Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, David32 כתב:

אז טראמפ יצא זכאי בפעם השניה. oh well.

ישששש!!! בחירות 2024 here we go

MAGA!!

• לא הבנתי... 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אם יתמודד באמת יקח את הבחירות בהליכה, הרי לא משנה מה ביידן יעשה המצב שלהם לא ישתפר מהר כל כך, תקופה קשה לפניהם כמו בשאר העולם, טראמפ פשוט יבוא ויאשים ויגיד: ""אמרתי לכם" ויאשים את הדמוקרטים שלכאורה גם גנבו את הבחירות וגם הרסו את המדינה.
אם זה נכון או לא נכון זה לא יעניין את המצביעים שלו, למיתמודד/ת מול טראמפ לא יהיה קל, כניראה זו תיהיה קמילה בעיקר.

השאלה אם טראמפ יתמודד בעצמו או יתמוך במישהו אחר ממשפחתו, למשל אם איוונקה תרוץ, הנשק של המתנגדים לטראמפ מתבטל בעוד שהתמיכה שיש לטראמפ תעבור לאיוונקה מה שיעזור לה להיבחר כניראה בהשוואה לקמילה האריס.

אגב, באיזה שנה אמור להתחיל הדיבור על הקמפיינים והמתמודדים?

נ.ב: האם הדמוקרטים היו באמת כל כך נואשים שהם החליטו "לערוך" ראיות וניתפסו?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יודע, כמו שסביר להניח שללא הקורונה טראמפ היה לוקח את הבחירות (כי הכלכלה וזה), אתה לא יודע מה ייקרה עד הבחירות הבאות.

בכל מקרה, אני לא חושב שאפשר לטעון שטראמפ, כאישיות, הוא מועמד לא רצוי, גם כדי לקדם את העמדות שהוא קידם. אני באמת חושב שהמוסד חשוב מהאדם ואם אתה לא מכבד את כללי המשחק, אתה פותח את המגרש כולם לפרעות. בקיצור, מי שלא מכבד את הכללים, אסור לא לשחק.

טראמפ אולי לא אשם במהומות הקפיטול ברמה הפלילית, המהומות אולי לא היו שומדבר שקרוב להפיכה, הן אולי אפילו היו התפרצות יותר מינורית ממהומות ה-BLM, אבל הן עדיין היו ביטוי לא לגיטימי מבחינת המשחק הפוליטי. והוא לא גינה אותן.

לא היית מעדיף לראות מישהי כמו ניקי היילי, למשל, מועמדת?

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן היא יכולה  להיות מועמדת טובה, אני כן חושב שבחירות 2024 יהיו יותר לטובת מעועמדות לנשיאות, אם קמילה לא תיהיה עד אז הנשיאה הראשונה אז אני בטוח שב2024 יבחרו נשיאה ולא נשיא.

אני חושב שהסיכוי שטראמפ ירוץ בעצמון שוב ב2024 הוא נמוך כי ליריבים שלו יש יותר מדי תחמושת נגדו על כל מה שקרה, הוא יהיה מטרה קלה, אבל אם הוא יציב את איוונקה אז הסיכוי שלהם לזכות יעלה.
אני מהמר שקמילה האריס, ניקי היילי, ואיוונקה טראמפ יהיו כניראה המתמודדות העיקריות ב2024.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש לה, פשוט היא תקבל את הקולות של טראמפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אם טראמפ יוצא למצביעים שלו ואומר להם להצביע לבת שלו שהיא ממשיכת דרכו(MAGA)- האם הם לא יצביעו לה? 

כמובן שהתקשורת תקטול אותה עקב חוסר הניסיון שלה, כמו שעשו לטראמפ אז, אבל להפתעתם הוא ניצח.

אם תנצח היא תסדר ג'ובים למשפחה כמו שטראמפ עשה להם, ואולי טראמפ יקבל תפקיד כלשהו שמתאים ל"איש עסקים" להצלת הכלכלה שתיהיה אולי במשבר בגלל הקורונה.
באמת מסקרן מה יהיה ב2024.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מפריז בכוחו. כשהיה נשיא, עם מצב כלכלי משתפר, זה לא כל כך משנה מיהו ומהו, הוא פוטנציאל טוב אלקטוראלית. לחזור להבחר כשמישהו שהוא לא נשיא... יותר קשה. לגרום לזה שיצביעו לבת שלו (בת, כן, יענו נקבת המין האנושי), שהיא עם כריזמה של דיקט.

נו.

