Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הבדל משמעותי בין המכונה זאת לבין מכונות של פיליפס סדרה 5 ב- 250 ש"ח?

קניתי אחת מהן (הזולות) ואני מאוד לא מרוצה. מרגיש שיש פספוס ולמכונה קשה לקחת שיער עבה.

https://www.amazon.com/dp/B01FNVGKVI/

אני חושב שמה שקניתי מאוד דומה לזה או וריאציה כלשהי קרובה.

https://www.amazon.com/Philips-Norelco-S5210-86-Frustration/dp/B01AXSV32M/

זה רחוק מלהיות גילוח חלק. יכול להיות שאין מנוס מלהשתמש בסכין.

קניתי לפני שבועיים פיליפס 9000 פרסטיז' והיא פשוט מעולה. עלתה לי 200 יורו (חנות פיזית בהולנד). יש דגם שעולה פעם וחצי אבל כל ההבדל זה אבזור וטעינה אלחוטית.

היא מגלחת חלק לחלוטין כמעט ב3מה של סכין.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד יקר

https://www.amazon.com/Philips-Norelco-Precision-SP9820-87/dp/B07GZ41LYJ?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

אני אעקוב אם יהיה מבצע מעניין.

אני יותר מכוון לאיזור ה500-650 .

זאת בערך יוצאת כ-800 ש"ח עם מיסים:

https://www.amazon.com/Philips-Norelco-S9311-87-Shaver/dp/B00M1E54Q8?ref_=ast_sto_dp&th=1&psc=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כי ה8900 שהוצע פה דומה ממש לפרסטיג', לפי הטבלאות באמאזון לא מצאתי הבדל חוץ מהלהבים עצמם, בינתיים אני מחכה לBF כדי לראות מה קורה עם ה8900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלהבים זה העיקר של המכונה. כל השאר זה "אבזור נוחות" ופחות משמעותי.

לי סדרה 9000 הייתה מאד טובה, קניתי מחליפה מסדרה 5000 הגילוח משמעותית פחות טוב.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק בור סוד.

אני אמנם מתגלח כבר 45 שנה בבראון (עם איזו בגידה קצרה ולא מוצלחת עם פיליפס ופאנאסוניק בתקופת הצבא, אבל מדובר בטכנולוגיות עתיקות), ומרגיש היטב את ההבדלים בטיב הגילוח לא רק בין הסדרות השונות, אלא גם לפי גיל הלהבים. מקפיד להחליפם כל 1.5-2 שנים. בדומה גם בפיליפס חשוב גם סוג הלהבים וגם גילם. באחד ממבצעי BF הקודמים קניתי לבנים מכונות פיליפס מסדרה 5000, והם לא היו מרוצים מאיכות הגילוח.

לפיכך לפני הרכישה כדאי לבדוק גם את זמינות ומחיר הלהבים החלופיים. אישית אני מעדיף מערכת שכוללת גם ניקוי ושימון אוטומטיים, מה שמייקר את המכונה בעוד כמה מאות ש"ח. מצד שני, כיון שמכונה מחזיקה מעמד 8-10 שנים, ההשקעה מתחלקת על תקופה ממושכת ולכן מוצדק לרכוש מכונה איכותית. גם כאן יתרון לבראון - אני מוצא די בקלות ראשים גם לדגמים ישנים, בפיליפס התקשיתי בכך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלהבים זה העיקר של המכונה. כל השאר זה "אבזור נוחות" ופחות משמעותי.

לי סדרה 9000 הייתה מאד טובה, קניתי מחליפה מסדרה 5000 הגילוח משמעותית פחות טוב.

התכוונתי ללהבים עצמם, מה שנכנס בתוך הראש. הכיוונים\PIVOT\וואטאבר *נראים* אותו דבר ב8900 והפרסטיז'.

מה שהתכוונתי הוא שאם הראשים דומים, אפשר תאורטית להכניס להב של הפרסטיז' לתוך הראש של 8900 ולחסוך את ההבדל בעצם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, בעקבות המבצע שילוח של אמזון אני שוקל להתחדש בסט של מברגה + אימפקט לטובת עבודות בבית ומכונאות כללית ברכב הפרטי. את ההמרה של המתח אני יעשה בארץ עם חבר.

השימוש הולך להיות מינורי(פעם בחודש מקסימיום) ולכן קשה לי להחליט במה לבחור: מנוע רגיל/BRUSHLESS ? חברה? הבנתי ש-BLACK&DECKER/DEWALT/PORTER-CABLE/CRAFTSMAN כולם אותו היצרן Stanley Black & Decker כאשר מולם יש בגדול את BOSCH(במסגרת התקציב).

כרגע שוקל את האופציות הבאות:

- B&D + B&D יוצא סה''כ 94 דולר(הזמנות נפרדות).

- CRAFTSMAN ב- 117 דולר אחרי מיסים.

- BOSCH ב- 117 דולר אחרי מיסים, 12V חושש שיהיה חלש מדי.

-PORTER-CABLE סביבות ה-125 אחרי מיסים.

- DEWALT כרגע 145 לפני מס, היה-99 במידה ויחזור יהיה 117 אחרי מס.

מבחינת BRUSHLESS:

- PORTER-CABLE סה''כ 180 דולר.

כמובן שאם יש טעם לחכות לבלאק פריידי אני פתוח להצעות. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה לגבי המיסים. למשל, לבוש אמאזון גובים (לפי דף המוצר שקחשרת) מקדמת מס בסך $27. לך תדע את תקבל את ההחזר הצפוי של $10

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את המברגת מטריקס (גוף עם ראש שיכול להתחלף, רגיל ואימפקט) של B&D כבר כ-5-6 שנים , עשתה איתי המון עבודות בבית שלי ושל המשפחה, מברגה חזקה ו VFM למשתמש הביתי מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, בעקבות המבצע שילוח של אמזון אני שוקל להתחדש בסט של מברגה + אימפקט לטובת עבודות בבית ומכונאות כללית ברכב הפרטי. את ההמרה של המתח אני יעשה בארץ עם חבר.

השימוש הולך להיות מינורי(פעם בחודש מקסימיום) ולכן קשה לי להחליט במה לבחור: מנוע רגיל/BRUSHLESS ? חברה? הבנתי ש-BLACK&DECKER/DEWALT/PORTER-CABLE/CRAFTSMAN כולם אותו היצרן Stanley Black & Decker כאשר מולם יש בגדול את BOSCH(במסגרת התקציב).

כרגע שוקל את האופציות הבאות:

- B&D + B&D יוצא סה''כ 94 דולר(הזמנות נפרדות).

- CRAFTSMAN ב- 117 דולר אחרי מיסים.

- BOSCH ב- 117 דולר אחרי מיסים, 12V חושש שיהיה חלש מדי.

-PORTER-CABLE סביבות ה-125 אחרי מיסים.

- DEWALT כרגע 145 לפני מס, היה-99 במידה ויחזור יהיה 117 אחרי מס.

מבחינת BRUSHLESS:

- PORTER-CABLE סה''כ 180 דולר.

כמובן שאם יש טעם לחכות לבלאק פריידי אני פתוח להצעות. תודה!

דבר בזוזין

ככה בשליפה מהירה.

כ-511 שח עד היד משלוח חינם.

https://www.amazon.com/WX916L-Combo-Drill-Impact-Driver/dp/B00ZFR4G8U

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו רואה מבצע נחמד על sony wh 1000xm3 או על Bose QC35, אשמח לקישור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...