Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, tzahico כתב:

מי אמר שהחומרים לא הגיעו לרשויות החוק?  ושאתה אומר עיתון מוכר, אתה מתכוון לניו-יורק פוסט שפרסם מספר תמונות של האנטר בחודש אוקטובר האחרון, ובתגובה נחסם מהטוויטר.

לא, אני מתכוון לניו יורק טיימס או ה וושינגטון פוסט או האינטרפול או מועצת זכויות האדם של האו"ם או הרשויות בסין, שם לכאורה בוצעו העבירות.

הטענה שיש קונספירציה כלל עולמית חוצת גופי תקשורת, רשויות אכיפת חוק ומדינות שכל מטרתה היא להחביא את רשת הפדופיליה של האנטר ביידן, היא מגוחכת ופאתטית. 

אגב, גם הפוסט (שהוא בגדול צהובון כמו ה Sun) מעולם לא טען אפילו ברמיזה לשום דבר שקשור בפדופיליה. 

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, MiniMiz3r כתב:

הרשויות בסין

חמוד אתה.

לפני 5 דקות, MiniMiz3r כתב:

הטענה שיש קונספירציה כלל עולמית חוצת גופי תקשורת, רשויות אכיפת חוק ומדינות שכל מטרתה היא להחביא את רשת הפדופיליה של האנטר ביידן, היא מגוחכת ופאתטית.

אז שיתבע.  ישנן כתובות ברורות למפיצי המידע הזה.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, tzahico כתב:

אז שיתבע.  ישנן כתובות ברורות למפיצי המידע הזה.

למה שיתבע? זה רק ייתן לדבר המגוחך הזה במה. הוא מתעלם מההזויים מהתחת האלה, ובצדק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, MiniMiz3r כתב:

אהמ אהמ, ג'פרי אפשטיין, אהמ אהמ.

לא אומר שהאנטר ביידן דומה לו, אלא שקונספירציה כזו כבר קרתה, ולכן הניסיון לטעון שהאופציה מגוחכת ופתטית, היא, מגוחכת ופתטית.

גם כשלא הייתה ברירה ולא יכלו להסתיר את סיפור אפשטיין עשו לו הנחת "סוף עונה רגע לפני הקורונה וסגר שלישי סוגר את החנות לא רוצה להיות עצמאי יותר".

ציטוט

החקירה של ה-FBI העלתה כי עוזרות של אפשטיין הביאו 40 נערות צעירות לאחוזה. שם נדרשו לקיים סוגים שונים של מגע מיני עם אפשטיין או עם אנשים אחרים.[27] בנובמבר 2018 חשפה הכתבת ג'ולי בראון ביומון "מיאמי הראלד", שזיהתה כ-80 קורבנות ואיתרה כ-60 מהן. בראון ציטטה את מפקד משטרת פאלם ביץ' שאמר שעדויות של הנערות היו דומות.[24]

עסקת טיעון[עריכת קוד מקור | עריכה]

ב-30 ביוני 2008 הורשע אפשטיין בשידול נערה בת 17 לזנות, עבירה עליה ריצה 13 חודשים ב"מעצר בתנאי שחרור לעבודה" כחלק מעסקת טיעון, שבה איתרו גורמים רשמיים פדרליים 36 קורבנות,[28] ובשל פרטים אלו ספגה העסקה ביקורת כמקלה מאוד

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה אנשים הועזבו בשקט בשקט מתפקידים שונים מגופי אכיפת החוק בארה"ב בגלל הפרשה הזו.

הרבה יותר מהנדרש להגדרה כקונספירציה (מזכיר שקונספירציה מצריכה לפחות 2-3 אנשים שמשתפים פעולה בחשאי).

אתה יכול לטעון שזה לא קרה, זה לא הופך את זה לאמת, אלא רק אותך למי שלא יודע 🤣

אצל חלק מהלקוחות שלנו הפרשה הזו לא נופלת מאיך שאצלנו מסתכלים על מלחמת יוה"כ, כמובן Off the record לחלוטין, אם זה היה פומבי היו חייבים לבחון מחדש אלפי תיקים שאותם אנשים היו מעורבים בהם לפני פרשת אפשטיין

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אצל חלק מהלקוחות שלנו הפרשה הזו לא נופלת מאיך שאצלנו מסתכלים על מלחמת יוה"כ, כמובן Off the record לחלוטין, אם זה היה פומבי היו חייבים לבחון מחדש אלפי תיקים שאותם אנשים היו מעורבים בהם לפני פרשת אפשטיין

מרגש מאוד.

העובדות הן שברגע שלמישהו היו הוכחות, וזה הגיע לגורמי אכיפת החוק, הם לא טייחו את זה - כפי שהיה מצופה שיעשו אם הייתה קונספירציה כפי שאתה טוען - אלא פתחו בחקירה שבסופו של דבר הייתה מביאה את אפשטיין לסיים את חייו בכלא (הוא פשוט החליט לזרז את זה).

אף אחד לא היה חייב להתייחס לסיפורים האלה, אף אחד לא היה חייב לפתוח בחקירה, היו יכולים לקבור את זה באלף דרכים שונות.

