Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אולי הצעדה הזו שייכת יותר לשירשור הקורונה אבל לפי הקריאות שם לא יודע איך ארה"ב תיראה אחרי ה20 לינואר, מה דעתכם? יהיה מעבר חלק ושקט?
https://www.youtube.com/watch?v=whUGwjpc00U

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, חן ג. כתב:

בכל זאת, בוא נסכים שהגיוני לחכות לתוצאות רשמיות, לבירורים וכך הלאה.

זה שטראמפ הוא לא "Good sport" בכל העניין הזה...אני לא יודע מי כן יהיה.

הוא לא good sport בלשון המעטה, לא זכור לי שהילרי, מקיין, קרי, וגור התבכיינו כל כך הרבה כמו טראמפ.

אני גר בפנסילבניה, באמ אמא של האדום כשמסביבי לאנשים יש שלטים של 10X2 מטר של טראמפ עם M16 כאילו הוא רמבו בחצר הקדמית וגם פה כבר השכנים הבינו שהסיפור נגמר ונראה רק יותר מפדח מיום ליום.

אפילו חמותי בת ה60, רפובליקנית רשומה כל חייה הצביעה לראשונה לצד השני, והיא לא היחידה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Tair כתב:

א זכור לי שהילרי, מקיין, קרי, וגור התבכיינו כל כך הרבה כמו טראמפ.

ממה שזכור לי, הילארי דווקא כן פקפקה בטוהר הבחירות, והיה שיח ממושך על מעורבות רוסית בתוצאות.

לא ששתי עוולות עושות צדק, כן? אבל עדיין...

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, hwgeek כתב:

אולי הצעדה הזו שייכת יותר לשירשור הקורונה אבל לפי הקריאות שם לא יודע איך ארה"ב תיראה אחרי ה20 לינואר, מה דעתכם? יהיה מעבר חלק ושקט?
https://www.youtube.com/watch?v=whUGwjpc00U

קשה לנבא שהכל תלוי בבן אדם אחד די טמפרמנט...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.11.2020 בשעה 23:03, Liviur כתב:

עד היום הassociated press צדק לפי מיטב ידיעתי בכל הפעמים שהם הכריזו על מנצח.

מה הם הכריזו בבחירות בשנת 2000?

בתאריך 11.11.2020 בשעה 23:42, malcishua כתב:

הם יכולים תיאורטית לשנות את דעתם ולבחור במועמד אחר, אבל זה מאוד נדיר וברוב המדינות קיימות סנקציות חוקיות שמונעות מהם לעשות את זה.

לא נשכח איך רצו בבחירות 2016 שהאלקטורים יצביעו להילרי

בתאריך 12.11.2020 בשעה 11:58, SchnitzelLova כתב:

חרטא. אם למדתי משהו בקריירה שלי זה שכולם גיבורים כל עוד לא מדובר בכסף שלהם. אני בטוח שאם מחר מדינת ישראל הייתה מייבאת עשרות אלפי מתכנתים מאוקראינה שהיו עושים את העבודה שלך בחצי מחיר אתה וכל התומכים במהגרי עבודה היו צווחים בלי הפסקה, אבל כשזה קורה לכל מיני אנשים בפריפריה/בתחתית הסולם אז מה אכפת לך אפשר לבטל את המצוקה שלהם בטענה שהם קסנופובים פופוליסטים. 

NIMBY קלאסי, השמאל הפופוליסטי תמיד היה מומחה בזה.

נורא חשוב להכיל את האריתראים, כל עוד הם נשארים בדרום ת"א ולא חס וחלילה מגיעים לרוטשילד.

בתאריך 12.11.2020 בשעה 14:56, hwgeek כתב:

לא יודע אם יש הפקה שלמה של זיופים להדחת טראמפ, אבל 100% בחירות נקיות מזיופים/חריגות בטוח לא היו(איפה בכלל יש?), לדעתי אין צדיקים בשום צד, התנגדות ניחרצת של המדיה לדבר/לחקור על הנושא מעלה יותר תהיות מאשר ביטחון.

רק בצפון קוריאה וסוריה אולי.

בהחלט ההתנהלות התקשורתית לא משרתת אותם, אבל כמו העקרב מהמשל, זה הטבע שלהם. התוצאות לרוחם ולכן כל מי שטוען שהיו זיופים משקר, חובב קונספירציות או לא משלים עם המציאות.

