Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, falou כתב:

טראמפ לא יכול להיות אידיוט גמור כשהוא יזם נדל"ן, כוכב ריאליטי, האיש שלקח את המפלגה הרפובליקנית כאאוטסיידר, וניצח בבחירות בארה"ב.

למה אתה מסתכל על העבר? תסתכל על ההווה, ברוך השם לא חסר ממנו.

אפשר להסתכל על הדברים שהוא אומר, ועל הדברים שהוא עושה. מבחינת מה שהוא אומר, ואיך שהוא אומר את זה, קל לראות שלא מדובר באדם אינטיליגנטי במיוחד. יכולות ההבעה שלו בעל פה ובכתב הן ירודות מאוד, ויש דברים שהוא אומר בפומבי בלי למצמץ שאני לא יכול לדמיין אדם כלשהו, שאינו נמצא על הספקטרום, אומר אותם ברצינות (למשל זה שהוא "like, really smart" ו-"very stable genius").

ואפשר להסתכל על הדברים שהוא עושה - הוא לא הצליח להביא הישג משמעותי אחד לארה"ב במהלך הקדנציה שלו, בשום תחום שהוא. הוא נע בין "חוסר הצלחה" ל"כשלון מביך" בכל דבר שהוא נוגע בו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעון שמישהו נבחר לנשיאות ארה"ב בגלל צירוף מקרים, זה לגמרי להתעלם מהמורכבות של להריץ מכונת קמפיינים. זה כמו להגיד שארכיטקט תכנן גורד שחקים, ויצא לו טוב במקרה...

דברים כ"כ מסובכים לא קורים במקרה.

רכב על הכסף של אבא שלו?

זה שהוא הוצנח למעמדו, ידוע. כמה הוא מצליח בזכות עצמו... אף אחד לא יודע.

מה שכן יודעים זה שיש בניין על שם טראמפ במנהטן.

מישהו פה הצליח פעם לשפץ דירה בעצמו, בלי בעיות?

לרשת מכולת שכונתית מאבא ולנהל אותה בהצלחה?

גם אם הוא הוצנח לפוזיציה, לתפקד בפוזיציה שלו זה לא דבר טריוויאלי.

כבר כתבתי את זה, אני לא חושב שיש כאן לאנשים מושג מה זה לתפקד בהובלה של עסקים בסדר גודל כזה. החיים שאתם מכירים זה לרכוב על טוסטוס, לעומת להטיס ג'מבו.

והוא עילג, כן.

וגם נרקסיסט, כנראה.

אבל ראינו מה אובמה, אוראטור כשרוני ועובד סוציאלי מלא חמלה, עשה עם מדיניות החוץ של ארה"ב. לפחות אנחנו יכולים לברך על זה שטראמפ נשיא

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טוען שזה צרוף מקרים.

טוענים שמאחורי דביל שמשדר כריזמה (ואפשר לחלוטין להיות דביל כריזמטי) מסתתרת שורה של יועצים שמרוויחים יותר מכולנו, והיו מסוגלים לשווק גם קוף מהספארי לנשיאות ארה"ב. והרבה יותר ממה שזה מעיד על טראמפ, זה מעיד על השיטה ובה רובינו בוחנים את המנהיגים שאנחנו בוחרים בהם.

אם הוא מתפקד (וזה חצי מוטל בספק, אם לשפוט לפי ההתנהלות שלו מול כתבים וריבים אינסופיים עם סביבתו הקרובה, כולל איומים בטוויטר שהוא ככ נהנה מהם) זו שאלה נפרדת. אבל היא לא מעידה על אינטלגנציה, או על יכולת להתמודד עם בעיות מורכבות. ועם כל זה, אם ארה"ב תצלח את המשבר הזה בהצלחה יחסית (כלומר המשק יחזור לצמוח בעוד רבעון +-), זה באמת לא משנה.

לגבי מדיניות החוץ: בגדול אני לא חושב שהוא פתר שום בעיית חוץ שהייתה לארה"ב. במקרה הפרטני שלנו, אני מאלו שחושבים שסיפוח מקרב אותנו לסוף. לא לגאולה. אז גם את ההתלהבות מזה אני לא מבין.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, falou כתב:

החיים שאתם מכירים זה לרכוב על טוסטוס, לעומת להטיס ג'מבו.

