Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקישות בגיר בבלימה במהירות נמוכה

borka84
שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה התחדשתי בקיה פורטה 2014 עם 50,000 ק"מ ושמתי לב שבמהירות נמוכה (בין 20 ל- 30 קמ"ש) כשאני לוחץ על ברקס יש לי מאין נקישה/מכה בגיר.

התופעה מתרחשת רק במהירות האלו, זאת אומרת, אם אני מתחיל לבלום לצורך העניין כשאני ב- 100 קמ"ש הכל בסדר אין רעשים ואין כלום אבל כשאני מגיע מאט ל- 30 קמ"ש יש לי את הנקישה הזו.

האם זה משהו שאמור להיות בגיר הזה של קיה? האם יכול להיות שזו בעיה עם התושבת גיר?

מעבר לזה אין שום בעיות אחרות באוטו ולא נקישות בשום צורה אחרת אלה רק במקרה הזה.

בוריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב פרטי או מליסינג ? האם ידוע לך אם זה גיר אוטומטי רגיל או רובוטי כפול מצמדים ?

אם זה רכב ליסינג,האחריות יגמר ב2017 (תלוי בחודש עליה על הכביש) וכדאי לגשת לבדיקה בהקדם ואם פרטי,יש לך אחריות עד 2021 על מנוע וגיר כך,שהייתי פחות מודאג.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נקנה מליסינג, והוא אוטומטי 6 הילוכים כמדומני.

יש גם רובוטי כפול מצמדים???

אני יודע שאני יכול לגשת למוסך במסגרת האחריות, אבל לפני שאני עושה זאת רציתי לדעת מה יכולה להיות הסיבה לבעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2781 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...