Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לך לא מפריע שהמדדים בארה"ב צנחו בעשרות אחוזים? שהוא מפגין בורות כמעט בכל נושא שנוגע בו? משקר?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

לך לא מפריע שהמדדים בארה"ב צנחו בעשרות אחוזים?

זה לא קשור לטראמפ.

מה שקשור לטראמפ זה רק עליות, עוד לא למדת?

כמו טבאריש אמיתי, הוא תמיד צודק.

על עיניין מערכת הבריאות שם, כבר אין מה לדבר, באמת. 

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, gadik6 כתב:

האר את עיניי איפה הוא שיקר הפעם.

וואקאשה:

https://www.businessinsider.nl/white-house-scrambles-to-clarify-details-on-coronavirus-response-2020-3?international=true&r=US

ציטוט

Minutes after President Donald Trump delivered a major address on the administration’s response to the novel coronavirus, COVID-19, his own administration and other US officials publicly contradicted three important claims from his speech.

Trump and the officials quickly walked back his nationally-televised statements that :
1) the administration would ban all travel from Europe to the United States,
2) the ban would also apply to trade and cargo between the US and Europe, and
3) major health insurers would waive co-pays on coronavirus treatment.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

בישראל המדדים לא צונחים?

צונחים.

אכן מדובר במשבר.

אז אני שואל: מי שחושב שנשיא שצעדיו סביב המשבר מסתכמים בהתעלמות, האשמה של זרים, חוסר הבנה בסיסית של מה שקורה (בעצם זה לא צעד) שליחת מסרים מבלבלים ולא חד משמעיים לציבור, זה נשיא שמתאים לטפל במשבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, David32 כתב:

כמו שאמרתי - מחפשים בקטנות.

ראשית, טראמפ הדגיש בנאום שההגבלה לא תחול על "אמריקאים", על בריטניה וכדומה. לא ציפית שהוא יתחיל לעבור מדינה מדינה?

שנית, מוזמן לקרוא את ההצרה של נשיא ה-AHIP בנוגע לסעיף ה-3:

https://www.ahip.org/ahip-members-meet-with-the-president-to-respond-to-spread-of-covid-19/

לגבי הסעיף ה-2 - הוא תיקן את עצמו פחות משעה לאחר הנאום.

מה אני אגיד לך, שקרים מזעזעים.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הקטע שלכם. 

שיקר? שיקר.

אה, אבל הוא שיקר בקטנה, אז זה לא נורא.

שקר ראשון של טראמפ? לא, ממש לא.

לא נורא, זה לא שהוא שקרן או משהו

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה הקטע שלכם - "מה, הוא לא אמר שזה לא חל על אירלנד?   יא אללה איזה שקרן. להדיח אותו מיד!"

כשתתחילו להתייחס לדברים החשובים ולא להיתפס לקטנות אז אפשר יהיה לנהל דיון רציני.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, יבגניפ כתב:

מישהו עדיין חושב שטראמפ הוא נשיא טוב?

האדם המתאים להתמודדות עם המשבר החמור ביותר שחווה העולם כולו, כנראה, מזה כמה שנים טובות?

אני לא עוקב אחרי כל ציטוט שיוצא לו, או תגליות מרגשות בחייו כמו זה שאנשים מתפים משפעת עונתית. אבל באמת... הכי טוב שהוא מסוגל לו זה ברמה של "הזרים החראות האלו הדביקו אותנו בוירוס שלהם?"

בעצם נראה לי כולנו יודעים את התשובה

נשיא טוב ביחס למה? לאלטרנטיבה דמיונית כלשהי?

האם אפשר לנהל את זה טוב יותר? לא יודע, לא התחום שלי, אני מניח שכן כי ברוב המקרים אפשר לנהל דברים טוב יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב: הוא מפגין חוסר יכולת מוחלטת לנהל משברים שהם לא ההמצאה שלו. 

לא חשוב: הוא העביר את השגרירות לירושלים.

זה לא שאלה של "חל על אירלנד", באמת שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה אתה קובע שהוא מפגין חוסר יכולת?

