Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת מושב אחר לסוזוקי ג׳ימיני?

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן בסוזוקי ג׳ימיני של אבא שלי המושב כבר קיבל בלאי והחלק במושב שעליו יושבים כבר לא נוח כמו בימים הראשונים שלו.

עכשיו יש שני פתרונות שחשבתי עליהם , הראשון זה ללכת לרפד שיחליף את הספוג מתחת והשני זה להחליף מושב ששיך לרכב אחר.

אבא שלי לא זקוק למושבים מאחורה ולמעשה הם מקופלים כל הזמן כדי שיהיה לו שטח העמסה בבגאז׳. ככה שאין צורך במושב עם מנגנון קיפול.

איזה מושב יכול להתאים לו מבחינת המסילות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'ימני הקודם שלי (2000) הרכבתי מושבים של 2010 במצב חדש

הפך מריקשה לקצת פחות ריקשה

בזמנו עלה לי 400 לזוג קדמיים ו300 לכל הספסל האחורי

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהיה כאן חבר פורום שהתקין בג'ימני מושב של פג'ו 306 - תיקח את מידות המסילות והמרווח בין החורים ותראה אם ניתן להתאים מושב אחר נוח יותר במקום - לא יודע אם זה חוקי, מתאר לעצמי שלא אבל ראיתי ג'ימני אחת כזאת וההבדל במושבים הוא עצום.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אינני טוע מושבים של מאזדה 3 מתחברים שם..

או שזה היה סמוראי??..בצע חיפוש..

אתה לא הראשון שלא מרוצה מהמושבים של הגימני.

JDM its my life,Subaru b3 Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ ברשותכם.

עומד לקנות סוזוקי ג'ימני 2006. ברכב יסעו גם הילדים (7 ו-4), בעיקר לגן ולבית הספר. 

האם מושב הנוסע רץ על מסילה כדי לאפשר גישה נוחה למושב האחורי? במושב הנהג לא ראיתי אופציה כזאת, ושכחתי לבדוק את מושב הנוסע. 

תודה מראש.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה אלי

הרכב כבר אצלי, והבוקר שינע בכיף את הילדים למסגרות. 

😄

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז בזמנו הלכתי לרפד שיסדר את הכיסא שהיה מעט קרוע ועל הדרך הוסיף קצת ריפוד, לאחר מכן רכשתי כיסוייםלכיסאות בהתאמה לרכב עם כריות תמיכה נוספות.

שיפר את נוחות הנסיעה פלאים.

Isuzu Pickup 4X4 1993 2.0l ->Suzuki Jimny 2008 1.3l->Mazda 2 2015 1.5l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...