Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, David32 כתב:

זה נעשה.

אני לא מדבר על הבדיקה הפנימית שהם עושים כל בחירות וקובעים שהכל בסדר.

וועדה כזו אולי הייתה מוקמת במידה ולא הייתה מתחילה המהומה, צריך ליראות איך בהתנגדות הראשונה כולם הריעו ומחאו כפיים לטד קרוז, תשוו את זה לאחרי המהומות, כמעט כולם השתתקו ולא התנגדו יותר.

אם הם לא יעקרו מהשורש את הדעה (במיוחד שמיליונים מאמינים בה!) שהבחירות לא היו אמינות - הם יהיו בבעיה גדולה מאוד בעתיד.

איך הם יעשו זאת ויחזירו את האמון של האוכלוסייה הזו- לא יודע, אבל הם צריכים לעשות הרבה יותר ממה שעשו עד כה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה רגע אולי לא הבנתי נכון.

הייתה אופציה לתבוע בבית המשפט על מקרים של זיופי בחירות, שנחקרו והמסקנה הייתה שלא היו זיופים... שזה בעצם מה שhwgeek רצה מה"וועדה" לא?

בנוסף בעריכה העלת את עיניין אמון הציבור בממשלה, אבל אישית אני לא חושב שוועדה כזאת או אחרת תחזיר את אמון הציבור בממשלה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה, מה הממשלה צריכה לעשות בשביל להחזיר את האמון, כי ניראה שמה שנעשה עד כה לא הספיק(לפחות בשביל אותה אוכלוסיה).

מבחינתי שיפתחו ערוץ הכנסת בשידור חי במשך חודש שבו יביאו את כל התלונות/עדויות של הציבור ובמהלכו ישללו אחד אחד וגם יסקו מסקנות לגבי דרכים לשיפור -העיקר שלהראות שהממשלה מקשיבה לטענות האזרחים המודאגים וככה לנסות להחזיר את האמון.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין מה לעשות. תמיד תהיה אופוזיציה וזה בסדר גמור. הצד המפסיד יכול לטעון הכל וזכותו. זה כמו שיש המון קונספירטורים ואנשים שחושבים שאין קורונה למרות שיש הרבה מתים. 

אנקדוטה - כמעט לכל דעה, מופרכת ככל שתהיה, תמצא תומך. עם קצת יכולת שכנוע ודמגוגיה, תוכל אפילו להפיץ את הדעה עוד יותר. זה לא כך קשה קשה בעידן שלנו. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה לא מקנא בהם, כי במשבר הראשון האוכלוסייה הזו תצא לרחובות בטענה שהנשיא שלא ניבחר כחוק הרס להם את המדינה.

מקווה מאוד שיצליחו לעשות משהו להרגעת הרוחות, לא הייתי רוצה ליראות חוסר יציבות בארה"ב שתשפיע על מדינות דמוקרטיות אחרות בתקופת משבר כלכלי מהמגיפה העולמית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@hwgeek, אתה מניח שאנשים הם יצורים רציונאליים שמונעים ע"י עובדות. זו הנחה לא רציונאלית שלא מונעת ע"י שום עובדה. אתה מבין לאן אני חותר?

אנשים מונעים ע"י נרטיבים, העובדות לא מעניינות אף אחד. אתה יכול לשדר בלייב את הישיבה של ה-FDA שבה מאושר החיסון ועדיין אנשים ידברו על ביג פארמה. האנשים האלו, ד"א, לא מסוגלים בכלל להבין (קרי, אין להם את הידע הנדרש להבין) מה הדרישה לאישור חיסון.

באותה מידה, יש גם כאלו שמאמינים שכדה"א שטוח, או שחייזרים מבצעים ניסויים אנאליים בנחקרים רנדומליים.

מצד שני, יש את אלו שמשוכנעים שהחבר הדמיוני שלהם לוקה ב-OCD קשה ואם הם רק יקפידו לקרוע את הנייר טואלט לפני כניסת השבת, הם יגיעו לגן עדן.

זה מה יש, ועם זה צריך לנצח.

• אהבתי 2

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב, זה אכן המצב :-(.

לפחות השיגורים של SPACEX בשידור חיי עוזרים לאנשים ליראות שהכדור הוא עגול :-).

• מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

הייתה אופציה לתבוע בבית המשפט על מקרים של זיופי בחירות, שנחקרו והמסקנה הייתה שלא היו זיופים... שזה בעצם מה שhwgeek רצה מה"וועדה" לא?

אני חושב שכל התביעות נדחו מה שנקרא בעגה המשפטית על הסף, משמע לא עסקו בכלל בטענות, עדויות והוכחות.

לטובה ולרעה כן? לטובה זה אומר שאפילו שופטים שמרנים כמו אליטו לא חושבים שיש ממש בעתירות. לרעה זה אומר שזה בהחלט תחמושת למי שטוען שהיו זיופים וכיסו עליהם.

אם כבר ההשוואה ל-FDA ולחיסון, זה כמו שחיסון יגיע ל-FDA, ובלי דיון בכלל יאשרו אותו, זה דלק לקונספירטורים

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד עם כל השינויים שהקורונה גרמה ושהתוצאות במדינות המכריעות היו כל כך צמודות, זה גם מהווה מקור דלק לקונספירציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, hwgeek כתב:

אם הם לא יטפלו בזה ורק ימשיכו "לסתום" פיות (ככה לפחות אותם אנשים חושבים) זה רק יחמיר מתחת לפני השטח.

בקיצור הם צריכים לנטרל את מקור האנרגיה

אהבתי את השימוש בביטוי "מקור האנרגיה". יש כל מיני גורמים / נסיבות / תהליכים שיצרו את האנרגיה הזאת ואין לאן לנקז אותה. כמו בטיפול זוגי, צריך לאתר את המקור האמיתי למתח מתחת לריבים הקטנוניים.

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים טוויטר צוללת בעקבות החסימה של טראמפ:

image.thumb.png.0f800381212a034d53a501f6a39dc590.png

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, eitanuch כתב:

לדעתי לפייסבוק וטוויטר יש חלק גדול באשם, וזה שרק עכשיו חסמו את טראמפ זו צביעות. 

אני לא אתפלא אם הן יחטפו מצד המשקיעים. במיוחד פייסבוק. 

בדיוק מה שאמרתי

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם זה ימשיך ככה והם ימצאו תירוץ להחזרה שלו .🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסימום יספגו רעש שבוע וקצת, ואז יחזירו לו את החשבון realDonaldTrump שלו בלי החשבון POTUS

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...