Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

הוא התחיל נחמד אבל מהר מאוד הגיע לרמה של סכיזופרניה קשה. 

כמו שכולנו יודעים, אין ואקום באינטרנט.  הוא עוד יחזור.  תכינו תפופקורן...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רודי ג'וליאני, סידני פוול ולין ווד זוזו הצידה, פול דייויס עוקף אתכם בסיבוב בתביעה החדשה שהגיש.

https://lawandcrime.com/u-s-capitol-siege/texas-lawyer-who-was-fired-after-filming-himself-at-capitol-files-lawsuit-declaring-trumps-impeachment-null-and-void

הדבר היחיד שיותר הזוי מהתביעה הזו הוא הסיפור על נהג שנעצר בכביש על ידי שוטרים, מסרב לצאת מהרכב ומתפלל לדונלד טראמפ שיעזור לו.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק השבוע בתוכניתנו תביעות הזויות בארה"ב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה ביידן עשה עד היום

שינה בטוויטר את היעוד של השגרירות של ישראל (זה לא ממש משנה ששינו את זה בחזרה, היה צריך ללחוץ עליהם בשביל שהם ישנו את זה)

אישר לגברים להשתתף בספורט נשים.

דבר שיבטל את הנשים בספורט, אישה לא יכולה להתמודד מול גבר.

התחילו את זה כבר באזורים דמוקרטים, קרובה שלי הייתה רצה באמצע הלימודים לסבתא שלה בשביל ללכת לשרותים כי בקולג' לגברים מותר להיכנס לשרותים של הנשים אם הם אומרים שהם מרגישים שהם מתאימים לשם

אם תמיד רציתם לחיות בארה"ב אז זה הזמן, הולכים לאשר לכל הזרים להישאר בארה"ב בצורה חוקית.

אם תמיד רציתם לטייל בארה"ב ולא קיבלתם ויזה אז זה הזמן, הולכים לפתוח את הגבול למקסיקו, טוסו למקסיקו ותעברו את הגבול.

אם אתם אוהבים סמים אז הולכים לאשר שם הכל.

בנתיים באורגון אישרו את כל הסמים אבל זה הולך להמשיך לכל המדינה

אם אתם רוצים לפנות לבית הלבן דרך האתר אז יש לכם אופציה לכתוב שאתם Mr אבל אתם רוצים שיקראו לכם she/her

https://www.whitehouse.gov/contact/

https://edition.cnn.com/2020/11/09/politics/oregon-decriminalize-drugs-trnd/index.html

https://www.newsmax.com/us/illegals-aliens-census-executive-order/2021/01/21/id/1006696/

https://www.foxnews.com/politics/biden-executive-order-schools-transgender-athletes-girls-sports

Screen-Shot-2021-01-20-at-3.11.16-PM-e1611173578136.png

c9679217-a496-45c1-b180-3a2b443e89bf.jpg

EsPXTLGXYAEx9xI.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, LotusElise כתב:

אז מה ביידן עשה עד היום

שינה בטוויטר את היעוד של השגרירות של ישראל (זה לא ממש משנה ששינו את זה בחזרה, היה צריך ללחוץ עליהם בשביל שהם ישנו את זה)

אתה באמת חושב שבזה נשיא ארה"ב מתעסק? בשם של עמוד טוויטר של אחת השגרירויות של ארה"ב בעולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם של עמוד הטוויטר שונה אוטומטית, היה על זה הסבר בכול אתר חדשות.

הכתבה על אישור הסמים באורגן היא מ 09/11/2020 - יעני טראמפ.

זכויות הטרנסג'נדרים זה שיח שקיים שנים בארהב, כולל עינייני השירותים וזה - אין קשר לביידן.

לא הולכים לאשר לכול הזרים להישאר, עדיין צריך ויזה כדי להיכנס...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, MiniMiz3r כתב:

אתה באמת חושב שבזה נשיא ארה"ב מתעסק? בשם של עמוד טוויטר של אחת השגרירויות של ארה"ב בעולם?

אני מעריך ששם עמוד הטוויטר נגזר ממקור כלשהו, ושנשיא ארה"ב כמובן לא מתעסק ישירות בשם של עמוד טוויטר, אלא מתעסק עם המקור שממנו נגזר השם (ובטח עוד כל מיני דברים במערכות שונות)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובינתיים ביידן מספיק לחתום על צו נשיאותי המחייב עטיית מסיכה במוסדות פדרליים ואז להפר אותו תוך זמן קצר, פעמיים (מסתבר שכשרוצים להיות קטנוניים אז אפשר לתפוס כל אחד).

באופן כללי, ההתנהלות של ביידן עם הצווים (כ-30 צווים ביומיים הראשונים לנשיאות, דבר שאף נשיא לא עשה בעבר) מזכירה לי אנשים מבוגרים שמשתוקקים לפתוח לעצמם חשבון בפייסבוק, ואז ברגע שזה קורה הם מתחילים להפציץ את כל העולם בבקשות חברות, כתבות וסרטונים.

לעניות דעתי, אחד היסודות החשובים ליציבות במדינה (דמוקרטית) זה לא לעשות שינויים קיצוניים או מהירים מדי, כך שאני מקווה שביידן והצוות שלו בחנו לעומק את כל השינויים המיידיים שהם מבצעים ואת השפעותיהם לטווח הקצר והארוך, ולא עושים את זה רק כדי למחוק את כל מה שטראמפ עשה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגובה שאליו המטוטלת מגיעה עולה ועולה כל פעם. גם מימין (טראמפ) וגם משמאל (אובמה, ביידן).

הם מזינים זה את זה ודוחפים אחד את השני לבולמוס גדול יותר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את (כמעט) כול צי הרכב. נשמטה לו שם המילה "כמעט". כי אולי אפשר להחליף את המשאיות של שירות הדואר, או רכבים מנהלתיים אחרים.

אבל דברים שקשורים לביטחון אי אפשר להחליף בחשמלי.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאם ישאלו את אילון מאסק הוא יוכל לסדר להם אפילו חללית :-).
תדמיינו ביסט שעולה 0-100 בשתי שניות חח.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...