Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים בפולו 2015 חדשה

באטרף
 שיתוף
עוקבים 4
שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי פולו 2015 1.2 110 כ"ס

האוטו נמצא בערך חודשיים על הכביש והחל מהיום הראשון שקיבלתי אותו שמעתי רעש רעידה (טררררררר) מוזר וחריג שחל מהרגע הראשון שהמנוע מודלק ומתגבר עם לחיצת הגז.

בהתחלה שמתי לב אליו רק כשהייתי בתוך הרכב והוא מאוד מעומעם אבל עדיין ממש מציק, לא היה לי ברור מה מקור הרעש והייתה לי תחושה שמדובר ברעש של פלסטיק רועד מהדשבורד או משהו בסגנון, הזכיר לי את הסאב מהאוטו הישן שהיה מרעיד את המראות רק שכאן זה לא מפסיק.

קבעתי תור לצ'מפיון והגעתי לבדיקה, המוסכניק נסע איתי לנסיעת מבחן ושאל אותי איזה רכב היה לי (פה חשדתי) ולאחר שאמרתי לו פולו 2001, טען שמדובר ברעש תקין מהגיר DSG ושאני פשוט לא מכיר אותו ואין מה לדאוג.

יצאתי משם בהנחה שאין מה לעשות ושפשוט אצטרך לנסות להתעלם מהרעש, לפחות הכל תקין, אבן ירדה מהלב.

אבל תאמת? הוא מוציא אותי מדעתי .. פשוט מציק ואני חייב להדליק רדיו או משהו כדי להשתיק אותו. מודה שאני קצת פדנט ויכול להיות שבן אדם אחר לא היה מתרגש מהסיפור.

מפה לשם עדיין לא רגוע, ולא יודע למה לא עשיתי זאת לפני כן, פתחתי את המכסה מנוע ונבהלתי הרעש מאוד חזק.

ואני לא מצליח לזהות מאיפה הוא מגיע, ישר פניתי לחברים (בעיקר בעלי פאביות ואפילו פולו 2014) לראות שאני לא הוזה וכולם הסכימו שאכן קיים רעש שנשמע חריג רק שאף אחד כמובן לא באמת מבין עניין בדיוק כמוני, אחד זרק שאולי מדובר ברצועה לא מתוחה.

בקיצור אם הכל תקין, לרעש אלמד להסתגל או לפחות לא יצבוט אותי משהו בלב כל פעם שאני נכנס לאוטו.

אחת מהסיבות העיקריות שרכשתי את הפולו ולא את המתחרות שלה היא השקט.

לצערי כבר הספקתי לקבל כוויה קשה מהשרות של צ'מפיון כאשר רק קיבלתי את הרכב, מקווה שהפעם אני זה שהוזה.. כי אין לי כח למלחמות.

אוסיף כי בלי קשר לעניין הזה האוטו נוסע מדהים ולא נתקלתי בשום בעיה נוספת.

מצרף סרטון, אשמח אם מישהו עם רכב זהה או בעלי ידע טכני יכולים להגיע לי אם אני פדנט משוגע או לרוץ למוסך?

ניתן לראות בסרטון שני מצבים, בהתחלה ללא גז לאחר מכן עם.

בכל מקרה אני אישית שומע את הרעש הנעים של המנוע אבל משהו צורם ברקע, האם גם אתם?

עריכה אחרונה על ידי באטרף
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פעם ראשונה שאני שומע רעשים כאלו ואני נוהג המון על אוקטביה 1.2 והשילוב מנוע וגיר זהה ואין רעשים כאלו.

זה דבר מוכר שלמנועים האלו יש רעשי שסתומים מוגבר לעומת רכבים מקבילים אבל לא ככה, זה נשמע לא תקין בעליל.

בדקת שמן?

Bayerische Motoren Werke

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מודה שקיוויתי לשמוע שאני פדנט משוגע.

בדקתי שמן..

