Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2013

DorFaTAl
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה משלם 47000 ש"ח על רכב ידני בן 3, ללא אחריות ועם 45000 קילומטר.

זה הייה דבר הגיוני לעשות לפני כ-10 שנים, כאשר הרכב היחיד בשוק הייה סוזוקי אלטו.

כיום, המצב שונה לחלוטין. ב- 47000 ש"ח אתה יכל לרכוש שברולט ידנית חדשה מהנילונים.

בתוספת קטנה מאוד אתה יכל לרכוש דאצ'יה סנדרו חדשה , עם מכלולים זהים לרנו ועם אפשרות של 5 שנים אחריות.

בונוס - ריח של רכב חדש באוטו ובטוח אף אחד לא הקיא מאחורה.

אם ניקח בחשבון עלות ישור קו לרנו וכל מני בלת"מים שצופים לרכב בן 3 (ראה כל מני שרשורי זוועה כאן בפורום על רכישות רכב מחברות ליסינג) - אני מאמין שהקליאו המשומשת תצא בסופו של דבר הרבה יותר יקרה מדאציה החדשה.

הרכב לא היה בליסינג, הוא יד ראשונה מפרטי. באתר של שברולט הספארק הבסיסית עולה 60,000, איך ירדו אצלך עוד 13,000 שקל? או שאני מפספס משהו.

תיזהר עם אמירות כאלו, שלא יצלבו אותך כמו שעשו לי בשרשור שבו טענתי שיותר הגיוני לקנות רכב חדש (ספציפית קליאו) במקום רכב משומש:

הנה השרשור

ולפותח השרשור:

לפני כמה חודשים החלפתי את הקליאו 1200 בלי טורבו שלי ב0.9 עם טורבו.

הסיבה היחידה שבגללה הייתי מוכן להתפשר על הגרסה של 75 כ"ס היא בגלל שהרכב היה חדש.

הקליאו מהדור הרביעי ומהשנה הראשונה (2013) היא רכב שצפוף מאוד מאחורה ויש לו כמה אלמנטים מכעיסים מבחינה ארגונומית.

אחר כך (2014 וקדימה) תיקנו את רוב הדברים.

הצורה שתא המטען נפתח כואבת ביד כי הידיות לא מעוצבות עם הזווית הנכונה, המיקום של מחזיקי הכוסות, שהוא שגוי לחלוטין והכוס מתנגשת בבלם היד, ועוד כל מני אלמנטים בעייתיים בדגם חדש.

אין שום סיבה להעדיף את הרכב הזה על פני רכב אחר מאותה שנה, חוץ מאיך שהוא נראה.

ומן הסתם יש את החוסר בכוח.

ב120 אתה על 4500 סל"ד וזה ממש לא נעים.

אני רוב התקופה נסעתי על 80-100 גם בבין עירוני כי היה יותר מדי רעש.

אני לא חובב מהירות ונוהג רגוע אבל גם לי היה חסר כוח.

ההמלצה שלי היא לחפש רכב אחר משומש (208, פיאסטה וכו') או להתפשר על משהו חדש ויותר זול.

כמו שכתבו, יש שברולט ספארק שהיא די מוצלחת, דאצ'יה סנדרו ואחרות.

ואם אתה יכול למתוח את התקציב, קליאו חדשה, עם אחריות מהמפעל, חלונות חשמל גם מאחורה, יותר כוח, תצרוכת דלק יותר טובה ומערכת מולטימדיה מודרנית יותר (הGPS חרא גם בקודמת וגם בנוכחית).

בגלל זה אני עוד הולך לבדוק אותה. כמו שאמרתי שיש סעיף שאני יכול לקבל את הכסף בחזרה ללא קנס.

אם זו קליאו 1200 ידנית, אז אני ממליץ בהחלט ללכת על אחותה המכוערת, דאצ'יה סנדרו - שלפחות מגיעה חדשה לחלוטין מהניילונים, במחיר של 55K.

אתה מקבל 0 ק"מ, אחריות ל-3 שנים - בתוספת די מצחיקה של 8K - שמתקזזים די במהירות לעומת הקליאו - רק הצמיגים, מצבר וטיימינג מגיעים כמעט לסכום הזה וזו הוצאה שבכל מקרה תתקל בה.

אני אשקול אותה.

יש עוד הצעה שקיבלתי מקרסו והאמת שהתעניינתי ברכב עוד לפני. יש שם כמה מגאן 3 דלתות. עד 20,000 ק"מ שנתונים 2013/14

לא סגור על המנועים גיר ידני. יש המלצות או הערות עליה?

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה להכניס סעיף? בקראסו טרייד אין אפשר להבטל את הרכישה ולקבל את הכסף בחזרה, לא חשוב למה. נותנים מקדמה רק כדי לוודא שתבוא לראות את הרכב לכשיביאו אותו.

בהצלחה.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה להכניס סעיף? בקראסו טרייד אין אפשר להבטל את הרכישה ולקבל את הכסף בחזרה, לא חשוב למה. נותנים מקדמה רק כדי לוודא שתבוא לראות את הרכב לכשיביאו אותו.

בהצלחה.

למען הסר ספק.

אתמול הייתי שם, ראיתי את הרכב. נחמדה וגם הנסיעה בה נוחה.

מהפעם הראשונה שהייתי שם תפסה לי את העיניים הרנו מגאן 3 דלתות מנוע 1200 טורבו (הפעם נבדק)

היא שנת 2014 44600 ק"מ ב 54,000 שקל (התחלתי 57,000). טסט בספטמבר . היא תגיע היום ומחר אלך לראות אותה.

יעשו לה טיפול ואקבל עוד שובר לטיפול מתנה. ביקשתי להיות נוכח בבדיקה שיעשו לה ואני בחרתי את המקום.

מה דעתכם?

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...