לו התוצאות היו הפוכות היו מבליטים כל עובד דואר.

בתאריך 12.11.2020 בשעה 15:26, falou כתב:

יסבירו לי אנשים, באמת כי אני לא מבין, איך לבנות חומה בין ארה"ב למקסיקו זו גזענות או אקט לא הומניטארי. כל תעשיית ההברחות של מהגרים לא חוקיים לארה"ב, זו תעשיית פשע, אונס, עושק והתעללות, של אותם מהגרים. מי שיש לו טיפה חמלה, היה פועל לעצור את זה, לא חשוב מה המחיר.

מאותה סיבה שעשו הכל כדי לאפשר לאפריקאים מסתננים להגיע לישראל בכמויות, גם הם עוברים בדרך בדיוק אותם דברים מידי הבדואים בסיני (עם Affiliation לטרוריסטים איסלאמיסטים כבונוס).

בתאריך 12.11.2020 בשעה 15:27, SchnitzelLova כתב:

לא נותנים להם להביא מתכנתים מאוקראינה למרות שבכירים בהייטק הישראלי לוחצים כבר הרבה שנים שיסכימו להנפיק אשרות עבודה. 

בארץ צריך 1001 אישורים כדי להביא עובדים סיעודיים (כאלה שנמצאים בבית עם הסיעודי), לזמן מוגבל, וזה מקצוע שישראלים פשוט לא רוצים, אני דיי בטוח שאפשר לספור ישראלים במקצוע הזה על שתי ידיים.

בתאריך 12.11.2020 בשעה 23:50, pooh-bear כתב:

יש מחסור במהנדסים טובים ששווים את השכר שמשלמים בארץ, או במהנדסים פחות טובים שמוכנים לעבוד בהרבה פחות.

אכן, החלק השני לפחות נוגע לאגו של אנשים, כאלה שבשום מצב לא הייתי אומר שהם ממוצעים, רואים בעצמם כחלק מהטופ.

בתאריך 13.11.2020 בשעה 10:39, MiniMiz3r כתב:

לא החלטתי כלום. אתה כתבת "בארה"ב זה לא המצב", לכן חובת ההוכחה היא עליך. על פניו נראה שאתה טועה כי אם אכן לא היה מחסור במהנדסי תוכנה בארה"ב, לא היה צריך לייבא אותם מחו"ל.

בכלל בעולם התוכנה יש תפיסה מאוד שולטת של לגייס אנשים שהם כבר מוכשרים, כבר עם ניסיון, והרבה (הרבה הרבה) פחות להכשיר מאפס בוגר מדמ"ח או בוגר קורס ג'ון ברייס או מה שלא יהיה.

בתאריך 13.11.2020 בשעה 10:45, MiniMiz3r כתב:

איך בדיוק היא קלה יותר?

לחברה שיש הרבה כסף הרבה הרבה יותר קל לשלם 2X במקום X, ולקבל עכשיו איש תוכנה עם הניסיון שהם צריכים.

הרבה הרבה פחות קל (ולכן גם רוב החברות שצריכות נניח איש C++ יחפשו מראש איש C++ ולא אחד שצריך להכשיר אותו ל-C++) לגדל איש לתפקיד שצריך.

בתאריך 13.11.2020 בשעה 15:47, pooh-bear כתב:

הכי מפחידים אותי אנשים שיודעים הכל, בלי שום ספק בכלום.

לעניין גלובליזציה והגירה, ההסתכלות פה נורא חד צדדית: נורא קל לדרוש ממעסיק להעסיק רק עובדים לוקאליים ולהתנגד להגירה מצד אחד, ומהצד השני לרוץ להזמין כל דבר אפשרי באינטרנט מחברות בינלאומיות שמשתמשות בכוח האדם הכי זול שהן מצאו בבנגלדש כדי לחסוך כמה שקלים.

או בקיצור, מי שמתנגד להעסיק זרים צריך גם לקבל שהוא ינהג בסוסיתא, יראה טלוויזיה בסילורה, יקנה מקרר אמקור ומזגן תדיראן, וגם ישלם עליהם פי כמה, כי ישראלים לא רוצים לעבוד במינימום בפס ייצור.

