Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזו מכסחת דשא מומלץ לקנות?

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב

מכסחת הדשא מבנזין בת ה 25 שנה עשתה את שלה והגיע הזמן לאחת חדשה.

השאלה, האם לקנות שוב מכסחת דשא בנזין או אולי מספיק חשמלית?

הצרכים הם בסיסים - לכסח את הדשא !

האם יש משהו אמין וחזק?

אני לא יודע כמה להקציב כי אני לא מתמצא במה שיש בשוק.

בכל זאת, מכסחת דשא קונים אחת ל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש וולף גארטן כמו של ירחמיאל.

קניתי את הסלקט.

עלתה 450 ש' בשזר, וקיבלתי גם חוט מאריך מעולה ומקורי, בידוד כפול, 20 מטר.

יש לי 52 מ"ר נטו של דשא.

בסה"כ נחמדה, אם כי יש לי כמה טרוניות קטנות :-) :

ראשית, והכי חמור, לעיתים קרובות מידי ה"קליקים" של כוונון גובה הכיסוח קופצים מעצמם, באמצע העבודה. רק אחרי שאתה משאיר מאחוריך פס "מוהק" מגולח אתה עולה על זה.

פתרתי את זה עם ארבעה אזיקונים שמהדקים את הצירים לגוף המכסחת, כך שהגובה בעצם "נעול לנצח" על גובה הכיסוח שמתאים לדשא שלי.

אם תלך בכ"ז על המכסחת הזו, ותתקל גם אתה בבעיה, אעלה לך "מדריך לשפצור" :-P

שנית, מיכל האיסוף שלה קטן יחסית.

אצלי (דשא דרבן, 52 מ"ר, כמו שאמרתי, כיסוח פעם בשבוע בעונת הצמיחה) אני מרוקן פעמיים בכל "סבב כיסוח".

חוץ מזה, היא בסדר גמור. קלה, הידית מתקפלת לאחסון נוח, נוסעת טוב, מכסחת ישר ולא "קורעת" את העלים. אוספת 99.9% מהכסוחת.

חזקה (הגדול שלי כיסח איתה את ההאנטר בקצה הדשא, לפירורים, ובלי לגרום שום נזק ללהב :-P)

עובדת כבר שנה, בתדירות די גבוהה (פעם בשבוע בעונת הצמיחה, פעם בשלושה שבועות בחורף) והלהב עדיין חד.

בקנייה הבטיחו לי שיש ח"ח זמינים בארץ, עדיין לא נדרשתי, אז אני רק מקווה שזה נכון...

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי

אני חושב שכדי ללכת על החשמלית

אני מכסח אחת לשבועים

לא מפריעה לי כבל מעריך

רק אני לא יודע כמה וואט ליקנות, ואם יש דרגות חוזק של המנוע, ולגבי הפירמה גם קצת בהתלבטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו חשמלית ועכשיו אבא שלי קנה בנזין,אני זוכר כשהתור שלי לגזום הגיע :-( זה היה מאוד מעצבן עם הכבל,צריך להזיז אותו כול הזמן במידה ויש גם עצים בגינה ממש מעצבן,עכשיו כשיש בנזין העבודה הרבה יותר קלה,אני אשאל אותו היום איזה וחברה וכמה עלה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבנזין שהציעו לי אז, אבל בחרתי בחשמלית ולא מצטער לרגע.

http://www.wolf-garten.co.il/htmls/page_1297.aspx?c0=15141&bsp=13420

החשמלית שקטה יותר, לא מסריחה, לא דורשת טיפול, לא מתקלקלת. אל הכבל פשוט מתרגלים, לא כזה סיפור.

ה ר ב ה יתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרעה של הכבל מאוד תלויה באיך שהגינה בנויה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכסחת בנזין כבר 24 שנים והיא עובדת מעולה. בקיץ שעבר לקחתי אותה לשיפוץ קרבורטור ומאז היא עובדת אפילו טוב יותר. שלא תעז לפזול לחשמלית - הכבל מאוד מעצבן. לי יש גוזם פינות חשמלי וזה פשוט סיוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב נו מה אמרנו

אני מאוד מתלבט

חשוב לי שתיהיה אופציה לדרוג הסכין/להב

ואולי אופציה של כמה כיווני כוח

חשוב פירמה אמינה ומוצלחת.

- לא מפריעה לי הכבל -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלת מכסחת חשמלית על סוללה? יש לי אחת שקניתי לפני כמה חודשים שעברתי לבית עם גינה גדולה ואני מכסח עכשיו קרוב לחצי דונם עם מכסחה חשמלית שהיא משמעותית יותר שקטה, אין צורך בתחזוקה ולהחזיק דלק ואני יכול לעבוד איתה במשך קרוב לשעה.

הדגם שיש לי (ואין לי מושג אם הוא נמכר בארץ) הוא 56V של חברת EGO אבל לחבר יש Black and decker חשמלית עם כבל והוא די מבסוט.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...