אם למישהו יש הוכחות שהאנטר ביידן אונס קטינות בסין, הוא מוזמן למסור אותן לרשויות החוק, לעיתונות או לכל מי שהוא רק רוצה. כמובן שזה לא קרה ולא יקרה, כי זה סיפור מופרך שמי שמפיץ אותו זה אותו סוג של אנשים שהפיצו וממשיכים להפיץ את הפרוטוקולים של זקני ציון ומי שמאמין לו הוא, ובכן, שייך לאותו סוג של אנשים שמאמינים לפרוטוקולים של זקני ציון.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום GoDaddy הפסיקו לספק שירותי רישום דומיין ל AR15.com.  מה הלאה?  לאן עוד נגיע?

https://news.ycombinator.com/item?id=25739454

תחושת בטן שלי - ברגע שטרמאפ יוצא מהבית הלבן, הוא ינצל את הואקום שנוצר ויפתח רשת 'חברתית' משלו.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, MiniMiz3r כתב:

אם למישהו יש הוכחות שהאנטר ביידן אונס קטינות בסין, הוא מוזמן למסור אותן לרשויות החוק, לעיתונות או לכל מי שהוא רק רוצה. כמובן שזה לא קרה ולא יקרה, כי זה סיפור מופרך שמי שמפיץ אותו זה אותו סוג של אנשים שהפיצו וממשיכים להפיץ את הפרוטוקולים של זקני ציון ומי שמאמין לו הוא, ובכן, שייך לאותו סוג של אנשים שמאמינים לפרוטוקולים של זקני ציון.

אני חושב שאחרי הגילויים על אפשטיין (או ווינשטיין) אפשר לטעון בביטחון שלהד"מ לגבי כל דבר, רק בגלל שהמשטרה לא מעורבת. אפשטיין נתפס בעבר, ויצא עם מכה קלה על גב היד מכל הסיפור וחזר לסורו. וזה לא שלא ידעו, היו המונים שידעו, כמו שכל הוליווד ידעה שווינשטיין סקס מאנייק, ולקח עשורים עד שמישהו עשה עם זה משהו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, tzahico כתב:

היום GoDaddy הפסיקו לספק שירותי רישום דומיין ל AR15.com.  מה הלאה?  לאן עוד נגיע?

https://news.ycombinator.com/item?id=25739454

תחושת בטן שלי - ברגע שטרמאפ יוצא מהבית הלבן, הוא ינצל את הואקום שנוצר ויפתח רשת 'חברתית' משלו.

תחושת בטן שלי - הוא יוכרז כפושט רגל ויעלם. אלא אם אבא שלו עדיין בחיים ויכול לפנק אותו בעוד כמה גרושים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, MiniMiz3r כתב:

העובדות הן שברגע שלמישהו היו הוכחות, וזה הגיע לגורמי אכיפת החוק, הם לא טייחו את זה - כפי שהיה מצופה שיעשו אם הייתה קונספירציה כפי שאתה טוען - אלא פתחו בחקירה שבסופו של דבר הייתה מביאה את אפשטיין לסיים את חייו בכלא (הוא פשוט החליט לזרז את זה).

אף אחד לא היה חייב להתייחס לסיפורים האלה, אף אחד לא היה חייב לפתוח בחקירה, היו יכולים לקבור את זה באלף דרכים שונות.

והנה עוד אחד שלא קורא (ואחר כך אני המוזר :brickwall:😞

ציטוט

ב-30 ביוני 2008 הורשע אפשטיין בשידול נערה בת 17 לזנות, עבירה עליה ריצה 13 חודשים ב"מעצר בתנאי שחרור לעבודה" כחלק מעסקת טיעון, שבה איתרו גורמים רשמיים פדרליים 36 קורבנות,[28] ובשל פרטים אלו ספגה העסקה ביקורת כמקלה מאוד

מתי אפשטיין התאבד? ב-2008? לא אלא ב-2019

אי אפשר היה לטייח את זה לחלוטין, אבל כולם עשו הכל כדי לצמצם את ה"נזק" ולהגן עליו כמה שיותר.

אפילו סרסור שמוצאים אצלו 36 זונות (ואצל אפשטיין המצב היה חמור יותר מבחינה משפטית מכל כיוון בערך) לא מקבל 13 חודשים ועוד עם שחרור לעבודה.

אבל אל תתן לעובדות לבלבל אותך.

לפני 15 שעות, MiniMiz3r כתב:

אולי כן ואולי לא, לא יודע, לא מעורב בזה, ואם וכאשר אהיה מעורב אפסיק להגיב בנושא כמובן.

אבל אין לזה קשר לטענה שעליה הגבתי, כאילו קונספירציה כזו לא יכולה להתקיים:

בתאריך 11.1.2021 בשעה 18:20, MiniMiz3r כתב:

אבל נו, שוב, אל תתן לעובדות לבלבל אותך. אם אני מגיב לגבי נושא X ואתה כותב על נושא Y כאילו בתגובה, זה אומר שנגמרו לך הטענות בנושא X.

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, MiniMiz3r כתב:

מרגש מאוד.

תכף גם תגיד שפרס היה צדיק ולכן מעולם לא ישב בכלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.1.2021 בשעה 17:36, tzahico כתב:

שכחת לציין תמונות של הבן של הנשיא הנבחר עם קטינות (בסביבות גיל 10).  כמו שאמרתי, אני אישית מאוד מקווה שהתמונות שראיתי מזוייפות.

לצערי נחשפתי לזוועה הזו.

אני מקווה מאוד שהנושא נמצא תחת חקירה, כדי לברר אם מדובר בזיוף, או במקרה אמיתי שקרה בוושינגטון.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שזה מעניין אותו, ג'ק דורסי התייס היום \ אתמול לחסימה של טראמפ, בשורה של טוויטים פילוסופים בשקל.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...