Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפנדה חדשה - שרשור מתגלגל.

רועי עוזרי
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה חברים!

NOKNOK, מטפל במורשה, אבל עם שמנים ונולים שאני אביא, לא רוצה שתתבטל האחריות.

DR6633 , אכן חבל שלא רואים אותה יותר על הכביש.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש רועי!

נראית מעולה. סע בדרכים טובות.

עוד לא הספקת להוציא את הרכב מהסוכנות כבר אתה עם שמן מוכן להחלפה :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אולי יעניין אותך - המנוע הזה הוצג בשנת 1986, לפני 30 שנה בדיוק באוטוביאנקי Y10 ובפיאט אונו, אז הוא היה במפח 999 סמ"ק ו 45 כ"ס. למעט הגדלת נפח ומעבר להזרקת והתקנים הכרחיים לעמידה בתקני זיהום אוויר דלק לא עבר שום שינוי רציני עד היום.

בגירסת 8 שסתומים זה מנוע מאוד מאוד אמין.

הוא יותר נעים וחלק כמעט מכל התלת צילינדריים המודרניים באותו נפח אבל חלש מהם.

ושוב, תתחדשו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה !

אהבתי את הסקירה הקצרה והממצה.

למרות המחיר הנוח, הפנדה מפוספסת, וחבל.

עכשיו יש לכם ממש קיבוץ גלויות - פולניה שהתחברה לתימני..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו.

כמה הערות:

1. תצוגת צריכת הדלק במחשב הדרך נוטה להיות אופטימית. אם אתה רוצה מעקב אמיתי בדוק במשאבה והכן טבלת אקסל עם חישוב ממוצא מתגלגל של 5-10 תדלוקים לאחור, ש"יגהצו" הבדלים במשאבות ובמאפייני השימוש.

2. קמצן אמיתי נוסע בחלון סגור ועם מאוורר. זו הדרך הטבה ביותר לחסוך בדלק. בישראל זה טוב רק בחורף, לא בעונה הנוכחית שבה ב-5:45 הטמפרטורה בחוץ 26 מעלות וזו רק נקודת הפתיחה.

3. משענות הראש אינן משענות! הן אבזר בטיחות, שנועד למנוע או לצמצם פגיעה מסוג "צליפת שוט" בפגיעה מאחור. בישיבה הראש צריך להנשא על הצואר ולא לגעת בהן. אם תשעין אותו גם תפגע בזוית הראיה שלך וגם "יעזור" לך להרדם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, תהנה, סע בדרכים טובות!

מה עם הרצה? ביצעת \ הולך לבצע ?

צורם לי טיפה שלקח להם 16 ימי עסקים לשחרר לך את הרכב, מי ישמע יש להם אלפי מסירות בחודש, אבל ניחא. אם לך זה לא הפריע אז לי בטח שלא צריך להפריע

היום: סנדרו 2016, מיקרה 2017

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, 301 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים!

שמוליק, תודה רבה, גם אני אהבתי אותה.:wink:

ניקו, בדקתי דבר ראשון איזה שמן היא צריכה עוד לפני שהלכנו לראות אותה בסוכנות.8)

בוקי, תודה רבה על המידע, זה עניין אותי מאוד! טוב לדעת.

YONIX250, שיךך לחבר מאוד מאוד קרוב אלי.

אלי, אעלה מחר תמונות של הפנים של הרכב.

חן, אתה צודק כל המפשחה אצלינו זה קיבוץ גלויות אחד גדול.:wink:

ספירל, תודה על הערות, העניין עם המשענות ראש זו תלונה משני נוסעים, השתדלתי לכתוב עוד חחות דעת של אנשים.

NINJMNKY, טרם קראתי בספר רכב, מחר אעבור עליו.

בכל מקרה עד ה- 1000-1500 קילומטרים הראשונים אני עושה לה הרצה.

לא מגיע איתה לסל''ד גבוה, מוריד\מעלה מהירות כל כמה דקות.

עריכה:

הבחור שמעלי, ידעתי שהאופנוע יותר מעניין מהפנדה, גם אותי בהתחלה הוא עניין יותר.:-P

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אני דווקא נהנה לנסוע בירושלים עם חלונות פתוחים, אחלה אויר קריר ונעים. לא בשיא החום כמובן, אבל בבוקר בדרך לעבודה ובערב בדרך חזרה זה המצב לרוב, כשאין שרב. אבל אני במיעוט כנראה, לפחות שני קולגות אוהבים להדליק מזגן no matter what בלי לפתוח חלונות אפילו לאוורר קודם. אחד מהם גם נוסע עם ריחנית, אז בכלל אפשר להיחנק. :shock:

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...