Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

נכון שלישראל כבר היתה מערכת יחסי-חוץ טובה עם מדינות המפרץ מזה שנים. להגיד שמשטר כזה או אחר לא היה נותן "גב" להסכם כזה? אני לא יכול לקבוע כזה דבר.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • רעיון טוב! 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה למשטר דמוקרטי? שהתפיסה שלו היא שהסכמים כאלה הם הפרס לישראל על הסכם עם הפלשתינים, לתת גב להסכם הזה?

למה נראה לך שהיו נותנים את הבונוס "על החשבון" ועוד כשהתפיסה שלהם היא שביבי היא "Chicken Shit" שלא חותר באמת להסכם כזה עם הפלשתינים?!

זה אפילו לא אמין בתיאוריה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, חן ג. כתב:

הסכמי שלום בין האמירויות לישראל יש קודם כל בזכות האמירויות ובזכות ישראל.

לא יודע אם "קודם כל" או לא, אבל עובדה שהגישה (לפחות כלפי חוץ) של ממשל אובמה הייתה "בלי הסכם שלום עם הפלשתינים אין נורמליזציה רשמית עם העולם הערבי", בעוד שהגישה של ממשל טראמפ הייתה הפוכה, וזה הוביל בסופו של דבר להסכם (בין אם התרומה שלו או של ארה"ב הייתה משמעותית או שהייתה "זניחה" יחסית).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני אומר, הסכם שלום בין ישראל לבין האמירויות יש קודם כל הודות לאמירויות והודות לישראל.

לא בטוח שקיים משטר אמריקני שלא היה קופץ על ההזדמנות לתת "גב" להסכם כזה, אילו נקרתה בפניו ההזדמנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראמפ נתן גב להסכם, בזה שמכר F35 לאמירתים.

אני לא יודע אם נשיא אחר היה קופץ על הזדמנות כזו.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, חן ג. כתב:

שוב אני אומר, הסכם שלום בין ישראל לבין האמירויות יש קודם כל הודות לאמירויות והודות לישראל.

לא בטוח שקיים משטר אמריקני שלא היה קופץ על ההזדמנות לתת "גב" להסכם כזה, אילו נקרתה בפניו ההזדמנות.

ומה השתנה ביחסים בין ישראל לאמירויות שהביא לחתימה על ההסכם דווקא בתקופת טראמפ?

אם כבר אז נראה שהדבר היחידי שהשתנה במשולש הזה זה הממשל האמריקאי.

לגבי החלק השני - אולי ואולי לא. אם הממשל האמריקאי באותה תקופה האמין שהסוגיה הפלשתינית היא הבסיס להסכם עם העולם הערבי אז אולי הוא לא ראה צורך/סיבה לפעול בכיוון הזה.

מכיר את הבדיחה על השב"כניקים שהשתתפו בתחרות עם שירותי בטחון של מדינות אחרות, וניסו לשכנע אריה שהוא ארנב?

אז על אותו משקל, רק שהשב"כניקים זה אובמה וחבריו והאריה זה ישראל.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

טראמפ נתן גב להסכם, בזה שמכר F35 לאמירתים.

כבר היתה הכרזה על מכירה? כי אני לא זוכר שראיתי כזו.

עריכה: יש. מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצרו אותה בממשל ביידן לצורך "בחינה"

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה במצבים של חילופי משטר: זה יעבור.

ארצות הברית מספקת למדינות המפרץ אמצעי לחימה מתקדמים כבר שנים. F-35 זה לא באמת כזו קפיצת מדרגה מבחינת מה שארצות הברית מחלקת להן כדי לעורר איזושהי התנגדות מיוחדת, לא בצד האמריקני ולא בצד הישראלי.

מה שמוזר הוא שזה יוצר כפילות בחיל האוויר של האמירויות, כי הן קנו בשעתו את ה-F-16E ספציפית כחלופה ל-F-35. נו טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי לאיזה צד אמריקני אתה מתכוון, לאלה שמעדיפים את הצד האיראני - יש הרבה סיבה להתנגד למכירת F35 לאמירויות.

מאותה סיבה גם ה"כפילות" (למה כפילות? ל-F16E אין יכולות חמקניות), המטרה היא איום מרומז כלפי איראן - F35 ללא מכלי דלק חיצוניים (כלומר במצב חמקני מלא, עם חימוש פנימי בלבד), יכול להגיע לכל נקודה באיראן.

בנוסף זה גם יכול בקלות לאיים על שותפי איראן בציר, למשל החות'ים בתימן, או בעיראק.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מכירים את הנתונים של ההבדל בין מתחסנים באזורים סוציו אקונומיים גבוהים ונמוכים יותר?

עניים מתחסנים פחות, הם פחות מאמינים בחיסונים.

אז ביידן שידוע כפדופיל, גזען ואנטישמי אמר ששחורים והיספנים לא יודעים להשתמש באינטרנט ובשביל זה הם לא יודעים איך לקבוע טור לחיסון.

צצים להם הרבה בדיחות בנושא בטינטרנט

• מצחיק 3

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה לקרוא טיפה יותר מאנשים שנעלבים כשמדברים על ממוצע, מוזמן לעיין פה:

https://www.nytimes.com/2021/02/18/world/us-coronavirus-vaccine-minorities.html

אחת הסיבות היא חוסר גישה לאינטרנט, במיוחד בקרב הדור המבוגר. יש סיבות נוספות, כמובן. חלקן באשמת האנשים, חלקן באשמת הממשל וחלק סתם...

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, LotusElise כתב:

אז ביידן שידוע כפדופיל, גזען ואנטישמי אמר ששחורים והיספנים לא יודעים להשתמש באינטרנט ובשביל זה הם לא יודעים איך לקבוע טור לחיסון.

פיספסת את הסנילי בדף המסרים. אל תתן לעובדה שבממשלה שביידן מינה יש מספר שיא של יהודים, נשים ולא לבנים לבלבל אותך. בדף המסרים כתוב גזען ואנטישמי אז זו האמת.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד אין מה להגיב ללוטוס אליז ברצינות, הוא גם ככה לא קורא את מה שאתה כותב, ואם כן אז אתה לא תצליח לשכנע.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, eladts כתב:

פיספסת את הסנילי בדף המסרים. אל תתן לעובדה שבממשלה שביידן מינה יש מספר שיא של יהודים, נשים ולא לבנים לבלבל אותך. בדף המסרים כתוב גזען ואנטישמי אז זו האמת.

בלי קשר לדעות פוליטיות אני בכלל לא בטוח שהוא מינה מישהו... הוא נראה יותר כמו הרב קנייבסקי בגירסת ארה״ב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...