Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MirrorLink, SmartLink, AppConnect וכד'

Yael Grossman
שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

CarPlay של גוגל עובד יפה, ומי שרגיל לעבוד באנגלית בגלל סירי ימצא את עצמו נהנה מאוד מהחיבור.

לגבי Android Auto, רוב הטלפונים המריצים עליהם גירסא 5 ומעלה של אנדרואיד תומכים בחיבור באופן כללי, אך כל טלפון והבאגים שלו.

קצת דיוק למען הסדר הטוב,

CarPlay הינה אפליקציה של אפל המתממשקת לרכב ועובדת ברובה עם סירי (ככה גם אפל בוחרת לקדם את התוכנה).

Android Auto הינה אפליקציה של גוגל לאנדואיד הפועלת על כל מכשיר אנרואיד מגרסה 5 ומעלה (גרסה נקיה=גרסת ונילה), כמו כן ישנם חברות אשר בוחרות מסיבה זו או אחרת ״לסרס״ את האפליקציה מהמכשיר.

האם המערכת תומכת גם וגם או שהיא תומכת רק בזו של גוגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-SmartLink של סקודה וה-AppConnect של פולקסווגן תומכים בשתי הפלטפורמות .

היי

חייב להגיד שאחרי חיפוש ארוך ברשת - לא כ״כ ברור לי המצב הנוכחי -

קיבלתי פולקסווגן חדשה עם מערכת שתומכת בAppConnect אבל נעולה. האם ניתן לפתוח אותה בארץ ? האם יש לזה עלות נוספת ? מי עושה את זה ?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי פולקסווגן חדשה עם מערכת שתומכת בAppConnect אבל נעולה.

למה אתה קורא "תומכת"? האם היא נמצאת תחת תפריט Menu? אצלי לא.

באיזה רכב מדובר? תוכל להעלות צילום מסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את קוד הפתיחה תצטרך לקבל מצמפיון. כרגע אין להם מושג מה קורה ולא ניתן לעשות אקטיבציה למערכת. הם טוענים שזה בטיפול. בחו"ל ניתן לקבל קוד הפעלה מהדילר תמורת תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

אגב... ניתן לבצע ברדיו מילנו פתיחת מערכת ולהתקין אנדרואיד ו-Waze במחיר מופקע של כ-4500 ש"ח אם אני זוכרת נכון."

אומנם אני לא בעל סקודה או VW. אבל אני דיי מתעניין באנדרואיד, יש לך מושג על מה מבוססות המערכות שניתם להתקין עליהם אנדרואיד.

אני מהמר שמדובר פשוט בROM שהם הורידו מהאינטרנט ומוכרים אותו במחיר מופקע. (בדומה לHTC HD2 האגדי שעבר המרה מWM לANDROID.)

אני חושב שפתיחת המערכת לANDROID, אולי גם תאפשר אפשרות לOTG והוספת DAC וככה תאפשר אולי פיתרון לאנשים שרוצים להשאיר מראה מקורי ולחבר פרוססור בתצורה דיגיטלית או אנלוגית אכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את קוד הפתיחה תצטרך לקבל מצמפיון. כרגע אין להם מושג מה קורה ולא ניתן לעשות אקטיבציה למערכת. הם טוענים שזה בטיפול. בחו"ל ניתן לקבל קוד הפעלה מהדילר תמורת תשלום.

השאלה היא - אם אני מקבל קוד פתיחה מדילר בחו״ל - האם יעבוד בארץ ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה.....לדעתי יכול להיות שהקוד צריך להיות מקושר למספר השילדה שמאפיין ספציפית את המודול המותקן ברכב.....אחרת כל אחד עם קוד יכול למסור לחבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מניסיון האם MIRRORLINK אמור לעבוד בטויוטה אוריס היברידית 2015 (רישוי 9/15) ?

בחוברת מצויין שיש תמיכה, אבל בפועל לא קורה כלום כשאני מחבר את הZ2 באמצעות כבל USB למרות שגם הטלפון הזה אמור

לתמוך בפונקצייה הזאת.

נהג ותיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני קוראת כבר זמן רב את השרשורים שלכם בנושא ונרשמתי על מנת לחלוק איתכם את ניסיוני בנושא.

אינני עובדת או קשורה לצ'מפיון, אבל בשלושת החודשים שחיכיתי שהפאביה שלי תגיע חקרתי הרבה בנושא, והייתי זו שהסבירה לאנשי סקודה איך להפעיל את ה-Android Auto

1. מכוניות שיוצרו לפני שבוע 22/2015 מכילות Mirrorlink בלבד (פתוח/חסום זו כבר שאלה אחרת).

מספר הטלפונים הנתמכים במירור לינק הוא מועט ביותר, ומספר האפליקציות הנתמכות נכון להיום קטן אף הוא. למי שקיווה שטלפון תומך יאפשר לו להפעיל Waze, תחשבו שוב.

האפליקציה לא מוגדרת על ידי מירורלינק עצמם כ-Certified App ולכן לא זמינה לשימוש.

2. לאחר שבוע ייצור 22 בסקודות יש SmartLink ובפולקסווגן AppConnect . למה בסקודה זה פתוח ובפולקסוואגן לא, צריך להפנות לשירות הטכני של פולקסוואגן.

גם פה אל תרתמו את העגלה לפני הסוסים כי רק אפליקציות שמוגדרות כ-Certified Apps יעבדו.

CarPlay של גוגל עובד יפה, ומי שרגיל לעבוד באנגלית בגלל סירי ימצא את עצמו נהנה מאוד מהחיבור.

גם מי שהטלפון שלו בעברית ימצא את החיבור שימושי מאוד, שכן יש תמיכה בעברית לרוב הדברים (לא לניווט קולי, הודעות וכד', אבל כן לאנשי קשר והצגת המפות עצמן).

לגבי Android Auto, רוב הטלפונים המריצים עליהם גירסא 5 ומעלה של אנדרואיד תומכים בחיבור באופן כללי, אך כל טלפון והבאגים שלו.

לדוגמא: G3 לא נתמך, ב-S4 יש בעיה בגלילה בתצוגה ועוד.

גם פה Waze לא עובד, אבל בסה"כ גוגל מאפס מספקת את הסחורה (הוסיפו לה אופציה לדיווחי תנועה ובהתאם לכך המסלולים מתעדכנים) . ניתן לבצע חיפוש קולי לכתובת שעל פי רוב עובד יפה מאוד.

אפליקציות נוספות זמינות הן רדיו אינטרנטי, פודקאסטים למיניהם ועוד. לא הכל עובד בארץ בגלל שאין תמיכה רשמית של גוגל עדיין.

תמיכה בעברית זמינה לאנשי קשר, שמות של שירים, מפות וכד'. לא ניתן לשלוח הודעה או לבקש תזכורת עדיין בעברית.

אגב... ניתן לבצע ברדיו מילנו פתיחת מערכת ולהתקין אנדרואיד ו-Waze במחיר מופקע של כ-4500 ש"ח אם אני זוכרת נכון.

שוב, אינני עובדת של צ'מפיון אך בתור מכורה למחשבים (ושבמקרה זו גם העבודה שלי), אני קוראת הרבה באינטרנט על הנושא ומתעדכנת באופן תדיר בחידושים של Android Auto בעיקר ואשמח לענות על שאלות.

אני גם בעל סקודה פאביה, איך אני יודע אם יש לי SmartLink?

הרכב עלה על הכביש ב 26/06.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...