Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום הייתי בוולמארט וראיתי מחשבים ניידים של HP ו Lenovo נמכרים ב-150 דולר (מוגבל לרכישה של עד 2 מחשבים לקונה) - המחשב של HP היה נראה ממש לא רע: I3, 256 gb ssd, 8gb ram. אנשים מעמיסים מחשבים על העגלות שלהם כאילו זה שקיות של דוריטו.

לא נראה לי קיימת מפלצת כזאת בישראל מחשב נייד ב-150 דולר. נראה לי יום שישי השחור בארה״ב השנה הולך להיות משוגע.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל כל הזמן פרסומות למחשבים עם "מעבד עוצמתי i5" ב-800-1000 ש"ח. בדרך כלל מדובר במעבדים דור 4-5.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, save כתב:

שאלת תם : מה היתרונות של פיפא 21 לעומת 2020 או 2019 ב xbox ?

הבדלים מינורים, בעיקרון קצת שונות בשליטה בשחקנים, כמה תרגילים ובפיפא 21 הוכנסה אפשרות של 11V11 באונליין,

יצא לי לראות הבדלים של הפיפא 20 (שיש לי) לפיפא 21, הם לא "גדולים", אבל כן יש הרגשה שונה ביכולת המשחק,

אם נודה על האמת? אם אתה לא "מכור לדבר" או אחד שאוהב כל חידוש שיש במשחק או גיק מטורף, גם פיפא 20 שהיום עולה "גרושים", יספק אותך, מאשר להוציא 200+ על החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, קאררה כתב:

היום הייתי בוולמארט וראיתי מחשבים ניידים של HP ו Lenovo נמכרים ב-150 דולר (מוגבל לרכישה של עד 2 מחשבים לקונה) - המחשב של HP היה נראה ממש לא רע: I3, 256 gb ssd, 8gb ram. אנשים מעמיסים מחשבים על העגלות שלהם כאילו זה שקיות של דוריטו.

לא נראה לי קיימת מפלצת כזאת בישראל מחשב נייד ב-150 דולר. נראה לי יום שישי השחור בארה״ב השנה הולך להיות משוגע.

מחיר קטלני.

לפני שנה קניתי משהו דומה עם חצי זיכרון וחצי אחסון במחיר כפול.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
יש חדש בגזרה? 
איפה כל המבצעים? 
מה מחפש?
אגב קאררה בארץ כבר 4 חודשים מפמפמים מחסור במחשבים ניידים.
כולם העלו מחירים בצורה די חזירית.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ ההנחה הצפוייה על מחשב נייד היא 5-7% ליום שישי השחור.
הנחה דיי פיקטיבית כי הם העלו את המחירים לאחרונה . תרגיל ידוע גם באתרים הסיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב קאררה בארץ כבר 4 חודשים מפמפמים מחסור במחשבים ניידים.
כולם העלו מחירים בצורה די חזירית.

זה נוראי, אחי מחפש לפטופ ללימודים והמבחר דל מאוד (ומה שכן קיים, לפני שנה היה נותן הרבה יותר VFM). הוא מחפש לקנות מאמזון בבלאק פריידי הקרוב, צפויים מבצעים בגזרה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מצא דיל על רמקולים?

בדיוק שמתי לב שבKSP התחילו כבר המבצעים של הBF, אבל דווקא הדגם שאני רוצה פתאום נעלם מהאתר ומופיע הדגם הישן.

מדובר בLOGITECH Z625, באתר מופיע עכשיו רק הZ623.

לצערי אני מוגבל מבחינת מקום (בעיקר גובה) ככה שכל ה2.0 או ה2.1 הגבוהים פשוט לא נכנסים לי בשולחן כי אני עובד עם שני מסכים.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...