Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס אקובוסט 2012 - רשמים תמונות ועדכונים

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך 3 מכשירים שונים על השמשה הקדמית. תן קצת פירוט...

מה זאת הידית במושב הנהג שצמודה למשענת היד.

דווקא פירטתי - ולנטיין, מצלמת דרך, צ'יטה. הכל מותקן מחוץ לשדה הראיה, לא אוהב שום דבר שמפריע בעין.

הידית במושב הנהג זה כיוון של התמיכה בגב התחתון.

לגבי הבדלים חיצוניים - אין למיטב ידיעתי שום הבדל נראה לעין בין אקובוסט לטיטניום 2.0 ליטר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק אצלך היא כמו אצלי בפקקים יום יומיים של איילון (אחד ל-8/8.5). אבל נכון, אני נוהג כמו זקנה. כשזה משולב אני מגיע ל-10.5/11. ציפיתי לצריכה טובה יותר, אבל לדעתי הבעיה היא בך ופחות ברכב :-)

תתחדש, ותצטרף לאחד מהטיולים, רכב מסקרן מאוד.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר טוב את הרכב, אני מכיר נתונים שונים וחיוביים יותר בנוגע לצריכה. הבעיה בנהג ובהיותו מועד לפורענות.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגעתי לראות את הרכב בראשל"צ המחשב הראה צריכה של 1 ל-11 (ק"מ לליטר), עם מהירות ממוצעת 25 קמ"ש. מה שאומר שהוא נסע בעיקר בעיר ובפקקים. וזו צריכה לא רעה בכלל בהתחשב בתנאים, צריך לזכור שמדובר באיזור מישורי.

אצלי יש כמה פקטורים שמקשים על צריכת הדלק, אחד זה סגנון הנהיגה, אבל גם כשאני נוסע רגוע (לומד יותר ויותר לעשות את זה עכשיו כשהדלק לא חינם :) ) - עדיין נהיגה בחיפה, לעלות את הכרמל ולרדת מצד שני כל יום, זה תוואי מאד לא חסכוני. אני מצליח להוציא 1 ל-10 בנסיעה כזאת, אז זה עדיין לא רע. המהירות הממוצעת במחשב אצלי לאורך זמן היא סביב 45-50 קמ"ש.

1 ל-8.5 זה כשעשיתי מיכל באמת בלי חשבון, כולל נסיעות בבית אורן עם דוושה ברצפה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! כיף לראות את הרכב הזה בידיים שראויות לו..

לפני שרכשתי את הטיטניום שלי קראתי כל מה שכתבת על הקודמת שלך אז אודה לך בהזדמנות זו בדיעבד ;)

אני מאוהב בטיטניום, הגיר נכון לעכשיו עדיין לא מראה סימנים שליליים מלבד לאחר נסיעות ארוכות וגם אז המצב לא נורא, מה גם שהאחריות המורחבת השאירה אותי רגוע ומרוצה.

מעניין איך ההרגשה בהאצות ובנסיעה במהירויות שיוט בהשוואה לטיטניום 2000.

אולי יום אחד, כשארגיש שוב את הדגדוג ברגל שמאל וביד ימין אחפש לי איזו אקובוסט.. רכב מדהים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שמוט ההילוכים ממוקם די רחוק מהנהג.

איך הנגישות שלו, האם היא נוחה לתפעול?

אני מחזיק ברכב, הידית ממוקמת מצויין בשבילי, וחלקה כחמאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה ? אתה יכול לפרט קצת מה בדיוק התקנת ? בדקת על דיינו ? השפעה על צריכת דלק ?

אתה צודק, זה פחות מ220, אני חושב שגם בסביבות 210. מצטער, לא יודע למה זכרתי 20.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...