה את זה בקלות יתרה, כמובן שיעטפו את זה במעטפת של "כדי להחזיר את ארה"ב כמתווך נייטרלי במו"מ" או משהו דומה.

לדעתי העובדה שזה לא קרה, מצביעה על חוסר רצון / השלמה של ממשל ביידן עם המציאות הזו, ולא בגלל חוק.

ב-95 החוק עבר בסנאט ברוב של 93 מול 5. נכון שהמפלגה הדמוקרטית השתנתה בשנים האחרונות, אבל לא ברמה שתאפשר לה להעביר חוק אחר בסנאט שהוא מחולק 50-50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, LotusElise כתב:

יש מספר שיא של מוסלמים, אני מעלה פה מדי פעם את השמות שלהם.

האדי עמר, לבנוני שנשוי לפלסטינית אחרי על האזור שלנו.

אילהן עומאר קיבלה תפקיד בכיר ביחסי החוץ של הממשל.

תגיד, מה אתה רוצה? שיגידו "לא, אתה מֻסלִמי/ערבי, צא מפה ולא בא בלובה בחיים שלך"?

אתה יודע שיש די הרבה מֻסלִמים בעולם, כן?

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • מעניין 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, garicho כתב:

ב-95 החוק עבר בסנאט ברוב של 93 מול 5. נכון שהמפלגה הדמוקרטית השתנתה בשנים האחרונות, אבל לא ברמה שתאפשר לה להעביר חוק אחר בסנאט שהוא מחולק 50-50

החוק שעבר, עבר עם האפשרות לנשיא לא לבצע אותו, ולכן עבר בכזה רוב.

אם יעטפו את זה בסיבה אחרת (כדי להחזיר את הפלשתינים למו"מ, כדי להחזיר את ארה"ב כמתווך נייטרלי וכו'), ואם שומר בסנאט ופלוסי בבית הנבחרים יירתמו כדי להעביר חוק כזה, הוא יעבור, אמ-אמא של יעבור.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:

החוק שעבר, עבר עם האפשרות לנשיא לא לבצע אותו, ולכן עבר בכזה רוב.

אולי, אבל זה היה הגנה חד פעמית עליו. מהרגע שזה בוצע, אי אפשר לא לבצע יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאותו חוק נכון, אבל מה זה שינוי החוק בשביל אלו שרוצים להעביר חוק שנשיאים שעמדו להדחה פעמיים לא יוכלו להיקבר בארלינגטון?

כאילו רק חסר בהצעת החוק הזו שאלו יהיו נשיאים שראשי התיבות שלהם זה D.J.T.

אז זה לא משכנע אותי שלא החליפו את החוק הזה כי לא יכלו, אלא כי לא רוצים, וזו לגמרי נקודה לטובת ביידן

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...