Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינתי FBA הוא קריטריון בבחירת מוצר שמחירו מעל 75 דולר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאמזון הוא המוכר הכל מגולם לך בעגלה לא תשלם אגורה יותר ממה שכתב.

זה קורה לי גם כשאמאזון לא המוכר, אבל במקרה הנ"ל אין אפשרות לצערי, אמאזון גרמניה או אנגליה לא שולחים את המערכת לארץ, רק כל מיני מוכרים והם לא Fullfilled by Amazon בנוסף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במקרה הזה אין ממש הבדל בין שתי האפשרויות. עלויות המכס תלויות גם במזל ואם יוחלט שזה זקוק לאישור של משרד התקשורת זה ייקר את העסק.מאוד.

אתה יכול לבדוק אם המוכרים מציעים משלוח DPD כמו באמזון שעלויות השחרור משולמות מראש. לחלופין להביא את זה באופן עצמאי על טיסת לאו קוסט, לא בטוח שזה ייצא יקר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה לי גם כשאמאזון לא המוכר, אבל במקרה הנ"ל אין אפשרות לצערי, אמאזון גרמניה או אנגליה לא שולחים את המערכת לארץ, רק כל מיני מוכרים והם לא Fullfilled by Amazon בנוסף.
אם עלות המוצר מעל 75$, כאשר המוכר ראינו אמזון בדרך כלל כי עלויות הטיפול המיסים בארץ היא על הקונה.

Sent using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לינק למוצר שאתה מחפש.

נבשל לך משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לינק למוצר שאתה מחפש.

נבשל לך משהו.

הדגם הוא Pioneer SPH-EVO62DAB-UNI, אין אותו באמאזון ממה שראיתי, אלא את ה-Pioneer SPH-EVO62DAB.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@dorsht

ביצעתי השווה בין 2 הדגמים

SPH-EVO62DAB-UNI והדגם השני ללא הסיומת UNI.

כל ההבדל מסתכם ב 2 הבדלים.

1.

Modular design של UNI אין

2. ה UNI מתאים רק ל 1 DIN לעומת DAB הוא מודולרי ל 2 DIN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ כשמביאים פריט אחד לא מתעסקים עם מכון התקנים או משרד התקשורת

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

הצחקת אותי.

עד ששינו את התקנה - כפי שאייל היטיב לציין -

כמעט כל מי שהזמין רסיבר קולנוע ביתי עדכני (עם wifi/bt) נתקע עם האישור איתו, אפילו אם הזמנת ממקום מסודר כמו אמזון וכו׳.

הרשת מלאה בסיפורים כאלה, בעיקר באתר ht.

אני נתקעתי עם מוצר כלשהו של פיוניר, שברתי את הראש על המסמכים, פקס, מייל ומה לא,

אחרי חודש ויתרתי והוריתי להחזיר.

נחש מה הגיע אליי בדואר בדיוק יום אחד לפני תום שלושת החודשים הקבועים בחוק?

האישור המיוחל לייבא את המוצר שמזמן החזרתי. :roll:

אבל כאמור, הסאגה המטופשת הזאת מאחורינו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@dorsht

ביצעתי השווה בין 2 הדגמים

SPH-EVO62DAB-UNI והדגם השני ללא הסיומת UNI.

כל ההבדל מסתכם ב 2 הבדלים.

1.

Modular design של UNI אין

2. ה UNI מתאים רק ל 1 DIN לעומת DAB הוא מודולרי ל 2 DIN.

הבנתי שהדגם ללא UNI ניתן "להסבה" ל-1DIN על ידי קיט עם שם ארוך ולא קליט שאני לא זוכר.

בכל מקרה, קיבלתי הצעת מחיר מ-idgu להביא את ה-UNI לארץ בערך ב-2500₪ כולל משלוח, מיסים ועם אפשרות לתשלומים. הצעה טובה לדעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיקרון באירופה בכל מיני מקומות, בעיקרון אני שלחתי ל-idgu קישור לרכישה מאנגליה, כי שם יש להם מחסנים, אם כי אני מניח שניתן לשלוח מרוב המדינות באירופה אליהם, בהנחה שיש משלוח מתאים.

לגביי הקיט - נכון. זה השם של הקיט. ה-002 זה אולי הקיט שמיועד לדגם SPH-EVO82DAB.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי על ארץ המוצא בגלל הרדיו , אירופה מתאים לארץ מבחינת התאמת התדרים.

על פניו המחיר די טוב מתומחר בנכר 429-550 פאונד ממה שאני ראיתי, אליה וקוץ בה חברת היבוא לא מתחייבת לך על "השקל" יתכנו חיובים נוספים אבל בהחלט זה נותן לך אומדן.

אגב, סתם תהייה למה בחרת דווקא בפיוניר מה היו השיקולים שלך.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע, מצאתי דגמים באמאזון ארה"ב אך בשרשור שלי בפורום אודיו אמרו שלא יתאים מבחינת תדרים לרדיו, למרות שאני משתמש בו מעט מאוד, אני עדיין רוצה שיעבוד.

למה פיונייר? כי יש שם את כל הפיצ'רים שאני רוצה, בעיקר אנדרואיד אוטו, מסך שניתן לכוון את המיקום שלו כדי שיתאים לי (ולא יכסה יותר מדי את תריסי המזגן), מותג טוב, 3 יציאות 4V (יש לי מגבר ברכב ולכן אני חייב לפחות שתי יציאות), תמיכה בניגון FLACים.

אם יש לך משהו אחר של מותג מוכר במקום, במחיר דומה (עדיף נמוך יותר), אני אשמח לשמוע.

אני יודע שיש Joying די זולים, אבל שם אצטרך לשלם מכס גם כן (אולי) ואולי גם להשיג אישור ממשרד התקשורת וכו', ממה שאני מכיר, אין אפשרות להזמין מסין עם תשלום מראש של מכס וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...