Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

יפה שאמרת שזה פילוסופיה בשקל.

אחרי שהשבוע טוויטר עצמם התלוננו שחסמו אותם לקראת הבחירות באוגנדה, ואמרו שחסימה באינטרנט היא פוגעת:

המשך ישיר למה שכתבתי קודם, הם רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, חברה פרטית כשנוח להם, פלטפורמה חשובה לזכויות אדם כשנוח להם.

• רעיון טוב! 3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל גרמת לי לצחוק, אז קבל ח"ח.

הציפייה שיהיה אינטרנט חופשי במדינות דיקטטוריות היא ציפיית שווא, מצפון קוריאה כקיצון אחד, על הסקאלה של סין, איראן וכו', אין ולא יהיה אינטרנט חופשי.

אבל זה לא העניין בכלל, העניין הוא שהם משתמשים באינטרנט חופשי כסיסמה כשנוח להם, אבל חוסמים אנשים כשנוח להם. שזה בדיוק ההמשך של הניסיון לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

פולין החליטה ללכת איתם לכיוון אחד - הם פלטפורמה חשובה לזכות הביטוי, וככזה הם רוצים להשית עליהם רגולציה כבדה מאוד עם הרבה דיונים משפטיים וקנסות.

אני הצעתי כיוון אחר - שיעשו מה שהם רוצים, אבל יהיו אחראים פלילית ומשפטית למה שנמצא ונשאר בפלטפורמה שלהם.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הם עושים מה שהם רוצים. אני לא יודע אם יש לזה פתרון טוב, מכיוון שהרגולציה על מה כן לגיטימי ומה לא משתמה ממדינה למדינה. אם הייתי הם כנראה שבאמת הייתי מגלגל את זה רק למה ששפיט מבחינת הרגולטור. אם מישהו סתם נפגע מצורת דיבור של מישהו אחר - אפשרות חסימה ואיגנור קיימת בכל פלטפורמה כנראה.

אבל לצד השני, זה אומנם דורש הרבה כסף בעיקר, אבל טכנולוגית אין משהו שמונע מטראמפ להקים טוויטר פרטי משלו ולמשוך לשם את הקהל שלו. כמובן, במצב שבו גם אמאזון או ספקיות ענן אחרות לא יסכימו לארח אותו, זה ידרוש השקעה עצומה בתשתית פיזית או אירוח אצל ספקים דרג ז׳, אבל זה עדיין אפשרי

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

נכון הם עושים מה שהם רוצים. אני לא יודע אם יש לזה פתרון טוב, מכיוון שהרגולציה על מה כן לגיטימי ומה לא משתמה ממדינה למדינה. אם הייתי הם כנראה שבאמת הייתי מגלגל את זה רק למה ששפיט מבחינת הרגולטור. אם מישהו סתם נפגע מצורת דיבור של מישהו אחר - אפשרות חסימה ואיגנור קיימת בכל פלטפורמה כנראה.

הפתרון הכי טוב הוא דרך הכיס. ואני לא מדבר על סתם נפגע אלא על עבירות פלילית / ביטחוניות גרידא.

לפני 12 דקות, יבגניפ כתב:

אבל לצד השני, זה אומנם דורש הרבה כסף בעיקר, אבל טכנולוגית אין משהו שמונע מטראמפ להקים טוויטר פרטי משלו ולמשוך לשם את הקהל שלו. כמובן, במצב שבו גם אמאזון או ספקיות ענן אחרות לא יסכימו לארח אותו, זה ידרוש השקעה עצומה בתשתית פיזית או אירוח אצל ספקים דרג ז׳, אבל זה עדיין אפשרי

זה בדיוק ההמשך של ההצעה שלי, טוויטר פייסבוק ושות' חברות פרטיות שיחסמו מי שהן רוצות, טראמפ רוצה? שיקים פלטפורמה שלו או יקנה פלטפורמה מוכנה ויריץ אותה, ויקבע מי יוכל או לא יוכל להיות חבר בפלטפורמה שלו.

* כמובן שההתנהלות, כמו כל חברה פרטית צריכה להיות בהתאם להגבלים עסקיים, מונופולים וכו', בלי קשר לעניין הזה.

סתם לדוגמה אם גוגל, אמזון ומיקרוסופט קיבלו החלטה משותפת למנוע אחסון של שרתים של פלטפורמה מסוימת, זה לגמרי יכול להחשב עבירה (כתלות באלטרנטיבות ונתח שוק וכו')

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, יבגניפ כתב:

חשוב מאוד שיהיה אינטרנט חופשי באוגנדה.

אחרת איך היינו מגיעים לסרטונים כמו זה?

תגיד לי שראית את הראיון שהוא משתתף בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.1.2021 בשעה 05:19, m3x7r3m3 כתב:

אני חושב שכל התביעות נדחו מה שנקרא בעגה המשפטית על הסף, משמע לא עסקו בכלל בטענות, עדויות והוכחות.

