Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אל תהרגו את השליח .

קצת קשה לשכנע את המשוכנעים.

אני שוב שואל, איך אתם מסבירים את הדחייה בהשקה של הרכב שכ"כ מצפים לו?

הדחיות מאחורינו. לבריטניה היא תגיע באיחור של כמה חדשים לעומת שאר אירופה, בגלל שהם נוסעים הפוך (בפעם ה-3 ;-) ). על מה אתה מדבר?

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלונדון העיכוב נובע מסיבה פשוטה: הם נוסעים בצד הלא נכון. כל היתר לא נכון וחסר אחיזה במציאות.

הוא החל.

הם דווקא בצד הנכון - תסתכל בתמונות של אלפות מלפני מחה"ע ה-2, המכוניות היחידות של אלפא שאין עליהם שום וויכוח אם הן אלפות ''אמיתיות'' - ותראה איפה ההגה נמצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קרוב משפחה בלונדון ביקשתי שיבדוק מה קורה עם הרכב אמרו שאין עדיין תאריך רשמי לאספקה אבל ממש בקרוב ייצאו בהודעה מסודרת לגבי המחיר, שאל למה יש עיקוב בהשקה די התחמקו אבל ממה שהוא מצליח להבין ברמיזה ישנה בעיית בטיחות כל שהיא ברכב כנראה מבחני ריסוק ,קצת חקרנו את הנושא ואם אני מבין נכון הג'וליה יושבת על שילדה חדשה לגמרי שאגב תשמש את הקונצרן לדגמים עתידים כגון SUV ,Maserati Levante ו-SUV של אלפא חדש,

בלונדון העיכוב נובע מסיבה פשוטה: הם נוסעים בצד הלא נכון. כל היתר לא נכון וחסר אחיזה במציאות.

הוא החל.

שים לב, בקטע שהבאת בציטוט שלו מופיע שזו פלטפורמה חדשה שתהיה משותפת גם ל SUV וככל הידוע לי, זה בהחלט נכון.

בעניין הבטיחות, אני לא יודע מאיפה הנחרצות שלך אבל זה שהיה עיכוב זו עובדה בשטח שאין עליה עוררין. אם הסיבה היא בתיחותית זה לא ידוע לא לו ולא לך.

בעניין השיווק שהחל, אני אומר, בולשיט!!!

אין סיכוי שנוסעות כאלה פרטיות על הכביש ושום מגזין רכב בעולם עוד לא שם עליהן יד.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שהצליח להם.

עכשיו נחכה למבחנים השוואתיים ועניין המחיר. (אם הם מתכוונים לתמחר כמו M3, שיהיו בריאים.)

אבל בעיקר לדגמים הארציים והמחיר שלהם.

מה שאני באמת מחכה זה לג'ולייטה הנעה אחורית. יש תוכנית למשהו ככזה. נכון?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביקורת של טופ גיר די מרשימה. נחכה לדגם סדרתי וביקורות מקיפות של הדגמים היותר "עממיים".

האמת שמה שתפס אותי בביקורת הוא ציון של רכב שמעולם לא שמעתי עליו, Lancia Thema 8.32, נראית כמו הזאב בעור של כבש של כל הזמנים. מבחוץ היא נראית כמו משהו שתוכנן בהודו, מי היה מאמין מה מסתתר מתחת למכסה המנוע.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנצ׳יה תימה זה קרייזלר 300, מעבר לזה.. הדלתא הקודם היה זוועה.

אל תצפו לתמחור נורמלי של האלפא.. למרות שיש להם רכבים נהדרים.. ונשים בצד בעיות אמינות, בטווח המחירים שלהם, תמיד יש מתחרה עדיף יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנצ׳יה תימה זה קרייזלר 300, מעבר לזה.. הדלתא הקודם היה זוועה.

אתה מתבלבל עם ה"תמא" החדשה לתמא המיוחדת המצוידת במנוע של פרארי, ניתן לקרוא כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב, בקטע שהבאת בציטוט שלו מופיע שזו פלטפורמה חדשה שתהיה משותפת גם ל SUV וככל הידוע לי, זה בהחלט נכון.

בעניין הבטיחות, אני לא יודע מאיפה הנחרצות שלך אבל זה שהיה עיכוב זו עובדה בשטח שאין עליה עוררין. אם הסיבה היא בתיחותית זה לא ידוע לא לו ולא לך.

בעניין השיווק שהחל, אני אומר, בולשיט!!!

אין סיכוי שנוסעות כאלה פרטיות על הכביש ושום מגזין רכב בעולם עוד לא שם עליהן יד.

החל מהיום, ה-10.05 ניתן להזמין אותה.

בנוגע לדברים הלא נכונים שהופיעו, אלו שמועות שכבר שמענו לפני כמה חדשים והופרכו באופן רשמי. בכל אופן אין זה רלוונטי יותר. לא התייחסתי לפלטפורמה החדשה.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...