Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, David32 כתב:

הרבה סיבות, חלקן היסטוריות.

אישית לא חושב שהמצב עם הבדואים בדרום דומה למצב של השחורים בארה"ב (מהמון סיבות - אבל זה לא רלוונטי)

מעבר לזה, אתה מושך את הדיון למקום יותר מוכר לך, רק בשביל להיות עם ידך על העליונה, למרות ששוב - פחות קשור לדיון עצמו.

עצם הדיון (לפחות מהצד שלי) מתרכז בנושא הפרופיילינג, ופרופיילינג שמבוסס על נתונים אמיתיים ולא "נדמה לי".

בנושא הזה, אין הבדל בין הערבים (או הבדואים) לשחורים בארה"ב.

לפני 32 דקות, David32 כתב:

לא אמרתי מילה על הפתרון, לא יודע מה בכלל הפתרון ש BLM מציעים - אם בכלל הם מציעים כזה.

Defund the police  - למיטב ידיעתי לא בהכרח קשור ל BLM, ובהחלט יש לזה ביסוס מסויים, או לפחות לחלוקה שונה של תקציב השיטור.

אז אם כך מה משמעות הטיעון שלך שמצחיק אותך שמדברים על BLM כשיש בעיה עם השיטור?! הרי יש בארה"ב עוד הרבה בעיות לא קשורות.

טיפול רפואי יקר, אז Defund the police.

הרי ברור שמבחינת BLM ה-End Game זה להביא למצב ששורר פה עם הערבים, שוטרים מפחדים להיכנס לכפרים ערביים, מפחדים לעצור עבריינים ערבים וכו'.

רק מה, אנחנו הקדמנו אותם בכמה שנים, במקום BLM יש לנו ח"כים ערבים שאכן הביאו למצב ש-BLM רצו, והיום הם מחפשים איך פותרים את בעיית הפשיעה והרציחות במגזר הערבי.

אלו שלפני שנה עלו על בריקדות שלא יקימו אצלם תחנות משטרה של הצויונים (ובעיני BLM המשטרה היא שלוחה של האדם הלבן).

אנחנו כבר היינו איפה שהם שואפים להיות, מה מסתבר, כמו שפינדר כבר הבין, אמנם הצויונים סובלים מהפשיעה הערבית, אבל הערבי הממוצע סובל ממנה הרבה יותר.

גם שם הסטטיסטיקות מדברות על כך שיש סיכוי גבוה יותר שבצד השני של הכדור שירה שחור, נמצא שחור אחר מאשר לבן.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Liviur כתב:

בלי להתייחס להיסטוריה רבת שנים של אפלייה וגזענות ומידור מהמרחב הציבורי.

אתה מוכן להקשות על השוטרים בפעילות שלהם ולהסתכן בפושעים שנמלטים בשם הPC? שואל ברצינות.
אני מסכים שהשוטרים בארה"ב סובלים מעודף סמכויות ולא מספיק (ביחס לארה"ב) בקרה, וההכשרה שלהם צריכה להתעדכן, כי ממלא סרטוני "מי אתה, מה אתה מצלם פה, תביא תעודה" שראיתי - חלק גדול מהשוטרים פשוט לא יודעים את החוק כמו שצריך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז אם כך מה משמעות הטיעון שלך שמצחיק אותך שמדברים על BLM כשיש בעיה עם השיטור?!

מצחיק אותי הטענות נגד תנועה שמתנגדת להתנהגוד אלימה של השוטרים, כשברור לכולם יש בעיה עם השיטור בארהב.

האמת זה לא מצחיק, זה "הא" כזה. אבל בסדר.

אבל שוב אתה ממשיך לגרור את הדיון לעיניין הבדואים/ערבים למרות שאין שום קשר (בעצם אולי זה בדואין לייף מטרס).

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, David32 כתב:

כשברור לכולם יש בעיה עם השיטור בארהב.

כבודו מוכן לשתף נתונים (לא דעות או סרטונים של מקרי קצה) המצביעים על בעיה כלשהי בשיטור בארה"ב?  או לפחות לערער על המספרים ששיתפתי אתמול בלילה?

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט!

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_killings_by_law_enforcement_officers_by_country

אגב, סרטונים שיוצאים באופן קבוע של שוטרים יורים באנשים זה "מקרי קצה"?

