Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סמארט פורטו החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו משלמים יותר על טלפונים קטנים יותר, על גאדג'טים קטנים יותר - אבל האם ההיגיון הזה עובד גם כאשר זה מגיע למכוניות?

סמארט פורטו בדור השלישי שלה לוקחת את הרעיון של מכוניות זעירה ועירונית במחיר מפולפל צעד אחד קדימה.

נהגנו, חנינו, פנינו וחזרנו כדי לספר סיפור על אביזר אופנה מוטורי

הכתבה המלאה כאן

5.jpg6.jpg16.jpgIMG_7456.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה.

תמיד מהצד רכבים של סמארט נראים לי כמו הדבר הכי קרוב לקארט חוקי לכביש שאפשר למצוא.

קצת מבאס לקרוא בכל פעם מחדש שחווית נהיגה לא מוצאים שם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הכתבה.

נתון משקל לא מסתדר.

האתר של סמארט בארץ לא ממש אינפורמטיבי(לא ראיתי איפה אפשר לראות מפרט טכני) אבל רוב האזכורים באינטרנט מדברים על משקל של 880 קילו.

הפיקנטו לעומתה מתחילה ב930 באתר הרשמי של היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

יואב, לגבי נתון המשקל של הסמארט, מצ"ב צילום של הנתון מהמפרט הטכני,

לגבי הפיקנטו, זה נתון שראיתי באתר היצרן בחו"ל, ייתכן ומתייחס למשקל יבש או מדידה שונה. אני מקבל ומעדכן.

אגב, גם ב-930 ק"ג הייתי מצפה שהסמארט תהייה קלה יותר.

FullSizeRender.jpg

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הראשון שעלה לי לראש, כשראיתי את התמונות זה זה:

Indigo_iMac_G3_slot_loading.jpg

מי שלא מזהה, זהו ה-iMac דור ראשון של חברת אפל.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קינן, לפי הנתוני משקל שפרסמת אני מבין שאם אני ועוד חבר נוסעים לטחון שווארמה אז צריך לחזור אחר כך בתח"צ... קונספט מעניין.

המחיר של סמארט בארץ תמיד היה גבוה, לא נורא.

מה שכן, אתה כול הזמן מציין "אביזר אופנה" , משהו פה לא מתחבר לי, הדורות הקודמים של הסמארט נמצאים בשפע בכול עיר אירופאית ממוצעת, האם בדור החדש הטווינג-אממממ--סמארט הפכה לאביזר אופנה, או שככה מנסה היבואן המקומי לשווק אותה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונסולה בין המושבים ניראית כמו כלי סניטרי. :lol: מענין מתי יהיה יבוא של האחות שלה מבית רנו (טוינגו)?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הציון שלה כאביזר, אני לא יודע אם ככה היבואן משווק אותה, אני כן יודע שבחינה שלה בפרמטרים הרגילים של מכונית - מחטיאה את המכונית הזו.

אני חושב שהיא נפוצה מאוד בערים באירופה משתי סיבות:

1. אם אני לא טועה המחירים של סמארט באירופה די נמוכים

2. לתושבי הערים האירופיות היא מכונית הגיונית מאוד לאור הצפיפות והטבות למכוניות כאלו.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיא נפוצה מאוד בערים באירופה משתי סיבות:

1. אם אני לא טועה המחירים של סמארט באירופה די נמוכים

2. לתושבי הערים האירופיות היא מכונית הגיונית מאוד לאור הצפיפות והטבות למכוניות כאלו.

כל התחבורה השיתופית, רכבים חשמליים/ אופניים חשמליות/ אובר וכו' גרמו לסמארט להראות הרבה הרבה פחות במרכזי בירות אירופאיות.

בכלל, עצוב ככל שיהיה, הסמארט מנסה להכנס לנישה שנמחקה ונעלמה.

ברור שמדובר בייצור של רכב שנועד לקשט את מרכזי בירות אירופה ולא את מרכז בנגלדש וניו דלהי, רק שבירות אירופה כבר לא ממש צריכות רכבים כאלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התחבורה השיתופית, רכבים חשמליים/ אופניים חשמליות/ אובר וכו' גרמו לסמארט להראות הרבה הרבה פחות במרכזי בירות אירופאיות.

בכלל, עצוב ככל שיהיה, הסמארט מנסה להכנס לנישה שנמחקה ונעלמה.

ברור שמדובר בייצור של רכב שנועד לקשט את מרכזי בירות אירופה ולא את מרכז בנגלדש וניו דלהי, רק שבירות אירופה כבר לא ממש צריכות רכבים כאלה.

קודם כול, הם עדיין מסתובבים שם ולא בכמויות קטנות.

שנית תח"צ נורמלי (יחסית לארץ זה בטוח) תמיד היה בבירות אירופה, לפחות ממה שזכור לי, אופניים זאת גם לא המצאה חדשה, ובביקור האחרון שלי בפריז לא שמתי לב ליותר מדי אופניים חשמליות (בטוח לא ברמה של הילדים בארץ). לגבי אובר וחבריו - לא יודע.

אם נגיד שהסמארט יותר לא מיועדת למקומות הספציפיים האלה עולה בי התהיה ... למה החרא הזה טוב?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. אחלה סקירה. מאוד אהבתי את הדימויים שלך :roflmao:

שאלת השאלות - זה סוג של לנצ'יה אפסילון? צעצוע פרימיום בלבד? או שיש מישהו שרואה הצדקה נוספת לקנות אותה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה נהדרת !

תמיד חשבתי שאם רק המחיר היה קטן כמו האוטו, הוא היה להיט בארץ.

אגב, הקטע עם החנייה בניצב, זה כבר לא עובד כל כך בדור הזה

זה לא מפריע לשניים שברחוב שלי לחנות כך, כאשר יש מקום כמעט בדיוק למשפחתית ממוצעת לעבור.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...