או בקיצור, קפיטליזם חזירי זה לא רק כשנוח.

בגדול פחות מעניין את הישראלי (לא יודע לגבי האמריקאי) הממוצע עבודות בפסי ייצור, הבעלים ומנהל של שטיחי כרמל אמר שלדעתו לעבודות כאלה אין מקום בישראל יותר.

לפני 21 שעות, Tair כתב:

מצחיק אותי קצת שב2016 טראמפ לא חיכה לתוצאות רשמיות, ו4 ימים אחרי הבחירות, 9 לנובמבר הוא כבר נשא נאום לאומה שהוא יהיה נשיא של כולם ובלה בלה, אף אחד לא חיכה לתוצאות רשמיות, כלי התקשרות הכריזו שהוא נבחר, אף אחד לא צעק פייק ניוז ומרמת בחירות.

עכשיו כל ההאדומים צועקים שהתקשורת לא מכתירה אף אחד, וצריך לחכות ל14 לדצמבר,  אם טראמפ היה זוכה עכשיו הוא כבר היה צועק בכל חור שהוא הנשיא ואין צורך לחכות והתקשורת צודקת..

אם אני זוכר נכון הממשל היוצא פתח בחקירה מיד לאחר שטראמפ נבחר, וזה לא היה כדי שהבחירות יהיו "נקיות".

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות הפעמים שניסו להדיח את טראמפ מהיום הראשון שהושבע לנשיא רק מחזקות את הקונספירציות, הדמוקרטים לא נחו לרגע וכל פעם ניכשלו, אז מי יכול להאשים את האנשים שמאמינים שהדמוקרטים מנסים שוב פעם והפעם ע"י אי סדרים בהצבעות?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסו להדיח?

אתה מדבר על החקירה של מולר והimpeachment?

זאת כמות הפעמים?

אגב מולר לא נכשל.

לפני 4 דקות, hwgeek כתב:

אז מי יכול להאשים את האנשים שמאמינים שהדמוקרטים מנסים שוב פעם והפעם ע"י אי סדרים בהצבעות?

שוב, זה עוד פעם אותה הטענה שמגיעה בחירות אחרי בחירות.

יותר מזה, לטראמפ ולצוות שלו אין ראיות למשהו כזה, הם "מושכים" תביעות חזרה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, חן ג. כתב:

ממה שזכור לי, הילארי דווקא כן פקפקה בטוהר הבחירות, והיה שיח ממושך על מעורבות רוסית בתוצאות.

לא ששתי עוולות עושות צדק, כן? אבל עדיין...

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אם אני זוכר נכון הממשל היוצא פתח בחקירה מיד לאחר שטראמפ נבחר, וזה לא היה כדי שהבחירות יהיו "נקיות".

אז שיתכבד כבודו הכתום ויחקור כמו שהם חקרו, למרות שבינתיים כל התביעות שלו עפות מהמדרגות אחת אחרי השניה.

לא זכור לי שהילארי שילהבה את את התומכים שלה כמו שטראמפ עושה לפאן בויז שלו, שאשכרה מתייחסים אליו כמו אל כוכב רוק, ממה שזכור לי טראמפ בנאום שלו ב2016, 4-5 ימים אחרי הבחירות אמר שהיא התקשרה אליו לברך אותו.

בואו, זה תקדים, לא היה כזה דבר שהצד המפסיד פשוט מסרב להודות באמת, הוא ניצח ויהיה מה, והמעריצים שלו בינתיים עושים לו מסיבות הדבקת קורונה המוניות ברחבי DC, וטוענים שכל עניין הקורונה בכלל הונדס כדי להדיח את המלך דונלנד מהכיסא על ידי השמאלנים הרשעים.

הפער הוא מעל 5 מיליון איש!! שהצביעו לביידן, זה עלבון לדמוקרטיה ולאנשים שהצביעו לביידן לטעון פייק ניוז על כל מי ומה שלא מסכים איתו, וסתם לידע, לא הצבעתי לביידן, זה פשוט נראה מגוחך לאללה מה שהולך פה.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Tair כתב:

אז שיתכבד כבודו הכתום ויחקור כמו שהם חקרו, למרות שבינתיים כל התביעות שלו עפות מהמדרגות אחת אחרי השניה.