רכבת פעם על דו-גלגלי? לרכב על טוסטוס דורש מיומנות והמון עירנות לסביבה. מטוס לא הטסתי אבל לפי מחקר יוטיוב שלי ג'מבו מודרני יכול לטוס מעולה עם טייס אוטומטי שעושה כמעט את כל העבודה ואפילו יכול להנחית את המטוס במצב חירום. 

מה שאני מנסה להגיד זה שבפוזיציה מסוימת ועם עומק כיס מסוים אפשר לשבת כל היום בטוויטר ויוטיוב והארגון עדיין ימשיך להתגלגל במיוחד כאשר מדובר בארגון עם יסודות מאוד יציבים כמו מערכת הממשל האמריקאית או חברת נדל"ן של אבא במנהטן. מצד שני אף אחד כאן בפורום לא יכול להרשות לעצמו לטמון את הראש בחול במהלך הקריירה שלו וכל טעות שלנו יכולה לשלוח אותנו ללשכת התעסוקה ואפילו יצאה לצמיתות מהמקצוע. (פרק ב' וכל זה)

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באילו דירקטוריונים ישבת ואילו ארגונים גדולים אתה מכיר, אבל ההנחה שמי שעומד בראש יכול לקבל החלטות אחרי שצפה ביוטיוב כל החיים, ואז יקום יום אחד וייקח את נשיאות ארה"ב... זה מדע בידיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-1914 ילד בן 17 ירה כדור והתחיל את המלחמת העולם הראשונה. אתה יודע דברים קורים גם ממקומות הכי לא צפויים שרק אפשר לדמיין.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, falou כתב:

כתבתי זאת כבר בעבר, טראמפ לא יכול להיות אידיוט גמור כשהוא יזם נדל"ן, כוכב ריאליטי, האיש שלקח את המפלגה הרפובליקנית כאאוטסיידר, וניצח בבחירות בארה"ב.

אתה רואה בכך הוכחה שהוא לא אדיוט גמור. אני רואה בכך הוכחה שגם אדיוט גמור יכול לנצח בבחירות בארה״ב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב לא לעניין.

טראמפ עומד בראש מערכות מורכבות, הוביל קמפיינים, שהם לא פרוייקטים פשוטים.

מה בין זה לבין ההתנקשות בארכי דוכס, אקט קצר ומקרי.

Just now, malcishua כתב:

אתה רואה בכך הוכחה שהוא לא אדיוט גמור. אני רואה בכך הוכחה שגם אדיוט גמור יכול לנצח בבחירות בארה״ב.

זה בערך כמו לטעון שעצלן גמור יכול להיות אלוף העולם במאה מטר ריצה.

צריך יכולת מיוחדת של התעלמות מעובדות כדי לטעון את זה.

זה פשוט נוח לפטור עילגות ונרקסיסזם כטיפשות, וזו טעות.

ובזמן שאנשים מתעסקים בכמה טראמפ אידיוט, הוא עושה לכולם ביצפר ומיישם את תפיסת העולם שלו, של בנון ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שרצח ארכי דוכס לא הוביל ישירות למלחמת העולם הראשונה. הכדור שנורה הצית חבית נפץ שהסתתרה במשך עשרות שנים מתחת לפני השטח. אני לא מזלזל בטראמפ כי טיפש הוא בטוח לא, אבל כניסה שלו לבית הלבן לא התרחשה כי הוא כזה גאון ומוכשר. טראמפ נבחר כי כנראה בחברה האמריקאית יש בעיות מאות קשות שהלכו והחמירו במשך עשרות שנים. בהדרגה הבשילו תנאים שאפשרו לאדם עם תכונות אופי ותדמית שכזאת להיבחר לנשיאות. 

שוב, טראמפ לא טיפש. ממש לא. שקרן נרקיסיסט מגעיל, אבל לא טיפש. הוא יכול להיות איש עסקים מדהים, אבל אני לא הייתי מסכים לעבוד אצל בן אדם כזה אפילו דקה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, falou כתב:

ובזמן שאנשים מתעסקים בכמה טראמפ אידיוט, הוא עושה לכולם ביצפר ומיישם את תפיסת העולם שלו, של בנון ואחרים.

