Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, Tair כתב:

אני לא הצבעתי ב16' אבל יכול לספר בשם אשתי, גיסי וגיסתי והחמים שלי, כולם רפובליקנים רשומים כי ככה זה פה, ככה אתה נולד וגדל, שמי שהצביע לטראמפ בסבב הקודם זה כי - ובכן הם רפובליקנים, ופשוט לא אהבו את הילרי ולא רצו לראות את ביל שוב בבית הלבן.

הרוב הצביעו לג'ו ג'ורגנסן או ביידן בבחירות עכשיו, למה? לא אהבו את ההתנהלות של טראמפ במהלך כהונתו.

לפני 12 שעות, Liviur כתב:

אותה סיבה בקרב חלק מהחברים והמשפחה שנוטים לצד הרפובליקני למרות הזיקה לישראל.

גם בסבב הקודם וגם בזה (כשהשתנה ההצבעה לביידן, אף אחד לא הצביע להילרי)

לפני שעתיים, SchnitzelLova כתב:

ב-20 השנים האחרונות הבחירות בארצות הברית מוכרעות על ידי 14 מדינות ובתוך ה-14 המדינות האלה יש כמה עשרות אלפים דמוקרטים/רפובליקנים פחות אדוקים שמתנדנדים מצד לצד ומכריעים את המדינה לצד מסוים. ב-2016 כמות עשרות אלפי מצביעים מתנדנדים במדינות האלה נגעלו מהילרי והצביעו לטראמפ. ב-2020 כמה עשרות אלפי מצביעים מתנדנדים נגעלו מטראמפ והצביעו לביידן.

השאלה היא: האם אפשר לפרוט את זה למרכיבים?:

אנשים לא אוהבים את ההתבטאויות שלו? את הטיפול בקורונה? את המדיניות הכלכלית? מדיניות חוץ? הסכם האקלים? היחס למהגרים?

או שאולי יש אנשים שבאמת מאמינים שהוא גזען ושוביניסט? למרות שביידן-האריס הם "בור ללא תחתית" ביחס לטראמפ בהקשר הזה.

@Tairההצבעה לג'ורגנסן העלתה לי פלאשבאקים מסבבי הבחירות שעברנו במדינת ישראל, של קולות שהלכו לפייגלין/בנט/בן גביר, והימין צעק על עצמו שאלה קולות שהלכו לפח. מאחר ואני לא אזרח ארה"ב אני לא יודע אם זאת הקבלה נכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסתי הצביעה לג'ורגנסן, ממה שהבנתי בין השורות, כי לא ממש מדברים על דברים אישיים כאלה פה, זה שהיא פשוט לא סובלת את טראמפ, אבל לא מספיק "אמיצה" להתהפך ב180 מעלות, אז זה סוג של מחאה קטנה מצידה, זה נבלה וזה טרפה, אז לפחות להצביע.

אילו בעלה האולטרה רפובליקני היה יודע.. בעיניו ביידן זה מלחמת אזרחית באופק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי טבלה מאוד מעניינת של שינויים בדפוסי הצבעה בארצות הברית מ-1976 עד 2020. מה שעוד מעניין זה העלות האסטרונומית של הקמפיין הדמוקרטי בשנת 2020: 

https://www.visualcapitalist.com/u-s-presidential-voting-history-by-state/

election-2020-prev.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם עלות כזו בטח הם יחוייבו להחזיר הרבה טובות חזרה ל"תורמים הנדיבים".
אגב איפה הולך הכסף הזה? בטוח לא בהפקת ארועים המוניים כמו שטראמפ עשה עם עשרות אלפי אנשים בכל נאום בחירות.
באמת מדהים שעם תקציב קמפיין כפול משל טראמפ + כל הבעיות שהקורונה הביאה, הדמוקרטים הצליחו לנצח בקושי ממש על הקשקש באחוזי הקולות במדינות השונות.

בנוסף איפה ביידן? הוא השתתף ארועים/רעיונות בימים האחרונים?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגיגות בצד דמוקרטים השיגו ניצחון פירוס. ביידן ניצח על חודו של קול, הם לא לקחו את הסנאט ואפילו הפסידו מושבים בבית הנבחרים. באמת שאין להם מה לחגוג יותר מידי. המפלגה הזאת במצב על הפנים. 

עריכה אחרונה על ידי SchnitzelLova
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ומישהו פיספס, ציוץ מחמש דקות לחצות אמש:

לצוות המשפטי של טראמפ יש השגות על החברות שסיפקו את התוכנות להצבעה.  לא הוצגו הוכחות עד עכשיו, אבל אני עוקב. 

אגב, אני מניח שטוויטר לא מצנזרים אותו לגמרי מכיוון שזה יחזק את Parler.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, hwgeek כתב:

בנוסף איפה ביידן? הוא השתתף ארועים/רעיונות בימים האחרונים?

עטפו אותו בניילון נצמד והחביאו אותו במרתף שלא ימות להם מקורונה לפני ה-20.1.21.

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה באמת הסיכוי ל"באג" במכונות האלה?
מצד אחד זה כבר ידוע ש"טעות משתמש" יכולה להפוך אלפי קולות ממועמד אחד לשני, אז אם יש אפשרות כזו מי יכול לחתום ב1000% שזה בחיים לא קרה חוץ מאותו המקרה של ה6000 קולות ?
למה זה צריך ליהיות תלוי בכלל ב"משתמש"? 
המכשיר בסוף אומר לך יש 5,864,237 למועמד A ו 5,749,251 למועמד B, לא מאמינים לי? לכו ליספור ידנית!.

מהן  הטבעות הגנה שהם מיישמים בשביל לימנוע מצב שהמכונה תבצע הטיית קולות באחוזים בודדים? (כמו שחלקם טוענים).
שואל ברצינות כי אחרי הכל המכונות הם ממוחשבות עם תוכנה וכל בעיות האבטחה שיש לכל מחשב(שום דבר לא בטוח ב100%), ואם חלקן היו מחוברות לאינטרנט אז ביכלל.
(*אני פשוט ספקן, לא סומך על אף אחד שיש לו אינטרסים במימדים כאלה)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שלא יכניסו אותו לפריזר של פייזר

• מצחיק 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אגב לנושא פילוג, אני מציע לקרוא את התיאור של הבחירות בספר "מסביב לעולם ב-80 יום"

לא, תודה. יש שידור חוזר של Kingdom of Heaven.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
  • מצחיק 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@חן ג. פיספסת בכמה מאות טובות 😂

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שטוויטר עובדים שעות נוספות בהסתרת תגיות שלא לרוחם, למשל #Dominion:

image.png.ab5fbc410f0c3d0214d2ceaf0539b555.png
image.thumb.png.e7bdf5c9484cbbbaabe95d07f8f3baeb.png

חיפוש פשוט בגוגל מראה את הטויטים שהוסתרו.

image.thumb.png.a5bf85223800bf8c8d52f98972e7026b.png
בידיוק על זה היה שימוע בארה"ב, לגבי ההתערבות הוצנזורה שהם מפעילים.
עריכה: עכשיו בלייב ראיתי כמה זמן לוקח להם להסתיר, תוך 5 דקות הטוויט היחיד שהיה מוצג נעלם חחח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צפה?  מה דעתכם? (מתחיל ב58:00)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, hwgeek כתב:

מה דעתכם?

שזה עצוב שהם עוד מנסים לטעון את זה אחרי שכולם זורקים אותם מהמדרגות.

שזה מאוד עצוב שיש אנשים שעדיין מאמין שטראמפ ניצח והדמוקרטים כול כך רימו את כולם.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...