Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע לקוחות אבארט'

amiger
 שיתוף
עוקבים 10
שימו לב! השרשור הזה בן 2127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לסמל"ת אין את היצע הדגמים שיש ליוניון. לא, סובארו B3/אימפרזה איננה מתחרה ראויה לטויוטה קורולה.

אגב, מעיון בנתוני המסירות אשר פורסמו בשרשור מקביל, ניתן לראות כי נמכרו 32 גולף GTI אוט' ו-8 ידניות לעומת 36 ג'ולייטה תלתן. לא רע בכלל.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 343
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת שאפו למנהל המותג, אנשים לא מבינים שכל רכב שנמכר פה נגזר קופון, כאילו שעל גולף רגילה לא מרווחים ועל A1 ועל אלטו.

כמו שאמרו לפניי, אני מסכים, כל רכב הוא קניה מהלב, מה גם שאני חושב שמעטים (אם בכלל) האנשים שקנו את הרכב בגלל המועדון.

המועדון הוא תוספת מבורכת, ועכשיו לפי השדרוג הזה אני מאמין שזה ייכנס לשיקול, אמנם לא מכריע, אבל מוסיף :)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אתה צודק, הם ניסו לעשות משהו, אחרי אירוע בראשית שלנו אם אני לא טועה.

אני זוכרת שלקראת סוף 2013 היה אירוע מיני (MINI TOUR).

האירוע כלל הפנינג בחוץ, ארוחה והופעה. לא הייתה שם לינה במלון נחשק, אבל מצד שני גם הוזמנו לאירוע בעלי מיני מכל השנים (מרכבי אספנות עד לרכבים הכי חדשים על הכביש, בין אם מדובר ביד ראשונה או יד רביעית), כמו כן, בעלי הרכבים לא הוגבלו במספר החברים שיכולים להצטרף אליהם ברכב.

בשנת 2014 מספר רכבי מיני שנמסרו (496 רכבים) כמעט זהה למספר הכולל של אלפא רומיאו ( 509 רכבים), לא נראה לי פרופורציונלי לצפות לכך שבעלי מיני יקבלו יחס זהה לבעלי אבארת (שממנה נמסרו 51 רכבים בשנת 2014).

Mini Cooper S R56 - לכיף

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

נראה אירוע יפה ומושקע, מצטרף לברכות לבעלים ולסמלת. עד שסוף סוף יש פה ניצנים של תרבות מוטורית, לא ברור לי למה יש כאלה שחייבים לחרבן על זה.

emotion of motion

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור אלא 50% מתוכו לערך.

כל מה שיש לי להגיד זה שאפו למותג אך דעו לכם שהכול זמני. כרגע עובדים בfull power לשיווק המותג וזה יחלוף עם הזמן.

תהנו כל עוד אפשר 8)

אגב מותגי יוקרה בארץ גם עושים ימים מיוחדים, אומנם לא בתי מלון אך כן הזמנה לנסיעת מבחן + ארוחה + מתנה. בשביל הדוגמא ויש לי רבות מרצדס עשו כבר 3 ימים מיוחדים שאני מכיר, לקסוס 2 ימים. ככל הנראה מזמינים את הלקוחות הכבדים.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה "סתם" ימי מכירות מפוארים.

הדוגמא היחידה שאני יכול לחשוב עליה שדומה להשקעה פה (השקעה בלקוח קיים) היא טילוי מועדוני השטח של יבואנים שהיו בזמנו לכל מיני רכבי 4X4, היה טיולים מאוד מושקעים של לנד קרוזר, של פאג'רו ואפילו, רחמנה ליצלן, של סאנגיאנג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לסמל"ת על היחס ללקוחותיה,לא רק באירועים.

המתנות הקטנות פעם פעמיים בשנה,תהליך קניית הרכב ומסירתו על כל אלו שאפו ענק!!!!!

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
אני חושב שהתגובות פה של חלק מבעלי הרכבים מזלזלות וגועליות.

יש כאלו שהגיבו דווקא בצורה עניינית לשאלות לגיטימיות.

לצערי, עם כל הפירגון שלי לרכב וליצרן ואף לאירוע נשוא השרשור - נאלץ להסכים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לראות ולקנא.

גם אם האבארט׳ מציעה פחות מהמתחרות (יכול להיות שלא), היחס של היבואן בהחלט מטה את הכף לטובתה.

אז כן, כנראה שהמחיר לכל זה מגולם במחיר הקניה - אבל אלו חוויות שלא היו מתרחשות לולא היבואן היה דואג לזה בעצמו. הרי אין דבר יותר קל מלשמור את הכסף הזה בכיס מאשר להוציא אותו על לקוחות. חוץ מזה, יתכן שהם פשוט הבינו שבמותג הזה פרסום רגיל לא יתפוס את קהל היעד והם בוחרים להוציא את תקציב הפרסום על הפקת ארועים כאלו שמושכים יותר אנשים.

חבל שמותגים אחרים בארץ לא מאמצים גישה דומה, במיוחד כשמדובר על רכבים באותה קטגוריה.

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ישראלים אנחנו לא יאמן,מותג שבונה מורשת חדשה ויש לו היסטוריה מחליט לעשות את זה אחרת גם ביחס כלפי הלקוח כל השנה ובמהלך השנים,ויעידו הלקוחות החוזרים שלא מפסיקים לפרגן ולתת פידבק חיובי על כל התהליך והחוויה, ואז עושים בשיא החצופה עושים אירוע מדהים מושקע מוקפד מפואר ויחודי לבעלי הרכב להעצמת המותג ,ממש בושה וחרפה תרבות מוטורית בישראל ,ואז קופצים כל הגאונים ומספרים לנו שהכול מגולם ובעצם משלמים את הפרמייה בקניה ,ממש "מדעני רקטה "פה אני חייב לציין .על כל רכבי הפרימיום עושים "סיבוב" מטורף היבואנים ,אז פה החליטו להחזיר חלק מהכסף במקום לקמפיין טלויזיוני לקמפיין של שיווק ישיר ושימור לקוחות שזה יותר חשוב מהכול.לא מכיר את עומר אבל הבחור תותח אין מילים, ככה צריך לעשות ללקוח אשר היבואן חפץ ביקרו זה הכל .פשוט עובדים נכון זה הכל ,זה כל השאר שלא עובדים נכון .

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לארוחת בוקר, 3 סיבובים בטוח לא יהיו כאן... :?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אגב - הנעליים האלה.... זה כמו לקחת ריאו-חץ ולהוסיף לה הגבהה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
שימו לב! השרשור הזה בן 2127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...