Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איפה האנס שצריך אותו.

(למה אי אפשר לתייג ינעל שורלק)

שמעתי את ה ELAC הדגם הקודם בשתפ עם andrew jones לא האמנתי למה ששמעתי, חוברו להגברה ממוצעת לא של חברת בוטיק.

לדעתי אחד המדפיים הטובים שיש בשוק גם כאלו שעולים פי כמה מה ELAC.

KEF מעולים אבל לא נשלחים ארצה, משום מה בלבנט הם עולים 3000 שח , בחול 300$ לזוג.

המלצתי לך על הרגרה אאלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם כבר בענייני אודיו וינטג', אני מחפש נגן cd להורים, אחרי נסיונות כושלים להמיר אותם ל-mp3 / סטרימינג.

אין דרישה גבוהה לאיכות, מחפשים אמינות לכמה שיותר זמן, מחיר סביר (נניח, כמה מאות שקלים, בטח לא יותר מאלף) ופשטות הפעלה.

לא חייב גודל / צורה סטנדרטיים, כן חייב line out (כלומר, לא מכשיר עם רמקול פנימי צורם, לפחות לא כאפשרות יחידה).

יד שניה / מחודש / כל אופציה אחרת גם הולך, בהינתן אמינות סבירה (לפחות תיאורטית). קנייה בכל מקום ידוע ביקום (אפילו ישראל!) שמקבל אשראי / paypal / מזומן / העברה מבנק ישראלי.

תודה!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יש לך את הגב של אמזון ב-

FULFILLED כל ההתנהלות היא מול אמזון.

מודע לזה, אבל ממש עדיפות גבוהה למוכר אמאזון. בד"כ אין לי בעיה אבל מכיוון שראיתי את הביקורות על QC גרוע אני ממש לא רוצה להרוס את כל החוויה של המתנה עם איזה תקלה או משהו בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סייבר או בלאק. צריך כונן חיצוני של 2TB לפחות.

חשבתי לקנות NAS של סינולוג'י או להשאר כונן מחובר בUSB. יש למישהו המלצה/רעיון?

יש משלוח חינם על NASים

מודע לזה, אבל ממש עדיפות גבוהה למוכר אמאזון. בד"כ אין לי בעיה אבל מכיוון שראיתי את הביקורות על QC גרוע אני ממש לא רוצה להרוס את כל החוויה של המתנה עם איזה תקלה או משהו בסגנון.

זה שקוף לא משנה או שאני לא יורד לסוף דעתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם כבר בענייני אודיו וינטג', אני מחפש נגן cd להורים, אחרי נסיונות כושלים להמיר אותם ל-mp3 / סטרימינג.

קנה להם נגן dvd של פיוניר.

אצלי ברחבי המשפחה המורחבת עדיין מנגן בכל מיני אקזמפלרים ה-dv-310 האלמותי שלהם, אם תמצא כזה איפה שהוא תקוע בפינב של חנות, תחטוף - יותר אמין מנגני cd אודיופיליים למיניהם בסדר גודל.

אם לא תמצא, יש לפיוניר דגם יחיד שעוד אפשר להשיג פה ושם, משהו בצבע שחור.

בכלל, נגני cd אודיופיליים זאת כזאת יריקה בפרצוף מבחינת אמינות, פשוט מביש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה אלוהה

https://www.amazon.com/Crucial-MX500-NAND-SATA-Internal/dp/B0786QNS9B/

224 שח עד היד .

יש לך עוד 10.5 דולר למקסם עגלהבקיצור הבנת

לא מכיר את המותג, ממליץ?

רציתי סמסונג כי יש לו ביקורות הכי טובות באמזון ולצערי ה-500GB לא נשלח לארץ, רק 1TB ומעלה שלא צריך.

לא כדאי ללכת על SSD סמסונג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SSD ~500 גיגה, יש לי נסיון טוב עם סנדיסק, הקינגסטון במחיר דומה אבל עם ביצועים טיפה יותר טובים.

השאלה אם להזמין עכשיו עם משלוח חינם או לחכות לבלאק פרייידי?

https://www.amazon.com/Kingston-480GB-Solid-SA400S37-480G/dp/B01N0TQPQB/ref=sr_1_3?crid=1J4X0APL9C0HO&keywords=kingston%2Ba400%2B480gb%2B2.5%22%2Bsolid%2Bstate%2Bdrive&qid=1574366252&sprefix=a400%2B480%2B%2Caps%2C282&sr=8-3&th=1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה מי משלח FBA או אמזון לך כקונה זה שקוף אין הבדל.

העיקר לא צד שלישי.

הבנתי. בכ"מ הדגם הנ"ל הוא ללא קדם מגבר, יש אולי עוד כמה דגמים מומלצים חוץ ממה שהצאת עד עכשיו? ראיתי את הסוני HX500, איך הוא?

ובקשר לרמקולים, קיים לאבי רסיבר דנון 1508, לפי המפרט יש שם מגבר של 7 ערוצים של 75 וואט, זה עוזר בהחלטה בין פסיבי לאקטיבי? יש דגש על איכות, לא כ"כ יודע מה הטופולוגיה של המגבר בפנים, בגלל זה אני שואל. יש לציין שהוא הולך להאזין ממרחק של50~60 ס"מ, אז לא צריך למלא חדר שלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...