Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקראת אנדרואיד 6 הבא עלינו לטובה (שמאפשר לאחד את כרטיס הזכרון עם הזכרון הפנימי של המכשיר),אני מחפש כרטיס Micro SD בנפח 128GB ומהירות גבוהה.

אם מישהו נתקל במשהו כזה ב איביי/אמזון/בארץ אם המחיר יהיה באמת טוב (גם אחרי ה 20% הנחה של KSP הם יותר יקרים מקנייה בחו"ל) אשמח לשמוע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחריות אמורה להיות, לפחות לטווח הקצר יותר.

ועדיין, מעל 20% הפרש, וזה לאחר הנחה? קצת הרבה.

אתה היית קונה מ KSP בכל מקרה?

כן, את האמת שבבאר שבע אין לי הרבה אופציות נורמליות אם אני רוצה אספקה מיידית או ניצול אחריות בלי להתחיל לטרטר את עצמי לסניפי דואר. זה אייבורי או KSP.

ולמען האמת יש לי ניסיון טוב עם שתיהן מבחינת שירות, אז מה שרשום באינטרנט לא רלוונטי מהניסיון שלי לסניפי באר שבע.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להשתדרג במקלדת.

פוזל אולי למכאנית.

אבל אני חייב שיהיו קיצורים לנגן מדיה (play\pause stop next prev).

אם מישהו נתקל בדבר כזה שיעדכן בבקשה! :)

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש כרטיסי קול איכותיים במבצע (סיכוי קלוש) בבקשה - לינק :p

נ.ב איך ה MEIZU M2 NOTE ב 350 שקל אם מחזירים IPHONE 4S?

יש את האסוס בKSP (לשולחני)

המייזו נחמד, לאבא שלי יש אותו והוא מרוצה בסך הכול, לדעתי בהחלט עדיף על 4S.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לענות לכולם

אני רוצה מכונית - אתמול פרסמתי את הכרטיסים אני רכשתי כזה קנה מהר הוא בהנחה.

חפש נעליים ב 6PM אין משלוח לארץ אבל אפשר להשתמש בשליחות של צד שלישי , אני לא מכיר אתר יותר זול מזה ברשת.

outnex- התחיל השיווק של רואטר משולב חדש משווק ע"י ,באג אבל בתקן N ב400 שח ,יש מחיר מסובסד למי שמתחבר דרך אספון ב 269 שח , אם חשקה נפשך במוצר אחר תן סימן.

ילד היברדי (מזמן לא שיחקנו BF4) איזה סוויצ'ים אתה מחפש? ראיתי את המבצעים ב KSP?

LIAV -איזה כרטיס קול למחשב? PCI ,USB, DAC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילד היברדי (מזמן לא שיחקנו BF4) איזה סוויצ'ים אתה מחפש? ראיתי את המבצעים ב KSP?

LIAV -איזה כרטיס קול למחשב? PCI ,USB, DAC

כי התחיל סימסטר חדש והוא ממש דחוס.

וגם אם יש קצת זמן חופשי אני משחק CSGO, פשוט כי BF4 נהיה די מעצבן לפעמים.

לא ניסיתי בעצמי אבל אני חושב שאני רוצה את הסוויטצים האדומים.

רפרפתי בKSP אבל אני לא מבין גדול במקלדות", וגם המבצע זה 60% על המוצר השני, אני רוצה רק מוצר אחד :).

חוץ מזה שיש לי קצת מגבלה של מקום, נראה לי בסוף אני אחתוך את הפאד של העכבר.

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתארגן בפורום למי שמעוניין בהנחה, ככה שני חברי פורום ירוויחו מזה. בעיקר אם שניהם רוצים מוצר באותו מחיר או את אותו מוצר, שניהם ירוויחו הנחה של 30%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתארגן בפורום למי שמעוניין בהנחה, ככה שני חברי פורום ירוויחו מזה. בעיקר אם שניהם רוצים מוצר באותו מחיר או את אותו מוצר, שניהם ירוויחו הנחה של 30%.

+10000 רעיון מעולה .

NOPE

אי אפשר את אותו מוצר, מוצרים שונים בלבד.

אייל מה ההמלצות שלך לגבי מקלדת מכאנית?

האמת אני לא מתלהב לקנוץ מחו"ל כי אני רוצה גם עברית על המקלדת:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...