מהי בדיוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ChemGuy85 כתב:

העניין הוא שרצח ארכי דוכס לא הוביל ישירות למלחמת העולם הראשונה. הכדור שנורה הצית חבית נפץ שהסתתרה במשך עשרות שנים מתחת לפני השטח. אני לא מזלזל בטראמפ כי טיפש הוא בטוח לא, אבל כניסה שלו לבית הלבן לא התרחשה כי הוא כזה גאון ומוכשר. טראמפ נבחר כי כנראה בחברה האמריקאית יש בעיות מאות קשות שהלכו והחמירו במשך עשרות שנים. בהדרגה הבשילו תנאים שאפשר לאדם עם תכונות אופי שכאלה להיבחר לנשיאות. 

לא מוצא רלוונטיות לרצח הארכי דוכס לדיון הזה.

לא אמרתי שטראמפ גאון או סופר מוכשר, אבל טועה מי שחושב שהוא ניצח את הבחירות בלי אג'נדה, ועל מסרים פופליסטים בלבד.

לפני 1 דקה, MiniMiz3r כתב:

מהי בדיוק?

תעשה גוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, falou כתב:

זה פשוט נוח לפטור עילגות ונרקסיסזם כטיפשות, וזו טעות.

לא. ההבדל, כמו שכבר כמה כתבו כאן, זה שאתה חושב שתפקיד מסוים מעיד על אינטלגנציה ואחרים חושבים שלא.

"מערכות מורכבות"? אתה מדבר כאן על נשיא שבשיחות עם התקשורת מביע אמונה בכך שאיזו תרופה יכולה לטפל בקורונה, על סמך דיווחים חצי אנקדוטליים.

זה בדיוק זה. אינטלגנציה זו יכולת להתמודד עם בעיות מורכבות. במה זה בא לידי ביטי בהתנהלות שלו במשבר הקורונה? לא יודע. במה זה בא לידי ביטוי במדיניות החוץ שלו? לא יודע. בריבים עם הפד? לא יודע. ריבים עם אנשים אחרים שהוא נוטה להדיח בתדירות מרשימה (תכונה שמעידה על מנהלים גרועים, בדרך כלל)? לא יודע. 

הוא בנה מגדל. יופי.  אני פעם בניתי עיר של 50,000 תושבים בcities: skylines. אתה יודע מה משותף לשני התהליכים? אני הייתי יכול ללחוץ על מקש הcheatים כל פעם שנגמר לי הכסף. הוא יכל ללכת לאבוש.

לפני 2 דקות, falou כתב:

לא אמרתי שטראמפ גאון או סופר מוכשר, אבל טועה מי שחושב שהוא ניצח את הבחירות בלי אג'נדה, ועל מסרים פופליסטים בלבד.

פופוליזם זו גם אג'נדה. וכרגע זו האג'נדה החביבה על המצביעים בחלק ניכר ממדינות העולם.

אם היתה עדות כלשהי אפילו לכך שהוא חשב לבד על משהו מהאג'נדה שלו - המצב היה כבר יותר טוב. אבל גם בזה היה לו את בנון, וכנראה המון אחרים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, falou כתב:

הוא אחלה נואם. הוא יודע לעמוד לפני קהל בצורה פנומנלית. הוא יודע לתת שואו. שקרים באים לו בטבעיות כמו נשימה. הוא רץ על הרבה מסרים פופיליסטים והוא שיווק את עצמו כ-outsider איש עסקים חריף שבא לעשות סדר בוושינגטון המושחתת. בהשוואה לסבתא הילרי זה אפילו לא היה כוחות. אם לדמוקרטים יש יותר משני תאים אפורים הם יחליפו את סבא ביידן במישהו יותר ראוי, אבל כנראה שזה לא יקרה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, falou כתב:

זה בערך כמו לטעון שעצלן גמור יכול להיות אלוף העולם במאה מטר ריצה.