המשבר הזה אפילו לא קרוב לסיום בארה"ב (יותר קרוב להתחלה), ככה שלקבוע מעכשיו שהוא לא מתאים זה די חסר טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך זה שהוא ניסה להתעלם מהבעיה, על סמך שהוא לא עשה דבר וחצי דבר עד עכשיו כדי למנוע את הפצת המחלה, עך סמך זה שהוא לא עובד עם מנהיגי מדינות אחרות שלכאורה אמורות להיות בנות ברית של אמריקה, אלא מאשים אותן בזה שבגלל יש מחלה בכלל (וזה אופייני ללאומנות בשקל וחצי שלו), מינוי של אדם שחושב שתפילות פותרות הכל בחיים כאחראי על ניהול המשבר,  ניסיון לסתימת פיות של גורמים רפואים, רטוריקה כושלת של "תרגעו, זה יעלם", חוסר יכולת להבין נתונים או כמה חולים פוטנציאלים יכולים להיות, חוסר יכולת להציג משהו שירגיע את השווקים, חוסר הכרות בסיסית עם החומר (כולל ההשוואה לשפעת). אה והנאומים שלו מייצרים בעיקר בלבול.

אבל למה אפשר לצפות מנשיא שעבר סיפר שמשבר האקלים זו המצאה של הסינים?

ואתה יודע מה? את המפולת בשווקים הוא לא יכול, כנראה לעצור. אבל הוא עושה משהו הרבה יותר גרוע, שאפילו מנכלים בחברות של 100 איש מצליחים בו יותר: הוא משדר 0 מנהיגות. 0 מוחלט. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב לא יודע מה קרה לרוני, אז אחליף אותו.

הנה עוד טור מהתקשורת השמאלנית וה-player haters, שלא מצליחים להתמודד עם הנשיא הכי מוצלח שהיה אי פעם לארה"ב, שמסכם כמה טראמפ פשוט לא מתאים להתמודד עם משבר בכזה סדר גודל.

כאן יש תקציר נחמד של המקרים מהחודשיים האחרונים בהם עשה מה שהוא הכי מצטיין בו - סילף את המציאות ואת העבר.

וגם כאן, עוד קצת.

השקרים, הבורות והניתוק מהמציאות שלו מדהימים. בין אם זה בטענות על האטה בהתפשטות המגפה באיטליה לפני חודש, לבין אם זה בשקר גס על זה שהוא קלט שמדובר במגפה לפני כל העולם (נזכיר שבהתחלה הוא אמר שמדובר בקצת אנשים ושזה יחלוף מעצמו), לבין אם בטענות חסרות בסיס על זה שאין בכלל בעיה ויום אחד הכל יעלם או סיפורי האוננות העצמית על זה שמדענים בסביבתו נדהמים מהבנתו בתחום ועל זה שאולי היה צריך להיות מדען.

ואני יודע. זה לא שונה מאינסוף המקרים שתועדו כאן בשנים האחרונות. אין בזה חדש. זה פשוט מוקצן עכשיו, כשבארה"ב מדברים על 100,000 מתים פוטנציאלים, סגר במרכזים הכלכלים מהחשובים בעולם, דעיכה למשבר כלכלי שהעולם לא חווה מאז The great depression. ורק כדי להדגיש את המובן מאילו: זה כבר לא סביב ימין או שמאל. זה לא סביב תמיכה בסיפוח או העברת השגרירות לירושלים. האידיוט הזה מסוכן לעולם, ועם גישה כזו הוא היה מסוכן לעולם גם אם היה דמוקרט. ואישית בחיים לא הייתי מצדיק מישהו כל כך ריק מתוכן וכנראה גם חסר אמפתיה בסיסית לבני אדם אחרים בעולם, רק כי הוא מהמחנה הפוליטי שלי. אבל זה אני. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב אז ברני פרש, מה שמשאיר את ביידן.

מה שאומר שטראמפ מנצח ב 100%.

בהצלחה לאמריקאים.

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברני או ביידן זה לא משנה עד התפרצות הקורונה לטראמפ היה 100% סיכוי לזכות בבחירות בכל מקרה.

בכל מקרה עצוב לראות שכל מה שיש לפוליטיקה האמריקאית להציע זה שני מועמדים בינוניים ומטה בתקופה שארצות הברית מתמודדת עם מגפה בהיקף שלא נראה מאז 1918 וכנראה מיתון שלא נראה מאז 1929.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...