Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

על סמך מה אתה קובע שלא יכולים היו? במה f-16 או ראפאל נחותים כמחליפי מיג-21 לעומת מיג-29?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתאמץ - ככה זה באקדמיה, צריכים להתייחס לכל מקרה לגופו, רק בערב יום השואה יש מקום לזיהוי תהליכים.

לטעמי זה פיספוס הדבר היחיד בערך שמעניין בלימוד היסטוריה קרובה או רחוקה (גם ניתוח של רכישה של צבא מצרים זה היסטוריה, זה כבר קרה, זה פשוט היסטוריה קרובה)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרים רוכשת את כל שלושת סוגי המטוסים במקביל. זה לא שהם בחרו המיג על חשבון ה-F-16 או ה-Rafale בגלל איזושהי התקרבות מדינית לרוסיה. יש להם פשוט ייעודים שונים בחיל האוויר המצרי. זה הכל.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה, כרגיל. נכנס לפינה, לא עונה על השאלה.

השאלה הייתה דווקא מאד קלה וברורה - במה מיג-29 עדיף על ה-F-16 או הראפאל כמחליף לצי המיג-21 בחיל האוויר המצרי? 

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למיטב זכרוני, המחיר.

2. ה-F-16 כבר מיועד להשלים חטיבת F-16 קיימת, כנ"ל ה-Rafale. צריך סוג נוסף של מטוס להחליף איתו את חטיבות המיג-21 מבלי להתפשר על מספר כלי הטיס שבחיל האוויר בכללותו (שהוא עניין של גאווה לחיל האוויר המצרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ויקיפדיה, למצרים הזמנה על 35 מטוסי מיג-29M, ו-218 מטוסי F-16 בשירות. המטוסים ממלאים תפקיד דומה כדי זהות, כאשר כפי הנראה ה-F-16 יותר טוב בהיבטי א"ק, מה שמשמעותי הרבה יותר בשדה הקרב המודרני. הקמת מערך חדש, שלא משדרג כמותית בצורה מהותית את חיל האוויר שלך (בניגוד לטענתך), מאיינת את הפרש עלויות רכש המטוסים ומסרבלת תחזוקה, הן לגופו והן משיקולי רוחב.

אם זו לא רכישה פוליטית, אני לא יודע מה כן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמינים 100 מיג-29 בהיעלם אחד. מזמינים 30-40 מטוסים (שוב, חטיבה אחת) כל פעם. ככה גם ה-F-16 וגם עם ה-Rafale. הכוונה היא להחליף בהדרגה את המיג-21 עם המיג-29.

אני צריך להעיף מבט על המצבה לפי חטיבות, כי לפי המספרים ניתן להסיק מה הייעוד שלהן בתוך חיל האוויר המצרי. בגדול, חטיבות ה-F-16 והמיראז'-2000 הן 232-292 והן רב משימתיות. חטיבות ה-Rafale והמיראז' 5 הן 202 ו-207, והם מפציצים, וחטיבות המיג הן 102 ואילך, והם מיירטים. הם גם מוצבים במקומות שונים: הרב-משימתיים באזור הדלתא, המפציצים במזרח, והמיירטים בדרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין שיחות המיגים שלכם (מיג 29 שליטעעעעעע)

“You held rallies in February and March and there are some—” Alcindor said before Trump, 73, cut the reporter off.

I don’t know about rallies. I really don’t know about rallies,” Trump said. “I know one thing: I haven’t left the White House in months, except for a brief moment to give a wonderful ship, the [USNS] Comfort—”

Alcindor jumped in to correct the president: “You held a rally in March,” the reporter said.

“I don’t know. Did I hold a rally? I’m sorry, I hold a rally. Did I hold a rally?” Trump responded.

בערך בדקה 1:10 של הסרטון השני.

עכשיו זה לא שקר גדול או משהו נוראי.

אבל למה? למה צריך את השקר והחרטא הזאת?

לפחות הפעם הוא לא קרא לעיתונאית פייק ניוז, זאת כבר התקדמות.

[וכן רומן, אני יודע שהיופי בטראמפ זה שהדברים האלה לא מעניינים בכללללללל את קהל היעד שלו, מבחינתם הוא מטריל את התקשורת, או סתם טעה.]

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

“And then I see the disinfectant where it knocks it out in a minute, one minute. And is there a way we can do something like that, by injection inside or almost a cleaning? Because you see it gets in the lungs and does a tremendous number on the lungs,” Trump continued.

“It would be interesting to check that. That you’re gonna have to use medical doctors with, but it sounds interesting to me, so we’ll see.” 

"People are really surprised I understand this stuff"

זה פשוט מעולה. המציאות עולה על כל דמיון.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מציע לשתוף ולחטא את הריאות? חחח, צחוק צחוק אבל יש הרבה דברים שהמומחים צחקו עליהם שנישאלו לראשונה ובסוף מכל הסיפור יצאו המצאות מעניינות  ("למה שלא ננחית את הטיל אחרי שיגור הלווין ונהפוך אותו לרב שימושי?", "למה שלא ניירט רקטה קצרת טווח עם טיל ?").

אני דווקא רוצה שטראמפ יזכה לכהונה נוספת, בעיקר כי כיף ליראות את איוונקה מסובבת ראשים בקרב המנהיגים מסביב לעולם וגם כי עם טראמפ לעולם לא משעמם :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, hwgeek כתב:

הוא מציע לשטוף ולחטא את הריאות?

לא, זה לא מה שהוא מציע.

הוא מציע להזריק חומר חיטוי, או לדחוף אור UV חזק לגוף.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

לא, זה לא מה שהוא מציע.

הוא מציע להזריק חומר חיטוי, או לדחוף אור UV חזק לגוף.

נשמע מעניין. צריך לבדוק את האפשרות. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי טראמפ באמת גאון והוא עלה על משהו.

זוכרים את סטיב ג'ובס? אולי זה מקרה דומה: 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...