Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר לאיטום פגמים באטם ראש מנוע K seal

Tzachi Buchnik
שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום כרישי רכב,

יש לי קורולה 2001 עם מנוע מדגם Z3

הבנתי מהמוסכניק שלי שבסוג המנוע הזה לא ניתן לתקן את ראש המנוע וחייבים לחליף את המנוע כולו ( וזה יקר...)

אז קודם כל האם זה נכון ?! ולמה ?

דבר שני מצאתי נוזל בשם K SEAL ULTIMATE

http://www.kseal.com/k-seal-ultimate/

והזמנתי אותו דרך איביי.

האם נראה לכם שזה יכול לעבוד? מביקורות שקראתי רובן מראות שזה באמת עובד וגם אלו שכתבו שהתקלה המשיכה כתבו שזה לא עשה נזק נוסף (כנראה מצב הראש מנוע שלהם כבר היה מעבר לאפשרות לתקן)

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מקסמים וחבל על הכסף שאתה מבזבז על חומרים מסוג זה.

גש למכונאי נוסף לשם קבלת איבחון והצעת מחיר נוספת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה אני שואל פה.. מישהו מכיר את דגם המנוע הזה ויכול לומר לי האם ניתן להחליף לו אטם ראש או שבאמת כפי שאמר לי המוסכניק שלי חייב להחליף מנוע בדגם הזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המנוע הספציפי לכן אני ממליץ לך לבדוק מול מוסך אורן או זיסו שהינם בעלי מקצוע מומחים ומשתתפים בצורה קבועה בפורום.

http://ziso-service.co.il/

http://www.orencars.co.il/app/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המנוע הזה דומה למנוע של הסיווק והאפלאוז.

אזי יש משהו בדברי המוסכניק.

הבעיה היא שהסליבים נשברים בחלקם העליון.

ואז אין משטח אטימה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסימפטומים בגינם נקבע שיש תקלה בראש המנוע?

יש מעט בועות אוויר ברדיאטור והמים נזרקים למעבה ולאחר מכן כשהמים נגמרים האוטו מתחמם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל החומרים האלה הם כמו כוסות רוח למת, זה בדיוק כמו חומרי האטימה לרדיאטור נוזל, במקרה הטוב זה מחזיק שבוע.

ויעלה הרבה כסף... מי אמר שלהחזיק רכב, ועוד ישן זה זול? אין פה הרבה מה לעשות, או שתרים ראש ותראה אם הוא בר תיקון, או תחליף מנוע, ככה או ככה זול זה לא יהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד לנסות את החומר, אולי יתן מענה לתקופה ארוכה אפילו.

אתה כסולד מקומבינות, קיצורי דרך ופיתרונות קסם נותן תשובה שכזו? הפתעת אותי בענק הפעם! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ראיתי כבר נזקים גדולים שנגרמו מחומרים כאלו, ראדיטורם סתומים לחלוטין, ומשאבות מים שנפרצו בגלל גרגירי הנחושת.

אורן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד לנסות את החומר, אולי יתן מענה לתקופה ארוכה אפילו.

דניאל, לפני 20 שנים וקצת הייתה ברשותיי גולף דור 2 אשר טופלה בחומר המכיל נחושת שלא רק פתר את הבעיה אלא דפק לי את כול מערכת הקירור.

האם יש לך ניסיון מעשי עם החומר בקישור שצורף ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...