עריכה אחרונה על ידי David32
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת קישור לסך ההרוגים עקב פעילות של אנשי חוק ביחס לאוכלוסיה - בלי Breakdown לצבע עור - כלומר שהמספרים כוללים גם אנשים לבנים, היפסנים, שחורים, וכו.

אין לזה קשר לנושא הדיון - שבו הטענה היא שהמשטרה גזענית ו-'מטרגתת' שחורים.

אגב, מה ציפית שיהיה הנתון, בהתחשב במספר כלי הנשק שמוחזקים כאן על ידי הציבור?

https://en.wikipedia.org/wiki/Estimated_number_of_civilian_guns_per_capita_by_country

עריכה אחרונה על ידי tzahico

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע מה שלחתי.

לא רשמתי שיש בעיה ששוטרים יורים בשחורים/שחומי עור.

אמרתי שיש בעיה עם השיטור. והנה, ארה"ב במקום יפה עם שאר המדינות שהכתוב כינה shitholes.

לפני 2 דקות, tzahico כתב:

אגב, מה ציפית שיהיה הנתון, בהתחשב במספר כלי הנשק שמוחזקים כאן על ידי הציבור?

לא מעניין אותי את האמת.

גם בזה צריך לטפל.

חוץ מזה, זה התירוץ שלך לזה ששוטרים הורגים בני אדם? שיש כלי נשק? אז המשטרה לא ערוכה למצוא פתרונות לבעיה (כי סקנד אמנדמנט זה ישן מאוד), איך זה לא בעיה בשיטור?

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, tzahico כתב:

כבודו מוכן לשתף נתונים (לא דעות

גם זו דעה:

ציטוט

אם הייתי אפרו-אמריקני, הייתי מבין ש BLM מנסים לעשות עלי סיבוב אכלו-לי-בלעו-לי-שתו-לי סטייל ש"ס, ודוחף את עצמי למצוא מקצוע ולפרנס בכבוד את בני משפחתי

שמכילה בתוכה כמה הנחות יסוד חברתיות חביבות, ואת המסקנה ששוטרים יורים בשחורים בארה"ב כי אלו מעורבים בפשיעה במקום לדחוף את עצמם למצוא מקצוע ולפרנס את בכבוד את בני משפחתם. וזו בעצם די הפואנטה. הרעיון שמה זה לא רק עניין של "לדחוף את עצמך" לא יתקבל על ידי חלק מהמגיבים כאן ולא משנה מה. זה או שהם לא רוצים, או שהפרוגרסיבים משכנעים אותם לפרק משפחות ולחיות על welfare, או שההנגה שלהם מפמפמת להם 2pac כל היום ומשכנעת אותם שמרלו סטנפילד הוא ה-דמות לחקות. אפליה לא קיימת יותר. נחקר ונבדק על ידי מגיבי קארספורום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, David32 כתב:

מצחיק אותי הטענות נגד תנועה שמתנגדת להתנהגוד אלימה של השוטרים, כשברור לכולם יש בעיה עם השיטור בארהב.

היית צודק אם BLM היו מתנגדים להתנהגות אלימה של השוטרים, אבל הם מתנגדים להתנהגות אלימה של שוטרים לבנים נגד שחורים.

זה אפילו בראשי התיבות שלהם, ה-B שם זה לא מסמל "בחור" אלא "שחור".

לא סתם תנועת הנגד נקראת All Lives Matter.

לפני 45 דקות, David32 כתב:

אבל שוב אתה ממשיך לגרור את הדיון לעיניין הבדואים/ערבים למרות שאין שום קשר (בעצם אולי זה בדואין לייף מטרס).

כי היינו שם, לפני בערך עשרים שנה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, shellcase כתב:

אתה מוכן להקשות על השוטרים בפעילות שלהם ולהסתכן בפושעים שנמלטים בשם הPC? שואל ברצינות.

אז אתה מעדיף אזרחים תמימים שנהרגים ע"י שוטרים, מאשר פושעים שנמלטים בשם הPC?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, David32 כתב:

חוץ מזה, זה התירוץ שלך לזה ששוטרים הורגים בני אדם? שיש כלי נשק? אז המשטרה לא ערוכה למצוא פתרונות לבעיה (כי סקנד אמנדמנט זה ישן מאוד), איך זה לא בעיה בשיטור?