צריך יכולת מיוחדת של התעלמות מעובדות כדי לטעון את זה.

כן, אם איזה slob שמן היה בא ומנצח את אליפות העולם ב-100 מטר (וברור שזה מאוד לא סביר, בלשון המעטה), זה בדיוק מה שהייתי טוען. כי זו היתה עובדה.

אני לא מתעלם מעובדות, זה אתה שעושה זאת. אגב, זה אפשרי לגמרי עבור אדיוט לנצח בבחירות בארה״ב, כל מה שהוא צריך זה מספיק אדיוטים אחרים שיצביעו עבורו.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

לא. ההבדל, כמו שכבר כמה כתבו כאן, זה שאתה חושב שתפקיד מסוים מעיד על אינטלגנציה ואחרים חושבים שלא.

"מערכות מורכבות"? אתה מדבר כאן על נשיא שבשיחות עם התקשורת מביע אמונה בכך שאיזו תרופה יכולה לטפל בקורונה, על סמך דיווחים חצי אנקדוטליים.

זה בדיוק זה. אינטלגנציה זו יכולת להתמודד עם בעיות מורכבות. במה זה בא לידי ביטי בהתנהלות שלו במשבר הקורונה? לא יודע. במה זה בא לידי ביטוי במדיניות החוץ שלו? לא יודע. בריבים עם הפד? לא יודע. ריבים עם אנשים אחרים שהוא נוטה להדיח בתדירות מרשימה (תכונה שמעידה על מנהלים גרועים, בדרך כלל)? לא יודע. 

הוא בנה מגדל. יופי.  אני פעם בניתי עיר של 50,000 תושבים בcities: skylines. אתה יודע מה משותף לשני התהליכים? אני הייתי יכול ללחוץ על מקש הcheatים כל פעם שנגמר לי הכסף. הוא יכל ללכת לאבוש.

לא תפקיד, קבלות.

אתה החלטת שהוא מימן את פעילותו הכושלת מאבא שלו, אין שום ראיות לכך.

ואם אתה חושב שלעשות מה שהוא עושה דומה ללשחק במחשב, שוב, לא ראית חדר של דירקטוריון מבפנים, לא הכרת מנכלים, לא ראית איך חברה של 300 איש מנוהלת, שלא לאמר עשרות אלפי איש.

הכרתי אנשים שהיו לא פחות נרקסיסטים וילדותיים מטראמפ, שלא ידעו לדבר מי-יודע-כמה יפה ולא ממש הבינו תמיד בטכנולוגיה בחברות שהם הקימו וניהלו, ועדיין... הם הצליחו לנהל אותם. לא כי הם טיפשים, כי יש להם כישורים מתאימים, ולדבר יפה זה כנראה לא אחד מהם. 

בינתיים אני לא רואה איך התפקוד או חוסר התפקוד לכאורה של טראמפ מדרדר את ארצות הברית. הכלכלה בסדר, יחסי החוץ בסדר (במזה"ת הוא עולה על אובמה בכל פרמטר), ואם משבר הקורונה יעבור נורמלי, הוא כנראה ייבחר שוב.

וכל מי שחושב שהוא יותר חכם ממנו, נסה להבחר לוועד הבית או לנהל מכולת.

עם או בלי כסף של אבא...

בהצלחה

לפני 1 דקה, malcishua כתב:

כן, אם איזה slob שמן היה בא ומנצח את אליפות העולם ב-100 מטר (וברור שזה מאוד לא סביר, בלשון המעטה), זה בדיוק מה שהייתי טוען. כי זו היתה עובדה.

אני לא מתעלם מעובדות, זה אתה שעושה זאת. אגב, זה אפשרי לגמרי עבור אדיוט לנצח בבחירות בארה״ב, כל מה שהוא צריך זה מספיק אדיוטים אחרים שיצביעו עבורו.

אבל סלוב שמן לא יכול לנצח, נכון?

והטיעון הכי "אינטילגנטי", טראמפ ניצח כי כל מצביעיו אידיוטים.

כל העשרות מיליונים...

אבל עדיפים אידיוטים כמו טראמפ ורייגן על גאונים כמו קרטר ואובמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...