הוא לא כזה פופלרי, גם לא בבייס שלו.

• מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, falou כתב:

עזוב. זו בדיחה.

לא בקטע מתריס, אבל זה לא מה שאמרו על טראמפ כשהוא רץ לנשיאות? אני מדבר עוד בהתחלה, במירוץ הרפובליקני.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.2.2021 בשעה 19:02, פינדר כתב:

זו גם היתה חוצפה גדולה מצד ביבי ללכת נגד אובמה, בנאום לקונגרס ולהתערב בפוליטיקה האמריקאית כשתמך בגלוי ברפובליקנים נגד הדמוקרטים.

עכשיו הוא ואנחנו משלמים את המחיר.

בכנות (ובוא, אני לא מחובבי ביבי ואתה יודע את זה) - האשם במקרה הזה הוא יותר אצל אובמה מאשר אצל ביבי.

ביבי שיחק במסגרת מגרש שרחוק מלהיות טוב בשבילו או בשבילנו, אבל הוא לא בחר בזה.

זה היה מתוכנן ומתוזמר מהצד של אובמה וסביבתו, שמבחינתם אם ישראל לא תתערב - זה מצוין, ואם ישראל תתערב - זה יצדיק בדיעבד את הכתף הקרה מצד ממשל אובמה.

בתאריך 12.2.2021 בשעה 01:14, garicho כתב:

לא נכון להסתכל על זה ככה - לראיה התקופה של בוש האב וג׳יימס בייקר. שניהם רפובליקנים למהדרין.

זה שינוי שקרה בשנים האחרונות בלבד. עד לפני 10 שנים ישראל תמיד טיפחה את היחסים עם שתי המפלגות. נתניהו קשר את עתידה הפוליטי של ישראל עם המפלגה הרפובליקנית, וזאת אולי הירושה הכי כבדה שלו לישראל.

בוש האב הוא לא מדגם מייצג של הרפובליקנים, הוא למעשה הסטייה מהנורמה.

והשינוי שוב, הרבה יותר נכפה על ישראל מאשר יוזמה ישראלית.

עד לפני 10 שנים הקוורטט של הדמוקרטים לא היה יכול להיבחר, גם לא אצל הדמוקרטים. במיוחד אילהן עומאר וראשידה טלאיב.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

והשינוי שוב, הרבה יותר נכפה על ישראל מאשר יוזמה ישראלית.

אני מניח שזה נכון, בסופו של דבר. 

השאלה היא האם ביבי לא עבר את הגבול בכל זאת כמה פעמים, וגורם לנזק להיות רב יותר?

הרי זה שהשלטון של טראמפ לא ימשך לנצח זה היה ברור. ובמשך שנים השמאל אמר - וטעה עד עכשיו - שמתישהו תהיה לישראל בעיה דיפלומטית. אז אולי בכל זאת היה צריך לבחור בדיפלומטיה חכמה יותר? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

השאלה היא האם ביבי לא עבר את הגבול בכל זאת כמה פעמים, וגורם לנזק להיות רב יותר?

עבר את הגבול בעיני מי? בעיני אובמה? בטוח, בעיני ביידן? סביר להניח, בעיני דמוקרטים אחרים? כנראה שפחות, בעיני רפובליקנים? כנראה שלא ממש.

האם גרם לנזק גדול יותר? ייתכן, אבל קשה לי עם משחקי What-If, יכול להיות שבזה הוא שירטט קו אדום לאובמה, יכול להיות שבזה הוא רק עצבן יותר את אובמה.

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

הרי זה שהשלטון של טראמפ לא ימשך לנצח זה היה ברור. ובמשך שנים השמאל אמר - וטעה עד עכשיו - שמתישהו תהיה לישראל בעיה דיפלומטית. אז אולי בכל זאת היה צריך לבחור בדיפלומטיה חכמה יותר? 

מה זה אומר דיפלומטיה חכמה יותר? אובמה קיבל החלטה לעשות עיסקה עם איראן, וידע את המסגרת שלה פחות או יותר, זה היה סגור, שום דבר שהיינו עושים לא היה משנה את זה.

בהתאם לכך דיפלומטיה אחרת שכוללת דו שיח עם ממשל אובמה בהכרח נידונה לכישלון כיוון שהפונקציה של אובמה מסתיימת, לפני שזו של נתניהו מתחילה, המקסימום שאובמה היה מוכן לתת זה לא המינימום שנתניהו היה מוכן לקבל.

וכשזה המצב, על מה נשאר לדבר? זה מסלול התנגשות ברור.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...