Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת קיה סיד סטיישן חדשה, בנזין או דיזל

אליהו שבת
שימו לב! השרשור הזה בן 2964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, כקורא ותיק שנהנה כל פעם מחדש,החלטתי להצטרף לאתר ולשאול לעצתכם.

נסועה: כ15 אלף ק"מ בשנה

דרישה: רכב אמין בתצורת סטיישן בלבד. חדש/2011 והלאה

לאחר בדיקה מתמשכת אני שם לב שלא משנה אם אני יקנה חדש או יד שניה ה"ירידת ערך" תהיה כ1000 שקל לחודש ולכן אני נוטה לקנות חדש, ככה לא אמור להיות הוצאות כלל על הרכב בתחום התחזוקה מעבר לטיפולים שוטפים שבק"מ שלי לא יהיה מעבר לפעם בשנה.

קיה סיד סטיישן מוכרים ביד 01 בכל חברות הליסינג ב105,000 שקל, כהרכב מגיע מאובזר לגמרי כולל מובילאי, חיישני רוורס, קודנית ומולטימדיה.

כעת יצא לשיווק קיה סיד סטיישן דיזל רמת גימור LX, עלות יבואן: 132,900, ביד 01 הציעו לי ב114,900

אני מתכנן למכור את הרכב בעוד 3 שנים.

חשבתי ששווה ההפרש כי דיזל יהיה הרבה יותר קל למכור בעוד 3 שנים בפרט עם הק"מ שהרכב יעשה (כ45,000 סה"כ) ועל הדרך אני נהנה מרכב עם מנוע טורבו דיזל חזק משמעותית, 30 קג"מ!

רציתי לדעת את דעתכם האם אכן אני צודק בחישוב והאם התוספת לדיזל שווה את המחיר

סליחה על האריכות ותודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על הדיזל מתוחת פנים עם גיר dct 7? אם כן , אז לדעתי כדאי ללכת על הדיזל כי אתה מקבל גם גיר טוב יותר , אבל חשוב לוודא שזו המתוחת פנים ולא האוטומטית פלנטרית שהייתה טרום מתיחת הפנים.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על התיבה החדשה כמובן רובוטית כפולת מצמדים.

למה רנו יותר מוצלח?

זה בעיקר עניין של טעם.

אישית אני מעדיף את העיצוב של המגאן, לא מתחבר לקיה. בנוסף יש את עניין הנוחות העדיפה במגאן, ואת העובדה שהיא שוקלת כמעט 150 ק"ג פחות.

לטובת הקיה- מנוע חזק יותר, ואחריות מורחבת ארוכה.

במקומך הייתי עושה נסיעת מבחן על שני הרכבים ורק אז מחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בונה על למכור את הרכב בעוד 3 שנים:

בקניית בנזין בכ70,000 שקל

ובקניית דיזל בכ80,000 שקל

האם זה ריאלי? יהיה מדובר ברכב עם פחות מ50,000 ק"מ אך ללא האחריות המורחבת

או שעדיף יד שניה, כי אני רואה שבשורה תחתונה לא בטוח שיהיה הבדל גדול במחיר לאחר 3 שנים, גם על חדש וגם יד שניה, הירידת ערך ב36 חודש תהיה כ36,000 שקל, (על אותו רכב כמובן או אפילו יונדאי I30CW)

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, בדגמי דיזל אין אחריות 7 שנים. זה אולי כן מחזק לקנות ביד 01 שבדגמי דיזל האחריות אותו דבר

הדגם מגיע מאובזר ביד 01 מעט יותר מאשר בסוכנות עצמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום חברים, כעת חברות הליסינג התחילו להציע גם את גרסת הדיזל ב105,000 שקל במחיר זהה לבנזין, יש סיבה הגיונית לקחת את גרסת הבנזין באותו מחיר?

עלות אחזקה יקרה יותר?

נראה לי שהסחירות של הדיזל תהיה הרבה יותר גבוהה בפרט עם ק"מ ממש אני צודק?

אני נוסע כ15,000 ק"מ בשנה כשרוב הנסיעות בתוך העיר.

סליחה על החפירות, מאוד חשובה לי דעתכם, פשוט יש לי תחושה שפעם ראשונה מוצע כזה רכב במחיר "משתלם" בליסינג. (לדוגמא: סיטרואן C3 פיקאסו דיזל שגם מוצע באותו מחיר ממש עבורי נותן פתרון מושלם אבל המחיר בירידת ערך שאני ישלם לאחר 3 שנים לא שווה)

אני מתכווין אמין לאורך התקופה שאני הולך להחזיק את הרכב (כ3 שנים), וגם סחירות עתידית די גבוהה, הסיד דידל היחידי שמצאתי היה רק במונית.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הטסט והביטוח יהיו קצת יותר יקרים בדיזל, אבל יהיה לך הרבה יותר קל למכור דיזל עם 50 אלף ק"מ מאשר בנזין.

דיזל בן 3 עם 50 אלף ק"מ, נחשב למשהו נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...