Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצברי טיטניום מחברת ענק המצברים - מישהו שמע ? אני תקוע וחייב מצבר בשעות הקרובות.

פוצינו
שימו לב! השרשור הזה בן 1011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כרגע תקוע בנתניה - פולג (סיאט לאון 1.8 Tsi )

המצבר מת ( בין 4.5 שנים) , יש לי אופציה למצבר Volta , אבל אני מעדיף מצבר מוכר עם אחריות ארוכה .

ענק המצברים הציעו לי מצבר של חברת "טיטניום" 72Ah בעלות של 590 ש"ח .

אני לא מכיר את היצרן .

מישהוא מכיר אותם ? יכולים לתת חוות דעת ?

תודה לעוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מיכה , התקשרתי - לא עונים רק מענה להשאיר הודעה.

קיבלתי הרגע הצעה מ checkUP למצבר Verta הכחול 74Ah ב 600 ש"ח יגיע עוד שעה לסניף .

האמת שנראה לי זול באופן חשוד , ההצעות האחרות שקיבלתי לVerta כחול עומדות על 850ש"ח וצפונה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוציניו - ההצעה טובה עד מאוד לוורטה הכחול (אחריות 20 חודש ?)

רכשתי כזה לפני מס' חודשים בכ-630 ש"ח.

אם זה זה - קח בשתי ידיים (לבדוק תאריך ייצור של המצבר, כי לפעמים ראיתי ברשתות מסויימות, שמטביעים תאריך על תאריך וזה נראה מחשיד).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיטניום זה מצברים מטורקיה - לא הייתי קונה.

וורטה 74 באתר ענק המצברים עולה 780 ועוד 80 להתקנה בבית.

תודה על המיידע על "טיטניום" !

לענק המצברים אין במלאי באופן מיידי - רק טיטניום .

חולגי - אכן 20 חודש אחריות .

אני קופץ לשם עוד שעה ואעדכן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

600 זה המחיר של וורטה כחול שכזה. כמו שכתבו מה שחשוב שתקבל תעודת אחריות עם המס"ד של המצבר ומספר הרכב ול 20 חודש . אתה יכול לקחת אותו מצבר בדיוק עם אחריות קצרה בהנחה נוספת (צבע מצבר שונה). לשיקולך. מניסיון הוורטה החזיק אצלי 25 חודש עד שהגיע ל 39% תפוקה (עפ מחשב הרכב) . לא שהיו בעיות התנעה אבל החלפתי בכל זאת. יש כאלה שמחליפים רק כשהרכב נתקע. מדריך הרכב קורא למצבר שאיבד מחצית מחייו כ unserviceable .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם כל התגובות המהירות !

חזרתי לפני שעתיים , הוחלף המצבר ברשת checkUp לוורטה כחול בעלות של 600 ש"ח .

קיבלתי שירות מעולה !

לא היה להם בבוקר את המצבר המדובר (הרכב נשאר אצלם כי לא היה ניתן להניע אפילו עם כבלים), בסוף התקשרו ואמרו שהזמינו עם שליח במיוחד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוורטה הוא המקורי של האוטו והחזיק לך 4.5 שנים, מניסיון השנפ לא מחזיק הרבה אחרי האחריות וגם אם מחזיק אז מתחיל להזיע ולפלוט חומצה כמו ילד ח**ן בן 16, טוב עשית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ה74 מתאים במידות לתושבת, קח אותו, אם לא קח את ה65, ההבדלים זניחים מכדי לדבר עליהם.

העיקר שים לב לזרם התנעה שנקוב על המצבר, צריך להיות לפחות כמו של המקורי

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, שים לב - בהודעה שלי מאתמול כבר ציינתי שהמצבר הורכב והכל טוב ! .

כמובן הרכבתי את ה 74Ah , בדקתי זרם התנעה 650A לעומת 580A במקורי .

כמובן שהמידות מתאימות ! יושב פיקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...