לטובה ולרעה כן? לטובה זה אומר שאפילו שופטים שמרנים כמו אליטו לא חושבים שיש ממש בעתירות. לרעה זה אומר שזה בהחלט תחמושת למי שטוען שהיו זיופים וכיסו עליהם.

זה פשוט לא נכון שכל התביעות נדחו על הסף. אמנם התביעות שהגיעו לבית המשפט העליון אכן נדחו על הסף אבל אלו רק שתיים מתוך 64 תביעות שנדחו בבתי משפט שונים. בחלק גדול מהם היו דיונים לגופו של עניין ועורכי הדין של מטה טראמפ היו יכולים להציג הוכחות לזיופים. תביעה אחת אפילו התקבלה ומנעה ספירת כ-100 קולות בפנסלבניה שהתקבלו לאחר המועד האחרון. צריך גם לזכור שאנחנו יותר משלושה חודשים אחרי הבחירות בארה"ב. בזמן הזה בישראל כבר קמה ממשלה, נופלת וניגשים לבחירות חוזרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, eladts כתב:

זה פשוט לא נכון שכל התביעות נדחו על הסף. אמנם התביעות שהגיעו לבית המשפט העליון אכן נדחו על הסף אבל אלו רק שתיים מתוך 64 תביעות שנדחו בבתי משפט שונים. בחלק גדול מהם היו דיונים לגופו של עניין ועורכי הדין של מטה טראמפ היו יכולים להציג הוכחות לזיופים. תביעה אחת אפילו התקבלה ומנעה ספירת כ-100 קולות בפנסלבניה שהתקבלו לאחר המועד האחרון. צריך גם לזכור שאנחנו יותר משלושה חודשים אחרי הבחירות בארה"ב. בזמן הזה בישראל כבר קמה ממשלה, נופלת וניגשים לבחירות חוזרות.

למיטב ידיעתי היו תביעות בודדות שהגיעו לדיוני הוכחות.

ובכל מקרה התביעות הרלוונטיות היו אלו של בית המשפט העליון של ארה"ב.

על כך שזה מאוחר מדי חזרתי ואמרתי, אפילו אם יביאו הוכחות חותכות, זה מאוחר מדי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, m3x7r3m3 כתב:

למיטב ידיעתי היו תביעות בודדות שהגיעו לדיוני הוכחות.

ובכל מקרה התביעות הרלוונטיות היו אלו של בית המשפט העליון של ארה"ב.

היה ברור מראש שהתביעות לבית המשפט העליון של ארה"ב ידחו על הסף, מהסיבה הפשוטה שהבחירות בארה"ב נערכות בכל מדינה בנפרד לפי החוקים של אותה מדינה. התביעות בבתי המשפט של המדינות השונות הגיעו בד"כ לשלב ההוכחות, אבל אז הסתבר שאין לעורכי הדין של מטה טראמפ שום דבר ממשי.

https://www.cnn.com/2020/11/06/politics/trump-and-gop-lawsuits-to-challenge-election-flail-in-court/index.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לשפוט במדינה אחת טענות לזיופים במדינה אחרת.

יותר מזה, אי אפשר לשפוט במדינה אחת טענה לזיוף כללי (כלומר ביותר ממדינה אחת).

לא שזה יעזור כי אני לא ראיתי ראיות משכנעות מספיק כדי להפוך את הבחירות וזה גם ככה כבר מאוחר מדי

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו מעניין בכל המסמכים שמסירים מהם את החיסיון בימים אלה? 

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, hwgeek כתב:

בנתיים נתקלתי בזה -

בנוסף, ישנם דיווחים הזויים לחלוטין של רונן מפרספקטיבה (עושה רושם שהבן-אדם צריך אשפוז דחוף באברבנל).

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, hwgeek כתב:

בינתיים ממה שהבנתי - אובמה השתמש במערכות החקירה ואכיפת החוק כדי לחפש חומר מכפיש על טראמפ רגע לפני הבחירות. אבל את זה ידענו עוד לפני.

מה שנראה חדש זה שהחיפוש הזה היה עלוב ומסכן (כנראה זה מה שקורה כשחקירה כזו קורית במהירות כזו)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, tzahico כתב:

בנוסף, ישנם דיווחים הזויים לחלוטין של רונן מפרספקטיבה (עושה רושם שהבן-אדם צריך אשפוז דחוף באברבנל).

איזה באסה שפייסבוק סגרו/חסמו/השעו אותו או שהוא בעצם ירד למחתרת כי הסינים הגיעו עד אליו, אבל אחד העמודים הכי משעשעים לאחרונה באינטרנט, הרבה פופקורן בזבזתי עליו :popcorn:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...