Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מבחן עיוור

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 7697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי שיש סבלנות, שיקרא את המבחן הבא:

http://www.tagmclaren.com/members/news/news77.asp

למי שאין, רק אציין שזה עוד מבחן עיוור שמוכיח שאנשים לא הצליחו להביל בין מגברים וכבלים.

אצטט את המסקנה שלהם:

Our conclusion is that there were no audible differences between the components on test.

This in itself isn’t a problem, except if you belong to the group of people who will swear that one of the products is better - for those we recommend going back to sighted tests: it saves embarrassment!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל בלי לקרוא אני אגיד לך שהייתי מאוד רוצה שכך זה יהיה אבל לא נראה לי לדוגמא שמגבר של BOSS יעשה לי עבודה יפה על הסט כמו DLS או ADCOM אחרת הייתי חוסך המון כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפס דווקא לחברות גרועות, כבר אמרתי 1000 פעם, אם אתה חושב שאתה תשמע הבדל אם תקנה קיקר או תקנה DLS או BRAX אז טעות בידייך וכל הזמן צצים מבחנים נוספים שטוענים כך.

אמרתי שוב, אין לי ספק שיבוא יום ובו גם אשדרג את המגברים שלי, הרי רק קניתי את הPPI וכבר חשבתי אולי להחליף לBRAX אבל זה לא בגלל שאני חושב שהBRAX ישמע טוב יותר. זה בגלל שאני כמוך וגם כמו פוקו סנוב בכל הקשור לאודיו לרכב ואני מודה בזה(לא יודע אם אתם כן), אני חייב שיהיה לי הכי טוב. אתם לעומת זאת לדעתי מעדיפים להתעלם מכל העובדות שאני מביא, והם עובדות כי מבחנים עיוורים שכאלו מתרחשים כל הזמן והתוצאות דומות, וטוענים שאתם קונים מגברים יקרים יותר כי הם נשמעים טוב יותר, האמת היא שאתם פשוט סנובים, סנובים כמוני (אני לא אומר את זה במובן רע).

תן לי לארגן את הרישיון חזרה ונארגן לנו מבחן עיוור משלנו, נכון הוא לא יהיה מושלם אבל אני מאמין שנוכל להגיע למסקנה ממנו. הרי אתם לא תצטרכו רק להבדיל בין המגברים, אתם גם תצטרכו לאמר מי מהם נשמע טוב יותר.

כבר יש לי בראש תכנון לאיך לעשות אותו בצורה טובה. אני אביא את התכנון אתם תספקו את הכובעים ואל תשכחו לבוא עם בטן ריקה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע מה....במחשבה שניה התחרטתי....אני אביא את הכובעים.

אני אעצור בדרך במחנה טירונים ואקח מהם כמה כובעים, כדי שלא תגידו שאני לא מפנק אותכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריאל פרט למערכות רכב אנחנו גם אנשים רעבים! בייחוד למנגל! יהיה נחמד גם נתעסק בסאונד וגם נעשה מנגל, כמעט חלום... חסרה רק בלונדינית אחרי! (איזה בעסה החברה שחורדינית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שרוצה יבוא זה לא משהו סגור.

אני רק מחכה לטסט שליטה ואחרי זה אני אארגן עוד כמה טרמינלים לסאב בשביל לעשות העברה מהירה וקלה ממגבר למגבר (יש לי 4 צריך עוד שניים). נעשה את זה עם שלושה מגברים נאמר PPI, אם נוכל למצוא משהו זול כמו לנזר ועוד איזה מגבר חביב. חשבתי בהתחלה לעשות בין שניים אבל בגלל שהסבירות לניחושים עם שלושה יותר קטנה נראה לי שנלך עליה.

אני לא מתכנן על האש, אלא אם כן אתם אוהבים את הכובעים שלכם WELL-DONE (אני שוחק את עניין הכובעים עד תום כמו ששמתם לב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת, לא הגיע הזמן לנצל איזה יום קיצי ליום כיף לאנשי הפורום.

בפורום רכב התארגנו על יום גאמיקנה , למה לא להמשיך אם רעיון המנגל או משהו אחר,

יכול להיות נחמד .

POKO,EYAL,RANSTAR,וכל מי שאני לא מכיר, יש מצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב, איך אפשר להגיד לא לאוכל? :wink:

פוקו - רמז לפתיחת תרד דביק...

לגבי סנוב - אין לי בעייה שיהיה רשום לי קןנקורד על המגבר כל עוד זה נשמע טוב - להיפך דווקא זה רק יעשה אותי מאושר יותר.

אבל מה לעשות, זה לא ככה - מעבר להספקים יש עוד הרבה פקטורים שנלקחים בחשבון ואין לי אפילו חשק להכנס לזה-דשנו טחנו לעסנו וירקנו מכל הכיוונים .

motorica.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דשנו, טחנו וערבבנו אבל כל תוצאות המבחנים תמיד זהות לכן כנראה באמת לא יהיה מנוס מלעשות מבחנון משלנו.

לצערי אם תרצו שאני אהיה חלק בו זה יקח עוד קצת זמן כי אני מחכה לטסט, מתי הוא יהיה אני לא יודע, יכול להיות שבוע הבא ויכול להיות עוד שלושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני סנוב, וגם אני אעדיף ללכת על מותג, פשוט כי בדרך כלל מותגים נותנים את התמורה (וזה לא אומר שמוצר שאינו מותג לא יתן את התמורה).

*אבל* -

1. לפני ה-Punch היה לי מגבר של שרווד. על הנייר אותה עוצמה... רבע מחיר, ולדעתי גם רבע סאונד... ברגע שהחלפתי הבאס הפך באס, ההפרדה מודגשת יותר, הכל חלק יותר !

2. לפני כמה שנים עשיתי השוואה בין המגבר (לבית שלי), ימאהה 100RMS X 2, לבין דנון באותו ההספק. שניהם, אגב, באותו סדר גודל של מחיר. ההבדל בסאונד היה משמעותי מאוד. הדנון היה מדויק יותר, פאנצ'י יותר, ולהפתעתי גם נעים יותר לאוזן. אני לא מאמין שזה "הבדל בסוג של הסאונד" כי היה ברור לכל אוזן שהדנון עדיף.

אגב, אני לא ממש מבין איך מגבר אחד יכול להיות שונה בסאונד ממגבר אחר. הרי מגברים לא צובעים סאונד... ואם כן, אז הם עושים עבודה לא טובה. כל התכלית של קיומם היא לקחת סיגנל ולהגביר אותו...

בכל מקרה, גם אם יש הבדלי סאונד, הרי ש-80% יהיה בגלל הרמקולים גם ככה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*אבל* -

1. לפני ה-Punch היה לי מגבר של שרווד. על הנייר אותה עוצמה... רבע מחיר, ולדעתי גם רבע סאונד... ברגע שהחלפתי הבאס הפך באס, ההפרדה מודגשת יותר, הכל חלק יותר !

מי יורד על שרווד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...