ברור, הרי הרבה יותר טוב לעשות חקירות פוליטיות, אבל אתה לא יודע כנראה מה זה מקארתיזם ולכן אתה מגיב ככה.

עתירות וספירות חוזרות זה בילט אין במערכת, ואין לזה סירחון של סיכול פוליטי.

בקטע הזה הוא מגיב הרבה יותר טוב מהדמוקרטים ב-2016, לפחות בינתיים.

לפני 42 דקות, Tair כתב:

הפער הוא מעל 5 מיליון איש!! שהצביעו לביידן, זה עלבון לדמוקרטיה ולאנשים שהצביעו לביידן לטעון פייק ניוז על כל מי ומה שלא מסכים איתו, וסתם לידע, לא הצבעתי לביידן, זה פשוט נראה מגוחך לאללה מה שהולך פה.

מה רלוונטי ה-Popular Vote? חשבתי שסגרנו את הנושא לפני כמה מאות עמודים

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Tair כתב:

חוקרים - גם ספירות ידניות, גם את מכונות ההצבעה (Dominion) ובמקרה של פנסליבניה התביעה הצליחה להפריד קולות שהגיעו אחרי הדדליין של ה-3 לנוב'.

ציטוט

לא זכור לי שהילארי שילהבה את את התומכים שלה כמו שטראמפ עושה לפאן בויז שלו, שאשכרה מתייחסים אליו כמו אל כוכב רוק, ממה שזכור לי טראמפ בנאום שלו ב2016, 4-5 ימים אחרי הבחירות אמר שהיא התקשרה אליו לברך אותו.

ההשוואה לא רלוונטית.  אתה משווה בין Landslide מטורף לבין הפרש של 250,000 קולות על פני כמה מדינות...

ציטוט

בואו, זה תקדים, לא היה כזה דבר שהצד המפסיד פשוט מסרב להודות באמת, הוא ניצח ויהיה מה, והמעריצים שלו בינתיים עושים לו מסיבות הדבקת קורונה המוניות ברחבי DC, וטוענים שכל עניין הקורונה בכלל הונדס כדי להדיח את המלך דונלנד מהכיסא על ידי השמאלנים הרשעים.

כי ש BLM מפגינים או תומכי ביידן חוגגים ברחובות ניו-יורק אז הם ממששים את זכותם הדמוקרטית, אך חלילה וחס שמדובר בתומכי טראמפ או רחמנא ליצלן חסידים - מדובר במדגרות קורונה.

ציטוט

73 מליון איש הצביעו לטראמפ.  לא כולם פן-בויז ולא כולם מטומטמים כמו שאתה מנסה להציג.

עריכה אחרונה על ידי tzahico
כתיב

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תהיה שום ספירה חוזרת בPA, ביידן ניצח בפער גדול יותר מחצי אחוז.

ומה הקשר BLM? הצדקתי אותם? סלח לי, זה טיעונים של מפסידים שלא יודעים להפסיד בכבוד.

ושוב, לא אמרתי שכל ה73 מיליון פאן בויז כמו שאתה מנסה להכניס לי לפה, כמו שלא אמרתי ש79 מיליון שהצביעו לג'ו הם יצורים מלאכים.

Landslide ? על מה אתה מדבר? אף אחד לא ניצח by Landslide בכמה עשורים אחרונים.

לפני 34 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ברור, הרי הרבה יותר טוב לעשות חקירות פוליטיות, אבל אתה לא יודע כנראה מה זה מקארתיזם ולכן אתה מגיב ככה.

עתירות וספירות חוזרות זה בילט אין במערכת, ואין לזה סירחון של סיכול פוליטי.

בקטע הזה הוא מגיב הרבה יותר טוב מהדמוקרטים ב-2016, לפחות בינתיים.

מה רלוונטי ה-Popular Vote? חשבתי שסגרנו את הנושא לפני כמה מאות עמודים

תודה אבל אני לא צריך אותך שתגיד לי מה אני יודי ומה אני לא.

עתירות וספירות חוזרות זה בהחלט בילט אין כשיש קייס, ופה וזה בולשיט.

קראתי מספיק עדיות גם לרמאות מהצד השני, אנשים מתים שהצביעו לטראמפ, משום מה על זה הוא לא מדבר..

הרלוונטי הוא הזלזול המוחלט בצד השני, קוראים לזה דמוקרטיה.

