Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

Rdr2. כיף חיים ,אווירה נהדרת, כמעט כמו לראות סרט ברמה.

זה משחק די איטי בייחס לgta ומשחקים בסגנון הזה אבל לוקח את עצמו הרבה יותר ברצינות וגם הרבה יותר ראליסטי מgta.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחזק מאוד.

חיסרון עיקרי: די קצר. אם משחקים את משימות הצד אז זה ממש סבבה.

ממליץ בחום לא לקרוא כלום על המשחק לפני, כי יש כמה וכמה דרכים לסיים אותו.

יש משימות שמושפעות מהאחרות.

עלילה מצוינת, דמויות מעניינות, מספר אופציות לשחק כל משימה וכל אירוע. להחלטות יש המון משמעות, גם של משימות הצד.

משחק מצוין!!!

פלוס אפשרות לשחק דמות מטומטמת שמשנה לחלוטין את הדיאולוגים כמו ב-Fallout 1 ו-2 ופותחת אפשרות לסיום סודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להמליץ

לא מזמן שיחקתי ב Gears 4, ומיד לאחריו ב Gears 5.

הרגישו לי כמו משחק אחד ארוך ומהנה ומדהים ביותר, פשוט ללא ספק אחד הכותרים הטובים של העשור.

אקשן שלא נגמר, הרבה GORE, הדבר היחיד שמבאס זה שאין מספיק נשקים לדעתי אבל אולי אני רגיל ל max payne עם 20 סוגי אקדחים שונים :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז מסתבר ש Half Life - Alyx שוחרר מלפני שבוע~ והוא מכוון לVRיסטיים. מהטריילרים זה נראה מדהים, חבל שאין ברשותי חומרה תואמת. :(

נ.ב, אני עדיין בחיים בכדי לזכות לראות עוד כותר בסדרת HL. מקווה שהידיים לא ירטטו כש 3 סוף סוף ישוחרר.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיחקתי. אין לי VR. מן הסתם שהמשחק הזה לא שווה 1000$ דולר, אבל כמשחק VR הוא נראה נחמד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Angry Joe עשה על המשחק ביקורת מאוד מפורטת. בתור משחק VR זה המשחק הכי טוב שיצא עד היום. אגב, אתה לא חייב לרכוש מערכת VR של Valve. למיטב ידעתי רוב מערכות VR בשוק עובדות עם המשחק פשוט הגרפיקה לא כזאת יפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מאוד מתחבר לתחושות ולדעות שלו בגיימינג. אני גם אוהב את ההומור והקהילה שלו, אז לי זה מתאים בול.
הסרטונים שלו על מבנה משחקים (סטרוקטורה) ועל רמות קושי מבהירות עד כמה הוא יודע ומבין גיימינג מסביב לכל השטויות שלו. עמוק בתוך כל בדיחה טיפשית, יש טיפה של ביקורת על משחק. הוא פשוט מעביר את זה מאוד הומוריסטי.

לא התאפקתי וקניתי היום red dead redemption 2. את הראשון חיבבתי. מקווה שהשני נחמד.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• מעניין 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לראות סרטונים של דאנקי מבלי ליפול על הרצפה מצחוק.

בכל מקרה, סוף סוף יצא לי לשחק ב-Witcher 3. מומלץ מאוד לחובבי RPG והרפתקאות.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע חורש call of duty warzone , לדעתי ה BR הכי טוב שיש בשכונה לעת עתה. יש עוד מוד מעולה BLOOD MONEY .

השרתים מאוד עמוסים די פוגע בחוויית המשחק ALL IN ALL עדיין שווה משחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 30.11.2019 בשעה 23:19, SlowRide כתב:

וגם הרבה יותר ראליסטי מgta.

ריאלסטי חוץ מה dead eye :)

אבל כן, בהחלט משחק מצוין. כל כך ארוך עם כל כך הרבה מה לעשות בעולם הפתוח שעדיין לא סיימתי את העלילה הראשית והוא אצלי מיום ההשקה. 

אמליץ בנוסף על עוד כמה:

סדרת משחקי Uncharted  - אולי סדרת המשחקים שהכי נהנתי לשחק בהם. פשוט וואו. יש שם הכל. סיפור טוב, דיבוב מצוין, גרפיקה מפעימה ומשחקיות נהדרת. זה סוג של אינדיאנה גונס/טומב ריידר עם הרבה פאזלים וחידות מתוחכמות לפתור, משולב עם פארקור ויכולות לחימה של אסאסיין קריד + היטמן :) 

כל שלושת המשחקים הראשונים עכשיו בחינם להורדה מ ps store  במסגרת קמפיין נחמד של סוני שמעודד אותנו להישאר בבית עקב הקורונה. 

TLOU - מאותה מפתחת. משחק אפוקליפטי מעולה מגוף שלישי, עם משחקיות הישרדותית מעולה ביחד  עם סיפור עמוק  וחזק.

Little Nightmares - משחק אינדי קטן קצר ומוצלח. שמחזיר אותך לסיוטי הילדות שחששת ממפלצות בארון  ובכית לאמא :)   אווירה קריפית מצוינת ומהודקת,  אבל לא מפחיד . ומעודד אותך לפעול עם הראש.

unravel - משחק אינדי מקסים שענקית המשחקים EA לקחה תחת כנפיה,  שמעולה במיוחד ל2 שלטים בקונסולה. עבודת צוות  עם חבר/בת זוג זה שם המשחק כאן.

GTAV - מה כבר לא נאמר על משחק המופת הזה?

ואם כבר המלצתי על UNCHARTED - ידעתם שיצא fan made סרט קצר ופשוט מעולה, על סדרת המשחקים הזאת? סרט קצרצר של רבע שעה בלבד אך שיש בו כל מה שמעריצי הסדרה היו רוצים לראות - הומור חד מהודק, צילום יפייפה  ולחימה מצוינת.

והשחקן שמגלם את נייתן דרייק פשוט נראה קופי כמוהו שזה מטריף (ואפילו קוראים לו במציאות נייתן)  , תהנו:

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה השגתי לעצמי קונסולה באופן זמני לתקופת הקורונה, ולמרות שאני סובל מקואורדינציה איומה,

סדרת uncharted היא ללא ספק כיף טהור. איך שהוא יצא לי לקנות אותה שבוע לפני שסוני שיחררה אותה בחינם, כל אחד והמזל שלו...

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 1.4.2020 בשעה 15:55, ניקו פ. כתב:

לא התאפקתי וקניתי היום red dead redemption 2. את הראשון חיבבתי. מקווה שהשני נחמד.

לא תתאכזב.
 לא זוכר מתי לאחרונה התבאסתי כ"כ כשסיימתי משחק.

התחלתי עכשיו mass effect andromeda. לא רע סה"כ. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...