הקטע ההזוי הוא פתאום נתקלתי בעוד שלושה סרטונים ביוטיוב בסגנון - עם רעשים זהים? לא סגור על זה.. במיוחד הסרטון השני

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להקשיב אצלי במנוע 1.4 וזה לא נשמע כמו אצלך. אצלי מתוך הרכב, שקט מאוד (גולף). יכול להיות שבידוד הרעשים טוב יותר....

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מנוע 1.2TSI בסיאט לאון 2014 - והרעש הזה לא קיים אצלי.

אם אתה לא סומך על צ'מפיון כנס למוסך רון לצורך קבלת חוות דעת שניה ממישהו שמבין המנועים האלו.

ואם הוא יקבע שמשהו אינו תקין - כנס שוב לצ'מפיון .

נכנסתי לקנות טולדו חדשה - אשתי אמרה שזה אוטו של זקנים ->

ובאותה נשימה שאלה מזה הרכב היפה הזה ->

בסוף יצאתי עם לאון 1.2TSI MK3 !

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה דמיינתי שזה רעש של פלסטיק רועש בדשבורד, לכן (בטמטומי) לא דרשתי שיבדוק את האוטו יותר בקפידה והוא רק שמע אותו מבפנים, אני אפילו לא בטוח שהוא שמע מה שאני שומע (קשה יותר מבפנים להבחין ברעש) למרות שהוא התעקש שהוא כן מבחין ברעש, והכל טוב.

הוא זה שהפנה את הרעש לגיר הDSG ואמר שזה תקין.

הקטע שגרם לי להרגיש כאילו הוא מסבן אותי הוא שהוא טרח לוודא שלא נסעתי אף פעם על DSG לפני ורק אז אמר שזה בגלל זה.

בכל מקרה אני שוקל להיכנס עכשיו לאוטו ולנסוע למוסך.. הסרטון הזה ממש דומה לרעש שיש אצלי -

ובתגובות ובתאור הוא טוען שמוסך VW אישר לו בוודאות שמדובר ברצועה תקולה והחליפו לו במקום, מאז הרעשים נעלמו.

אני רק לא יודע איך עכשיו להתמודד איתם.. אין לי כוח למלחמות האלה, אפילו שקלתי ללכת למוסך אחר רק שיבדוק ואם אכן קיימת תקלה שיתן לי מסמך כלשהו כדי שיהיה לי מילה מולם.

עריכה:

אני מירושלים וכבר מס' שנים טיפלתי אצל רון בפולו 2001 (הרכב הקודם), ואני גם כבר שבוע אומר את זה לעצמי שכדאי לנסוע אליו, אבל לא מצאתי זמן לצערי, וגם השבוע לא יקרה כנראה בגלל המזג אוויר המשוגע.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אכן נשמע כמו שרשרת הטיימינג. מה הקשר לגיר אם זה קורה גם בניוטרל ובעמידה במקום?

תכף יגיבו פה אנשים שיגידו שכבר הוציאו מותחן ושרשרת משופרים וזה לא רלוונטי לדגם שלך אבל זאת עובדה שזה עדיין קורה.

תוכל לבדוק בקלות אם מדובר בשרשרת לפי המדריך של רון ובעזרת ואג קום:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?518900

המתן שאחד מחברי הפורום הירושלמים בעל ואג קום יציע את עזרתו.

עריכה אחרונה על ידי asafasaf

Stay Dirty

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון שהפנת אותי אליו מדבר על בעיה שקוראת לאחר בלאי של הרצועה לאורך זמן.

הרכב בערך חודשיים על הכביש והבעיה קיימת כבר מהיום הראשון שקיבלתי אותו, האם עדיין נראה לך שמדובר בהתרחבות של הרצועה?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש מגיע מהגלגלת של גל זיזים ויש צורך בחלפה.

אגב לכל האנשים שאמרו שהרעש מהשרשרת תיזמון במנוע הזה יש רצועה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, פות"ש פעם הבאה תציין דגם מנוע בבקשה. מתנצל על ההטעייה. מדובר במנוע CJZD.

Timing belt _ Autodata.pdf

Stay Dirty

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה, דגם המנוע המדויק הוא CJZ בלי ה-D על פי הרשיון רכב, אם זה רלוונטי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 1807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...