Jump to content
  • המועדפים עלינו

• תקופה לא פשוטה זו. לאף אחד. למי יותר, למי פחות, מה שבטוח הוא שאף אחד לא הולך לעבור אותה כאילו כלום. בעיקר עסקים קטנים ועצמאים. 
      לכן החלטנו לפתוח עבורכם - בין אם אתם עצמאים שעובדים לבד ובין אם אתם בעלי עסק - שרשור פרסום ופרגון חינמי לחלוטין.
      השרשור ישאר בראש הפורום למהלך התקופה הקרובה ועד שכולנו נוכל לחזור לשגרה של כולנו.

אז ספרו לנו על עצמכם:
      מי אתם
      מה שם העסק
      מה תחום העיסוק
      איפה אתם נותנים שירותים (או איפה ממוקם העסק)
      מה שעות הפעילות
      מה טווח המחירים
      איך אפשר ליצור איתכם קשר (טלפון, לינק לאתר או עמוד פייסבוק)
      האם אתם מעניקים הטבות כלשהן כדי למשוך עוד אנשים (ממש לא חובה, רק כדי שאנשים יידעו)
      כל דבר אחר שאתם חושבים שכדאי לנו לדעת.  

• 7 תגובות
Freak_Miky

מוסך ENERGY אנרג'י - דרך יוליוס סימון 53, מפרץ חיפה

Recommended Posts

הייתי שבוע שעבר במוסך הזה. הייתי רוצה להמליץ על המקום.

אלכס ביצע דיאגנוזה לאיבוד המים - משאבת מים הלכה, והציע לי לעשות גם טיימינג יחד עם זה (הרכב עומד כמעט על 90000K ק"מ)

נתן הצעת מחיר סבירה בהחלט, לעבודה עם חלקים איכותיים כמובן.

לי חשוב שמכונאי יכיר את הרכב, והבנתי שוואגיות זו מומחיות במוסך אנרג'י.

אני רוצה לציין לטובה את האדיבות והמקצועיות. בהחלט ממליץ על המקום.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום.

הייתי היום בבוקר להחלפת שמן, פלאגים ונוזל בלמים. אני הבאתי את השמן והפילטר.

קבענו לשמונה וחצי, הגעתי חמש דקות אחרי, אלכס כיבד אותי בקפה והאוטו עלה לליפט.

אלכס מקצועי ומדויק, עובד לפי הספר, בלי קיצורי דרך. מסביר מה הוא עושה ונותן הרגשה טובה.

בנוסף בודק דברים שונים באוטו כמו צינורות מים, רצועות, אורות ואיתותים, כדי לוודא שהכל תקין.

המחיר סביר מאוד והוגן.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם, מצטרף להמלצה על המוסך המצויין של גרישה.

בשנת 2016 ביצעתי טיפול 50 אלף לסקודה ראפיד (הוחלפו כל המסננים, שמנים, פלאגים ורפידות) המחיר היה מאוד הוגן, והוספתי גם תוכנה ב2200 ש"ח (עלות הטיפול הייתה 2400 כולל עבודה, והחומרים היו הטובים ביותר בשוק, מוטול RBF600 לבלמים, רפידות בוש, שמן קסטרול אדג' ופלאגים אירידיום של NGK)

בנוסף, בעבר לקחתי איביזה קופרה של חבר למוסך, הרכב נרכש עם נפילות גדישה, הייתי אצל גרישה מהבוקר עד הלילה והוא לא שיחרר אותי עד שהרכב לא נסע פיקס.

אלכס המכונאי עובד לפי הספר כמו שאמרו פה, ומצליח לסיים טיפול בלי להחליף כפפות לטקס אפילו (מי שהתעסק פעם בלטפל לבד ברכב יודע שזו משימה בלתי אפשרית)

מומלץ מאוד!!!!!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ההמלצה שלי אמנם מ- 2015, היום אנחנו כבר ב- 2019 ואת רוב הטיפולים והאבחונים עד היום אני עושה אצל גרישה. אני לא מכיר אותו אישית מעבר קודם, נטו מקצועיות. הדבר היחיד שאולי השתנה מאז הוא שצריך לתאם מראש הגעה ובדרך כלל לחכות מספר ימים.

וכן הוא חזק בתחום שיפורי כוח.

עריכה אחרונה על ידי Freak_Miky

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
ההמלצה שלי אמנם מ- 2015, היום אנחנו כבר ב- 2019 ואת רוב הטיפולים והאבחונים עד היום אני עושה אצל גרישה. אני לא מכיר אותו אישית מעבר קודם, נטו מקצועיות. הדבר היחיד שאולי השתנה מאז הוא שצריך לתאם מראש הגעה ובדרך כלל לחכות מספר ימים.

וכן הוא חזק בתחום שיפורי כוח.

סליחה על ההקפצה, אבל אני מהאיזור והמוסך הזה יחסית קרוב אליי.

אני צריך לבדוק משהו קטן ברכב, ואני די מעוניין במוסך שלא יבוא לשחוק אותי כספית, כי אני לא ממש מבין בזה.

(הבעיה היא בבדיקה שביצעתי לפני קנייה, יש הפרשים נורא גדולים בקומפרסים)

לדעתך, כדאי לתת לשם קפיצה?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עדיף לתאם עם גרישה טלפונית לפני שתגיע.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)

אחלה מוסך לרכבים של VAG. לאחרונה התחילו גם לטפל ברכבי BMW ומרצדס, וראיתי שם עוד רכבי יוקרה - אפילו גם אמריקאים. מדובר בסדנת שיפור לרכב ולא במוסך סטנדרטי. עכשיו הם התרחבו ויש עוד מכונאי חוץ מאלכס.  אז אל תגיעו עם דייהטסו סיריון להחליף שמן ופילטר שמן (אני בספק אם יקבלו אותכם).

אני כבר שנה נוסע עם רכב עם תוכנה שהם צרבו לי על הרכב (איביזה fr ידנית 2016) ונהנה מכל רגע - למרות הרבה אנשים שטענו שזה "לא בריא לרכב", "יחנוק את המנוע" וכ'ו.

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
פורסם (נערכה)
בתאריך 12.3.2020 בשעה 15:20, Yossi dashti כתב:

אחלה מוסך לרכבים של VAG. לאחרונה התחילו גם לטפל ברכבי BMW ומרצדס, וראיתי שם עוד רכבי יוקרה - אפילו גם אמריקאים. מדובר בסדנת שיפור לרכב ולא במוסך סטנדרטי. עכשיו הם התרחבו ויש עוד מכונאי חוץ מאלכס.  אז אל תגיעו עם דייהטסו סיריון להחליף שמן ופילטר שמן (אני בספק אם יקבלו אותכם).

אני כבר שנה נוסע עם רכב עם תוכנה שהם צרבו לי על הרכב (איביזה fr ידנית 2016) ונהנה מכל רגע - למרות הרבה אנשים שטענו שזה "לא בריא לרכב", "יחנוק את המנוע" וכ'ו.

אלכס אמר לי שהוא מכיר את כול סוגי הרכבים, כך שאפשר להגיע גם עם סיריון ולקבל שירות סופר מקצועי ולא יקר

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983

"God Made Men But Samuel Colt Made Them Equal"

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...