תירוץ או סיבה?  אסוף את כל כלי הנשק מתושבי ארה"ב.  האם מספר ההרוגים ע"י כוחות השיטור ישאר זהה לדעתך, כעת שרמת המסוכנות של האדם הממוצע ברחוב ירדה בצורה משמעותית? 

יש כאן בעיה ברמה הפדרלית שלכל טמבל יש ארסנל של נשקים והמשטרה נאלצת להתמודד עם מצב נתון. תשמע - אפילו עבדך הנאמן קיבל אישור לרכוש AR15 בלי יותר מדי שאלות.

אבל שוב, נושא השרשור הוא אלימות משטרתית נגד שחורים - לא נגד כלל האוכלוסיה.  

לגבי BLM - יש כאן בפורום מוחות מבריקים (ללא ציניות).  אם עליהם הצליחו לעשות סיבוב שלא מגובה בנתונים... אז מה המצב במקומות עם אנשים פחות משכילים?

עריכה אחרונה על ידי tzahico

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, tzahico כתב:

לגבי BLM - יש כאן בפורום מוחות מבריקים (ללא ציניות).  אם עליהם הצליחו לעשות סיבוב שלא מגובה בנתונים... אז מה המצב במקומות עם אנשים פחות משכילים?

אתה מנסה לייחס בכח טענה או עמדה שאני בספק אם מישהו בפורום מחזיק בה. לפחות ממי שהגיב כאן. די סביר להניח שאף אחד לא חושב ששוטרים יוצאים מהתחנה שלהם בחור תחת באלבמה בבוקר ויורי במ16 בכל שחור שרואים בדרך. אבל המספרים שהבאת לא באמת מלמדים בפני עצמם האם המשטרה פועלת בכוחניות יתרה או לא. לא מול שחורים, לא בכלליות. וחלק ניכר מהאנשים שהם בצד "שלך" בויכוח הזה, מהכירותי את הנפשות הפועלות, דווקא חושבים שאין משמעות לכמה זה קל לקנות נשק בארה"ב.

שוב, ושוב ושוב, blm הוא לא תופעת ואקום. וכשצוללים אפילו טיפ טיפה פנימה מקבלים את תמונת המצב הרגילה בדיונים האלו. גישת ה"הם לא רוצים ללמוד! פרוגרסיבים!" וגישת ה"אולי בכל זאת יש בעיות חברתיות קצת יותר קשות באמריקה". וזה הכל.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו את הנפנופי ידיים בצד.   אני מדבר על המטרה המרכזית של BLM:

Black Lives Matter is a decentralized political and social movement advocating for non-violent civil disobedience in protest against incidents of police brutality and all racially motivated violence against black people.

האם יש כאן מישהו אחד שמסוגל להביא מספרים שמראים שאפרו-אמריקאים נהרגים ע"י כוחות השיטור יותר מאנשים לבנים, ביחס לאחוז העבירות שמבוצע ע"י כל אוכלוסיה?

כי אם לא, אז אפשר לקפל את הבאסטה. תודה.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, tzahico כתב:

האם יש כאן מישהו אחד שמסוגל להביא מספרים שמראים שאפרו-אמריקאים נהרגים ע"י כוחות השיטור יותר מאנשים לבנים, ביחס לאחוז העבירות שמבוצע ע"י כל אוכלוסיה?

אלימות זה כמובן לא רק הרג. אבל האם אתה מסוגל להוכיח שבכל מקרה שבו נהרג אדם, שחור או לא, כתוצאה מפעילות המשטרה בארה"ב זה היה מוצדק? 

והאם אתה חושב שבחברת מופת, בה אין בכלל פערים על רקע אתני, שחורים היו עדיין מבצעים יותר עבירות ביחס לאחוזם מהאוכלוסיה? שblm היה נוצר? שכל תנועת מחאה אחרת שקשורה ליחסי הקבוצות האתניות היתה נוצרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרפראזה על הטענות של יבגני - זה בעצם אשמת האדם הלבן בארה"ב שהשחורים מעורבים יותר בפשיעה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...