אבל ככה זה השיטה האמריקאית, אם התוצאה לא לרוחך אז תתבע את כולם ותצעק חזק חזק שנעשה לך עוול, טראמפ מעולה בזה.

אבל יאללה נזרום איתכם נחכה ל14 בדצמבר, ואז בטח תגידו לחכות ל20 בינואר, ואז לחכות ל2024..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Tair כתב:

תודה אבל אני לא צריך אותך שתגיד לי מה אני יודי ומה אני לא.

עתירות וספירות חוזרות זה בהחלט בילט אין כשיש קייס, ופה וזה בולשיט.

מפתיע אבל גם פה אני צריך לתקן אותך, ספירות חוזרות במדינות מסוימות זה הליך כמעט אוטומטי בהפרשים של עד אחוז.

אז לא, לא צריך קייס.

אגב תמיד יהיה קייס, בחירות שאין בהן זיופים זה בצפון קוריאה ובסוריה, בכל מקום אחר מוצאים את הדרך כדי לרמות ולזייף, גם בישראל וגם בארה"ב וגם באירופה.

לפני 15 דקות, Tair כתב:

קראתי מספיק עדיות גם לרמאות מהצד השני, אנשים מתים שהצביעו לטראמפ, משום מה על זה הוא לא מדבר..

אין לי ספק, לרגע לא טענתי שהיחידים שמרמים זה הדמוקרטים.

לפני 16 דקות, Tair כתב:

הרלוונטי הוא הזלזול המוחלט בצד השני, קוראים לזה דמוקרטיה.

אבל ככה זה השיטה האמריקאית, אם התוצאה לא לרוחך אז תתבע את כולם ותצעק חזק חזק שנעשה לך עוול, טראמפ מעולה בזה.

אבל יאללה נזרום איתכם נחכה ל14 בדצמבר, ואז בטח תגידו לחכות ל20 בינואר, ואז לחכות ל2024..

איך לעזאזל Popular Vote קשור לזה?!

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בתכלס ממש לא מעניין אותי מי מהם יהיה נשיא, החיים שלי ישתנו יותר מדי לא ככה ולא ככה, שנייהם לטעמים לא מתאימים, מיליונרים בני 70 פלוס לא יודעים מה עובר על האדם הממוצע.

פשוט מה שאני רואה שקורה עכשיו זה מצחיק ועצוב באותה מידה.

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מפתיע אבל גם פה אני צריך לתקן אותך, ספירות חוזרות במדינות מסוימות זה הליך כמעט אוטומטי בהפרשים של עד אחוז.

אז לא, לא צריך קייס.

אגב תמיד יהיה קייס, בחירות שאין בהן זיופים זה בצפון קוריאה ובסוריה, בכל מקום אחר מוצאים את הדרך כדי לרמות ולזייף, גם בישראל וגם בארה"ב וגם באירופה.

אין לי ספק, לרגע לא טענתי שהיחידים שמרמים זה הדמוקרטים.

איך לעזאזל Popular Vote קשור לזה?!

וכל סטייט סופר אחרת, לא תמיד אוטומטי, ולפעמים גם חצי אחוז או 0.1, ובPA ההפרש כרגע על אחוז, איזה ספירה חוזרת תהיה?

למה אתה ממשיך מפמפם את המילים Popular Vote?!

אני מדבר איתך על הזלזול של בוחרי טראמפ בבוחרי ביידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Tair כתב:

למה אתה ממשיך מפמפם את המילים Popular Vote?!

לפני שעה, Tair כתב:

פער של 5M קולות זה אך ורק Popular Vote, אין לו שום משמעות מעבר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה שאני מתכוון זה שבכל חור תומכי טראמפ מציינים כמה עוול נגרם ל73 מיליון המצביעים שלו, כאילו רק הם קיימים בעולם, וכמעט 79 מיליון לא הצביעו לביידן.

שוב, באמת שלא ממש מעניין אותי *אישית* מי יכהן בסוף, חוויתי את דעתי בתור מישהו שחי פה, בפנסילבניה, ורואה את זה מקרוב, זאת נהייתה בדיחה עצובה, לפעמים גם מפחידה, עם כמויות דגלי הקונפדרציה שצמודים צמודים לדגלי טראמפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...